Vše o Daiwa Tournament Pro

Ahoj.Má někdo tento skvost?V jaké délce je máte.Jak se chová no prostě mě zajímá vše o nich :-) Zvažuji o jejich koupě ale zatím se k tomu nemůžu dokopat :-) Fotky prutu v akci atd vítané!
Autor diskuse: buldozer - Profil , 26.12.2016 feeder - náčiní, doplňky

Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 20:24:27

buldozer >> tak v tomhle asi budem kazdej jina krevni skupina,ja jsem pozmenil za posledni 3 roky feeder vybavu krom xh,ale 3× rocne to jako sorry to je trochu divny.
Ja mam dobrej prut min.5 let a nekterej i dyl,nikdy jsem snad nekoupil pruty ktery bych vzapeti menil
Vzdy jsem videl do ceho jdu.:-) loni jsem prodal treba par feederu,ale ne ze by mne nesedeli,ale prave kvuli heavy tournamentum,zajedno finance a za druhy mne nahradily nekolik stavajicich prutu svou univerzalnosti,

    NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 20:09:36

    plavan >> Jasně

      Nplavan - Profil | Po 26.12.2016 20:08:51

      Rybkin >> SOUTOCK ?

        Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:08:23

        Rybkin >> Asi tak :-)

          NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 20:07:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          buldozer >> Zdolávačka Spectron s prodlužkou.Taky fantazie,tu fotku už jsem ale dával mockrát

            Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:06:17

            fheavy >> Ten už mám teď.V kaprařině jsem měnil komplet výbavu i 3x ročně takže nemám problém zkoušet co mi sedne:-))))

              NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 20:06:02

              buldozer >> Je mi to jasný,ta zdolávačka bude asi famozní

                Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:05:05

                Rybkin >> O té Q10 starší jsem si to v krámu taky myslel ale u vody je to jiné.Uvidíme u vody až se dostanu.von ho měl tak 2x u vody.Vezmu to i Match-Winner jako komplet.

                  Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 20:04:37

                  buldozer >> jednou ale vstanes,v momente idyz zacnes potom spekulovat nad vicero modelama tak budes mt asi problem:-)

                    Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:03:10

                    fheavy >> Ležím s horečkama takže k vodě nehrozí :-(

                      NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 20:00:47

                      buldozer >> To jsem zvědavej,já ho měl v ruce právě v Kaprspecu a přišlo mi to děsně jemnoučký na nějaký násaďáky.

                        Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 20:00:39

                        buldozer >> no to je neco jako odyz jsem vzal do ruky tournamenta ale v heavy,v realu u vody to potom zjistis nejlip,zitra je beru na chvilku vyvetrat,uzne doma vrti špičkama a rikají pojď:-)

                          Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:56:53

                          Rybkin >> Tak jsem psal s kámošem a zítra mi doveze komercial 11ft.Uvidím jak mi sedne:-)

                            NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 19:54:27

                            buldozer >> Tak rozdíl to bude určitě,mě stačilo když jsem si přijel do Kaprspecu pro druheho Spectrona 12-13 dostal do ruky toho Tournamenta 12-13
                            Taky jsem si ty návštěvy tam musel zakázat:-)

                              Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:50:57

                              Rybkin >> Asi tak:-) Lidi říkají,že je to kuwa rozdíl:-)))

                                NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 19:49:51

                                buldozer >> Ale chceš jit vejš:-))

                                  Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:49:18

                                  Rybkin >> Ale koukal.Kámoš bude teď prodávat 11ft skoro novej.

                                    NxDanielS - Profil | Po 26.12.2016 19:47:25

                                    Rybkin >> Commercial jsem si nadělil k Vánocům, je docela jemnej, možná verzi Bomb.

                                      Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 19:44:53

                                      xDanielS >> Dane musis jet na ryby,jinak toho nenechaš:-)

                                        Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 19:43:58

                                        buldozer >> ok tos mel rict hned na zacatku,330 ideal s tim jsem pred lety na takovych vodach zacinal,i kdyz ne s tournamentem ale ucel byl stejny.