Vše o Daiwa Tournament Pro

Ahoj.Má někdo tento skvost?V jaké délce je máte.Jak se chová no prostě mě zajímá vše o nich :-) Zvažuji o jejich koupě ale zatím se k tomu nemůžu dokopat :-) Fotky prutu v akci atd vítané!
Autor diskuse: buldozer - Profil , 26.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
80 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nfheavy - Profil | So 31.12.2016 11:30:13

buldozer >> ja mam rad oboji tuzsi:-)

    Nbuldozer - Profil | So 31.12.2016 11:12:41

    fheavy >> Je zajímavé,že když jsem kaprařil tak jsem měl rád tvrdé pruty a teď preferuji spíše žvejky:-)

      Nfheavy - Profil | So 31.12.2016 10:43:37

      buldozer >> pro toho kdo preferuje jemnotu to bude perfektni.
      Mne by lezeli 3/4 roku ve skrini.

        Nbuldozer - Profil | So 31.12.2016 10:41:17

        fheavy >> Ten commerial dovezl kámoš protože skončil.Až budu fit tak ho vezmu k vodě no už mám na něj kupce:-)

          Nfheavy - Profil | So 31.12.2016 10:35:23

          buldozer >> cometcial jsem zkousel nedavno,je ok le nic co bych upotrebil,
          Mam 2 winklepickery shima,a nevidim v tom nejakej podstatnej rozdil,a hlavne u mne by nemeli vyuziti,mam jenom pruty s ktery doopravdy vyuziju bez ohledu na cenu,ja mam nej. vybavu v heavy a xheavy proste to co vyuzivam nejvic,to na co chytam 10× do roka tak tam neinvestuju to je takzvane
          Kontraproduktivni,:-)

            NRybkin - Profil | So 31.12.2016 10:31:55

            fheavy >> Taky ve svý době stál pěknej balík:-)

              Nfheavy - Profil | So 31.12.2016 10:30:52

              Rybkin >> ale to sedlo je pecka ze/u toho staryho/ ne:-) :-)

                NRybkin - Profil | So 31.12.2016 10:23:14

                fheavy >> Jo ty už se nedělají,je to starej model ale sehnat asi ještě pujdou.
                Jedno inspirační 10-11Q:-)
                https://www.youtube.com/watch?v=v5zMqJP9k9g

                  Nbuldozer - Profil | So 31.12.2016 10:22:36

                  fheavy >> Uvidíme co se sežene.Už mám doma i commercial 106Q:-)

                    Nfheavy - Profil | So 31.12.2016 10:14:53

                    buldozer >> myslim ze uz tyhle modely mozna nedelaji,vic o tom vi rybkin.!!

                      Nbuldozer - Profil | So 31.12.2016 10:12:36

                      fheavy >> Požádal ať mi seženou starší model:-)S tím sedlem je určitě hezčí:-)

                        Nfheavy - Profil | So 31.12.2016 10:10:09

                        buldozer >> ty co jsem tady daval ty maji to nejluxusnejsi sedlo navijaku u feederu co jsem kdy videl,ale na funkci rostlináře /v tomhle pripade prutu/to nebude mit zasadni vliv
                        na tech poslednich modelech uz setrily korkem a daly tam levnejsi sedlo:-)

                          Nbuldozer - Profil | So 31.12.2016 10:05:58

                          fheavy >> Už jsou objednané:-)

                            Nfheavy - Profil | So 31.12.2016 9:33:58

                            buldozer -http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Daiwa-Tournament-Pro-​Feeder-Fishing-Rod-11ft-TNPF11Q-AU-/282174325368?ha​sh=item41b2e68278 26.12.2016 20:53:48 >> tournament pro model ktery urcite vypada lip nez ve tvym zadani
                            Tohle je on

                              Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 20:55:09

                              buldozer >> ok ))

                                Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:53:48

                                fheavy >> Jasně pohoda:-)Mám prostě takovou nemoc,někdy to taky nechápu:-))))Ale až se mě jednou za 10let zeptáš na něco tak ti budu vědět odpovědět z vlastní zkušenosti:-))))

                                  Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 20:50:20

                                  buldozer >> napsal jsem ze to mame holt kazdej jinak,zda se ti na tom neco
                                  nesrozumitelnyho nebo ze bych se nejak rozciloval,naopak beru to v klidu indiana kouriciho dymku miru,nic osobniho za tim nehledej vpohode nic se nedeje:-)

                                    Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:46:08

                                    fheavy >> Co tě tak na tom rozčiluje?:-)Prostě rád měním věci nic v tom nehledej.Mám rád když si koupím něco a když si chci kupovat tak musím i něco prodat:-)

                                      Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 20:32:12

                                      buldozer >> ok nechme to byt,kazdej to mame holt jinak čus K.

                                        Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:28:44

                                        fheavy >> Rád nakupuji ale fakt rád tak to točím:-)Dnes jsem zrovna prodal DG boat 3m/130g s Fream po 2ks za 5tis komplet:-)

                                          Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 20:24:27

                                          buldozer >> tak v tomhle asi budem kazdej jina krevni skupina,ja jsem pozmenil za posledni 3 roky feeder vybavu krom xh,ale 3× rocne to jako sorry to je trochu divny.
                                          Ja mam dobrej prut min.5 let a nekterej i dyl,nikdy jsem snad nekoupil pruty ktery bych vzapeti menil
                                          Vzdy jsem videl do ceho jdu.:-) loni jsem prodal treba par feederu,ale ne ze by mne nesedeli,ale prave kvuli heavy tournamentum,zajedno finance a za druhy mne nahradily nekolik stavajicich prutu svou univerzalnosti,

                                            NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 20:09:36

                                            plavan >> Jasně

                                              Nplavan - Profil | Po 26.12.2016 20:08:51

                                              Rybkin >> SOUTOCK ?

                                                Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:08:23

                                                Rybkin >> Asi tak :-)

                                                  NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 20:07:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                  buldozer >> Zdolávačka Spectron s prodlužkou.Taky fantazie,tu fotku už jsem ale dával mockrát

                                                    Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:06:17

                                                    fheavy >> Ten už mám teď.V kaprařině jsem měnil komplet výbavu i 3x ročně takže nemám problém zkoušet co mi sedne:-))))

                                                      NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 20:06:02

                                                      buldozer >> Je mi to jasný,ta zdolávačka bude asi famozní

                                                        Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:05:05

                                                        Rybkin >> O té Q10 starší jsem si to v krámu taky myslel ale u vody je to jiné.Uvidíme u vody až se dostanu.von ho měl tak 2x u vody.Vezmu to i Match-Winner jako komplet.

                                                          Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 20:04:37

                                                          buldozer >> jednou ale vstanes,v momente idyz zacnes potom spekulovat nad vicero modelama tak budes mt asi problem:-)

                                                            Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 20:03:10

                                                            fheavy >> Ležím s horečkama takže k vodě nehrozí :-(

                                                              NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 20:00:47

                                                              buldozer >> To jsem zvědavej,já ho měl v ruce právě v Kaprspecu a přišlo mi to děsně jemnoučký na nějaký násaďáky.

                                                                Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 20:00:39

                                                                buldozer >> no to je neco jako odyz jsem vzal do ruky tournamenta ale v heavy,v realu u vody to potom zjistis nejlip,zitra je beru na chvilku vyvetrat,uzne doma vrti špičkama a rikají pojď:-)

                                                                  Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:56:53

                                                                  Rybkin >> Tak jsem psal s kámošem a zítra mi doveze komercial 11ft.Uvidím jak mi sedne:-)

                                                                    NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 19:54:27

                                                                    buldozer >> Tak rozdíl to bude určitě,mě stačilo když jsem si přijel do Kaprspecu pro druheho Spectrona 12-13 dostal do ruky toho Tournamenta 12-13
                                                                    Taky jsem si ty návštěvy tam musel zakázat:-)

                                                                      Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:50:57

                                                                      Rybkin >> Asi tak:-) Lidi říkají,že je to kuwa rozdíl:-)))

                                                                        NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 19:49:51

                                                                        buldozer >> Ale chceš jit vejš:-))

                                                                          Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:49:18

                                                                          Rybkin >> Ale koukal.Kámoš bude teď prodávat 11ft skoro novej.

                                                                            NxDanielS - Profil | Po 26.12.2016 19:47:25

                                                                            Rybkin >> Commercial jsem si nadělil k Vánocům, je docela jemnej, možná verzi Bomb.

                                                                              Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 19:44:53

                                                                              xDanielS >> Dane musis jet na ryby,jinak toho nenechaš:-)

                                                                                Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 19:43:58

                                                                                buldozer >> ok tos mel rict hned na zacatku,330 ideal s tim jsem pred lety na takovych vodach zacinal,i kdyz ne s tournamentem ale ucel byl stejny.

                                                                                  NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 19:41:21

                                                                                  buldozer >> Na tohle jsi nekoukal?To by mělo bejt taky to co hledáš
                                                                                  http://www.daiwasports.co.uk/product/team-daiwa-com​mercial

                                                                                    NxDanielS - Profil | Po 26.12.2016 19:33:35

                                                                                    buldozer >> Kůwa, já tu redku snad nedostanu... :-D O tvé kaprařské minulosti vím, byť minulost se tomu asi říct úplně nedá. Chtěl jsem říct rybáře. Jakou akci má ten Tournament? Všeobecně se na MF používá spíše parabolická akce a pomalejší pruty, ne?

                                                                                      Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:27:54

                                                                                      fheavy >> Jezdím malé stojáky hlavně.1-2Ha.Tak hodím 30m a jsem u druhé strany takže lov kolem břehu:-))

                                                                                        Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 19:21:46

                                                                                        buldozer >> na chytani u brehu kratsi prut ok,podle tvyho puvodniho prispevku to bylo takovy kulantne receno sirokosahly,ja hodne chytam reku a tam teda jedu 390-420,kratsi vyjimecne,radeji si najdu misto kde se vejdu,na mensi stojaky vpoho,ale podle anglickejch videi bych
                                                                                        se az tak neridil,nektery ty priklady jsou z klubovejch vod kde je to vsechno az prilis vyumelkovany
                                                                                        a prizpusobeny pro urcitou skupinu lidi ,nekdy mne to prijde az neprirozeny,byl sem se podivat chvilku letos naWCC ,i kdyz je to kaprarina tak na nasi specificke vode uz takovy borci nejsou,jako na tech videich:-)

                                                                                          Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:10:33

                                                                                          xDanielS >> Feeder chytám rok.20let jsem jenom kaprařil.

                                                                                            NxDanielS - Profil | Po 26.12.2016 19:08:58

                                                                                            buldozer >> Promiň, už se pájet více nebudu. Možná jsem typickej mrkař /Y je správně /, nebo tě prostě "nemusím", ale spíš jsem tě pokládal za zkušeného feedraře a tvůj požadavek mi prostě přijde jako od začátečníka, nebo od člověka, který hledá důvod, proč si koupit tento prut.

                                                                                            Ultegru na feeder? No vidíš, měl jsem na feedru mnoho navijáků, než jsem zjistil, že na těch dalekonosných mi to s nimi lítá nejdál.

                                                                                            Místo abys mi řekl svůj názor, proč zrovna tento prut na takovéto chytání, jdeš do konfrontace. V rámci mrkařství mezi námi tedy moc rozdíl nebude, což?

                                                                                              Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:06:08

                                                                                              Rybkin >> ok dík.

                                                                                                Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 19:05:40

                                                                                                fheavy >> Ja to beru s nadhledem:-) Chytám rybu rád kolem břehu a taky si ji na průtě vychutnám.Na Team Q10 jsem neměl problém vyhledávat a s úspěchem zdolávat kapre 10+ a ztratil jsem jednoho protože mi kolega od vedle chtěl za každou cenu pomoci s podběrákem :-)

                                                                                                  Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 18:58:24

                                                                                                  buldozer >> podivej Dan to nemyslel nijak zle,tys to tak napsal tkovym zpusobem ze kdyz se nad tim zamyslis hloubeji tak to mozna bude vtipny i tobe,ja taky obcas napisu neco co neni az tak uplne echt,srandu si s tebe nikdo vylozene delat nechce,takze to obcas musis brat z nadhledem,mimo jiny ja tu ultegru 5500 obcas na xheavy pouzivam taky na extrem. Odhoz je vyborna.

                                                                                                    NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 18:57:06

                                                                                                    buldozer >> Tak tam jako neni potřeba mít dlouhej prut,ten krátkej se lip ovládá

                                                                                                      Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 18:52:04

                                                                                                      Rybkin >> No právě,všude na videu mají krátké a zvládají to v pohodě.Nakonec budu muset vzít více délek:-)

                                                                                                        Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 18:51:24

                                                                                                        xDanielS >> no dobre mas pravdu,obcas neco prehlidnu:-)

                                                                                                          Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 18:50:16

                                                                                                          xDanielS >> Co tak sleduji tak tobě příjde vtipné většinou vše když má někdo jinej názor než ty.Když nemáš co konkrétní k tomu napsat tak se prosím nezapájej.Mě taky přijde vtipné dát na feeder ultegru a nekomentuji ti to.Si tipickej mrkař,jenom tvůj názor je pravda:-)Nechtěl jsem na tebe reagovat ale musel jsem co mě mrzí.

                                                                                                            NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 18:47:17

                                                                                                            buldozer >> Tak to pak jo co jsem koukal na Anglány tak ty ty stojáky taky chytaj s těmahle kraťasama

                                                                                                              NxDanielS - Profil | Po 26.12.2016 18:44:02

                                                                                                              fheavy >> Nic, mně to prostě přijde vtipný :-)

                                                                                                                Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 18:41:15

                                                                                                                Rybkin >> Na Berounku mám určené Cast´Izm to bych tam ani nepletl.Tohle chci spíše čistě na method feeder.Z krátkých proutku co chytám method feeder mám Daiwa Team Q10ft.

                                                                                                                  NRoman 7 - Profil | Po 26.12.2016 18:40:42

                                                                                                                  E.T. >> Rive

                                                                                                                    Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 18:40:27

                                                                                                                    xDanielS >> promin Dane ten method sem prehlidl,nevim co ti k tomu mam dal rict,snad jen to ze vsechno tohle s tim jde delat ale ne vzdy to bude dobře.:-)

                                                                                                                      NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 18:36:15

                                                                                                                      buldozer >> Tak to tech 10-11 je málo

                                                                                                                        NxDanielS - Profil | Po 26.12.2016 18:35:47

                                                                                                                        fheavy >>

                                                                                                                        buldozer - ® Poslat soukromou zprávu.Po 26.12.2016 17:11:39
                                                                                                                        Líbí: 0 Nelíbí: 0Napsat si svou soukromou poznámku k tomuto záznamu.fheavy >> Nemůžu si vybrat délku :-) Chci to hlavně na method feeder.Malé stojáky,chytání do 30m,ryba i 10+ ale většinou svazové násaďaky do 40cm.
                                                                                                                        http://daiwakatalog.cz/zbozi/rybarsky-prut-daiwa-to​​urnament-pro_7483.html