Vše o Daiwa Tournament Pro

Ahoj.Má někdo tento skvost?V jaké délce je máte.Jak se chová no prostě mě zajímá vše o nich :-) Zvažuji o jejich koupě ale zatím se k tomu nemůžu dokopat :-) Fotky prutu v akci atd vítané!
Autor diskuse: buldozer - Profil , 26.12.2016 feeder - náčiní, doplňky

Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 18:34:40

Rybkin >> no ty se v tehle kategorii u daiwy vyznas lip jak ja takze ti verim,
Proto jsem ho odkazal na tebe.

    Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 18:33:14

    xDanielS >> co ty zase spekulujes ,nejak ti nrozumim kapra 10+ pri trose stesti a umu vytahnes na vsechno ale ne vsude a vzdy na takovym prute,cilene urcite ne,obcas nekdy kde to jde a prijde ale urceni tohoto prutu je trochu jiny,to neznamena ze nezvladne neco vetsiho.:-)

      Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 18:32:03

      Rybkin >> Občas jezdím Berounku né moc proudnou

        NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 18:31:00

        fheavy >> Já si dokonce myslim že ten blank je stejnej u Spectrona jako u starehou Tournamenta pro.Ten novej co chce kupovat kolega už je tenší

          NE.T. - Profil | Po 26.12.2016 18:30:54

          Roman 7 >> ahoj R -Long Cast Medium 12? Co to je za značku? Není to náhodou Tri-Cast?

            NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 18:29:39

            buldozer >> Tak já bral 12-13 s tim že 13 budu mít na řeku do proudu

              Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 18:29:18

              Rybkin >> spectron je daiwa neco podobnyho jak tournament pro
              Psal jsem ti v prispevku viz.konkurenti z vlastni staje tzn.zase daiwa!!
              Ja bych bral taky cistou ale to je na tobe.

                Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 18:28:33

                Rybkin >> Nemůžu se rozhodnout jakou délku vzít:-( Možná vezmu 10/11ft a i 12/13ft:-)

                  NxDanielS - Profil | Po 26.12.2016 18:26:39

                  buldozer - >> Chtěl bych bych proutek za minimálně 10 klacků a chtěl bych si na něm užít plotici, ale musí zvládnout i kapra 10+, jo a budu chytat na srkačku.... ( obdobu srkačky ). Fakt? :-D

                    Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 18:25:57

                    Roman 7 >> Ahoj neznám:-)Jsem zatížen na Daiwu:-)

                      NRybkin - Profil | Po 26.12.2016 18:21:34

                      buldozer >> Já mam Spectrony 12-13 a nejraději chytám bez prodlužky.Ty pruty jsou bez ní ostřejší

                        NRoman 7 - Profil | Po 26.12.2016 18:05:16

                        buldozer >> Ahoj.Jsou lepší proutky na trhu. Třeba R -Long Cast Medium 12

                          Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 17:50:19

                          fheavy >> Myslíš,že čistou 12ft?Po jiné značce než Daiwa nekoukám v tom mám jasno :-)

                            Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 17:47:02

                            buldozer >> tak mas vybrany ne?ryba 10+ ano ale okrajove na cistym dne
                            Cilene je to lepsi /temer nej/na beznou rybu.tady uz doopravdy neni moc z ceho vybirat.
                            Hardy uz se nedela takze jedine snad sphere od browningu/trochu nestadnartni vzhled/jinak kvalitativne ma konkurenty jen ve vlastni staji-spectron,airity,jinak nevim.
                            Ja osobne pruty s prodluz.dilem nejak nemusim ale u tohodle bych se asi nebal

                              Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 17:38:35

                              fheavy >> Čistá 12ft se dá ještě sehnat no koukal jsem po tom 12/13ft.

                                Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 17:21:05

                                buldozer >> optimalni je tech 12stop,dle myho to je takova univerzalni delka
                                Nevim jestli se jeste nedela 12ft bez rodluzovaciho dilu na 13ft
                                Jak ti psal herak,bud rybkin nebo Tonyk ti o tom vi vic.

                                  Nbuldozer - Profil | Po 26.12.2016 17:11:39

                                  fheavy >> Nemůžu si vybrat délku :-) Chci to hlavně na method feeder.Malé stojáky,chytání do 30m,ryba i 10+ ale většinou svazové násaďaky do 40cm.
                                  http://daiwakatalog.cz/zbozi/rybarsky-prut-daiwa-to​urnament-pro_7483.html

                                    Nherak - Profil | Po 26.12.2016 16:55:37

                                    buldozer - >>
                                    Souhlas s "fheavy".
                                    Není nad vlastní zkušenost - nějaké vlastní postřehy by mohli podat "TonyK a Rybkin"

                                      Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 16:21:10

                                      buldozer - >> chova se tak jak se ma chovat takovej feeder neivysi kategorie- excelentne
                                      Jestli fakt hledas pro a proti tak to nedelej,pokud ti ty love neni lito za to dat tak se dal neptej.

                                        Nfheavy - Profil | Po 26.12.2016 16:15:43

                                        buldozer - >> videl jsem ho v akci ,hlavne nesmis dlouho premyslet,v tehle kategorii lepsi prut budes hledat velice tezko,
                                        Musis zavrit oci kdyz budes platit a myslet na neco jinyho,jinak si ho nekoupis,tady neni co porovnavat ani spekulovat,nedostatky asi nenajdes:-)
                                        A to myslim vážně !