Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 22:27:35

fheavy >> Karle, zcela vklidu, nikam nespěcháme :-)

    Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 22:24:59

    Dědek >> planek az za tyden,vratim se az zase v patek a ted uz do garaze nejdu,rano musim jet :-)

      NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 22:22:55

      fheavy >> tož když pošleš ten plánek, nechám udělat. Nemám problém s tím, si nechat poradit...

        Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 22:15:35

        Dědek >> vsaks to videl sam,ma to logiku,v tomhoe pripade je prave sila v te jednoduchosti,furt lepsi nez tahat nejaky lešeni:-) :-)

          NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 22:12:42

          fheavy >> ano, to ti věřím, nevypadá to, že by z toho prut vyběhl...

            Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 22:08:28

            Dědek >> kdyz jdu na reku a je jedno jak daleko tak radeji nevezmu vidle a janevim co ale tyhle stojany vzdy bez vyjimky a mam jistotu, tripody ,rodpody ,vidle apod.nejsou tak spolehlivy jako tohle a to mam vse mozny vyzkouseny,

              NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 21:53:53

              fheavy >> Tak na pár metrů dojít k vodě je to jedno, ale na pochoďák by se mi to tahat nechtělo...

                Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 21:08:45

                Dědek >> no muzes na to poridit cokoliv vhodnyho,mne se to vleze i do sportex futralu mezi udice ovsem treba do catchmana s udicama nee,zalezi co mas nebo budes mit:-)

                  NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 21:05:03

                  fheavy >> dobrá rada nad zlato :-)

                    Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 21:04:15

                    Dědek >> ja to mam ve starym obalu od stanovejch tyci s Áčka:-)

                      NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 21:01:23

                      fheavy >> ale jo, to není problém, když bude plánek... Ale abych si na to pořídil futrál :-)

                        Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 20:57:11

                        Dědek >> najdi mezi kamarady nekoho do svaruje nerez,ja ti poslu rozmery a muzes to mit taky,bude na to potreba necely 3m nerez trubky myslim prumer 12mm /prumer a silu steny bych upresnil/a sikovnyho svarece ,nic tak nemoznyho nee?)))

                          NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 20:47:53

                          fheavy >> a co by to mělo být? Líbí se mi to, co máš ty a Dan, ale nemám představu jak bych s tím k vodě chodil?

                            Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 20:43:53

                            Dědek >> kdybych mel ty pruty v jedne vidly jak ty tak bych musel chcat mezi ne,protoze bych se bal jit kousek dal)))
                            porid si na reku neco na co je 100%spoleh ale vidlicky to nejsou ani kdyby byli zlaty))

                              Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 20:35:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              račet >> no tak jsem se vratil z odpoledniho korum vyletu,nic moc nebralo ale par rybek se chytlo nic vetsiho vesmes cejni a mezi tim i nejakej kaprik ,udelal sem par fotek prutu a navijaku a kaprika na uprku akorat chtel misto do vody tak na breh)))

                                Ndraveček - Profil | Ne 27.8.2017 19:34:44

                                račet >> zasloužíš si to, též bych s tebou rád strávil aspoň přesnočku,ale letos nám to nevyjde,což je škoda :-(

                                  NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 14:28:39

                                  račet >> jsou :-)))

                                    Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 14:27:12

                                    dobrá ttedy pokud tam jsou ryby ovšem :-)

                                      NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 14:21:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      račet >> koukej, fakt bych byl u vody hodný :-)))

                                        Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 14:21:00

                                        draveček >> no to je od tebe moc hezké brácho