Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 14:17:34

Dědek >> vole :-)

    NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 14:12:40

    račet >> vidíš jaký jsi a říkal si, že když budu hodný, tak se mnou zajdeš na řeku,...
    jsem musel zlobit...

      Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 14:10:46

      Dědek >> nebude moc času, snad ještě potrápím kapry na stojáku, nebo oni mně :-))))

        NDědek - Profil | Ne 27.8.2017 14:08:59

        račet >> už nebudeš chodit na ryby, nebo co?

          Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 14:07:57

          KóĎA >> hoj, no to by jsi měl já toho už moc letos asi nenatočím :-)¨

          Karlos by ale taky mohl :-)

            NKóĎA - Profil | Ne 27.8.2017 14:04:16

            račet >> moc hezký, taky jsem už přemýšlel jak natočit nějaká pěkná videa od vody. V lednu je to k nezaplacení ;-)

              Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 12:23:49

              račet >> uz jsem to dohledal ,no jo to je jina liga ,cenove se blizi k tem mym daiwam fuj jeste jsem se k tomu nedostal:-) zatim du na vylet čus K.

                Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 12:15:30

                račet >> to je tak pres 10ku jeden coo??u nas jsem je nikda nevidel,a to je dobre aspin mne to nelakalo:-) :-) :-)

                  Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 12:10:19

                  fheavy >> řada ,,S" Steve Pope

                    Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 12:05:22

                    račet >> tvuj prut jak rikam neznam,ten xpert asi neni rahno ,ale u mne to bude asi tim ze to porovnavam odzhora od tech nejtuzsich,
                    A co teda mas zac Hi'S nebo e-class anebo jeste neco jinyho,pirad nevim co to je za konkretni hulku?
                    Ani sportex neni nasada ,akorat musi hyt na nem patricna zatez,prumer kmene a slusnejsi ryba,a uplne nejdulezitejsi je mit pro takovy baldy vyuziti ,jinak nema cenu je drzet,za chvilu jedu s maminou k rybniku beru xperty a navi taky korum feed.5000 a budu provadet takove to domaci chytani,nafotim to a poslu sem aby bylo videt jak to vypada spolu:-)

                      Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 11:38:53

                      fheavy >> no každy to máme nastasvené jinak mě rahna neberou, 2,25LB JE Z MÉHO POHLEDU TAK TAK NA HRANĚ, solidního zdolávání místo heverování, to tam můžu rovnou dát násadu z lopaty

                        Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 11:15:04

                        račet >> jinak fox royal je ta nizsi rada a stoji zhruba polovic co xpert 2,2lb.
                        A co vim od kluku tak ten korum je ve stejne gramazi o kus tuzsi.

                          Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 11:12:00

                          račet >> tak to sem se blbe dival Mikbaits tam ma free spirit barbel ctx ,a ty mas asi vyssi mdel kterej neznam zrejmne hi's nevim,potom je to jasny,ja bych do toho vic nedal,mam to nacpany v tournamentech,to uz by bylo pres caru:-) :-)

                            Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 10:56:14

                            fheavy >> no nevím Karle řeknu ti to asi tak cena za dva tvoje experty jeden můj.
                            Ale musím uznat že stejnou práci odvede expert i royale, tak že zbytečný luxus

                              Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 8:16:48

                              račet >> taky jsem nad FS uvazoval cenove jsou tak nastejno/korum je o neco malo drazsi/ stema Xpertama a i vzhledove,rozhodla dostupnost a nazory vlastniku korumu.

                                Ndraveček - Profil | Ne 27.8.2017 8:10:01

                                račet >> Lukine super práce:-)je fajn,že jsi se nezalekl počátečního nebraní a opět jsi potvrdil kvality nejvyššího kalibru:-))Hned jsi mi tady v čmoudově zvedl náladičku,díky:-)))

                                  Nfheavy - Profil | Ne 27.8.2017 8:02:37

                                  račet >> nejde mne to prehrat ....error:-) :-) :-)

                                    Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 0:28:55

                                    fheavy >> je to tak Kájo trefils