Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nračet - Profil | Ne 27.8.2017 0:27:36

Dědek >> první 24-ka byla trápení bez kontaktu, na celém úseku totálně mrtvo nikdo ani šupinu sem tam někdo cejna.
pak se mi to pomalu rozjelo ale velikost mizerná bohužel.
jeden den fungoval 40cm fous druhý den jsem musel dávat i 110cm abych měl kontakt.
i přesto jsem místním nadělal trochu vrásek na čele :-)
SK30 a PT od CCmore , jediné co šlapalo

    Nfheavy - Profil | So 26.8.2017 22:21:32

    Dědek >> neni za co,no nemuzu tam jezdit porad to je cely,stara uz mrcela:-)

      NDědek - Profil | So 26.8.2017 22:19:45

      fheavy >> Hmmmm, tak to se omlouvám, myslel jsem, že to máš blíž...
      Ale je tam krásně.

        Nfheavy - Profil | So 26.8.2017 22:18:25

        Dědek >> rozumny pres 90km ))taky ted zas mam ňejakou dobu utlum abych mohl v klidu na sraz tak budu muset vic dodrzovat ženohodiny:-) :-) :-)

          NDědek - Profil | So 26.8.2017 22:03:11

          fheavy >> to ti závidím, že tam máš rozumný dojezd v km... Ta voda se mi moc líbí, fakt...

            Nfheavy - Profil | So 26.8.2017 21:52:57

            Dědek >> tam jak minule /sobota/ale musel jsem jit na druhou stranu,nebralo to ani na jedne:-)

              NDědek - Profil | So 26.8.2017 21:43:32

              fheavy >> Kde si byl?

                NDědek - Profil | So 26.8.2017 21:40:17

                fheavy >> Já jsem byl od 15 do 20:30 hodin... Na tom slunku jsem málem vypustil duši. Musel jsem do vody. Plavky nebyly, tak nahý :-)))

                  Nfheavy - Profil | So 26.8.2017 21:37:16

                  Dědek >> jo dik,ja dnes tam dole zero prava strana od vrchu osazena,borci tam spali. Takze ne mne zbylo misto na druhe strane a houno:-) :-) po poledni jsem to zbalil mooc spatny,ale stejny h..i na druhe strane,..

                    NDědek - Profil | So 26.8.2017 21:36:10

                    fheavy >> Dnes jsem byl na tom svém místě na Odře. Měl jsem jen dva škuby do špiček. Nevytáhl jsem ani šupinu :-(

                      Nfheavy - Profil | So 26.8.2017 21:34:36

                      račet >> FS =Free Spirit ???)

                        NDědek - Profil | So 26.8.2017 21:33:10

                        fheavy >> Vím Karle, jen jsem chtěl Lukášovi udělat radost :-).

                        Zítra vezu Honzovi večer tu tvou mačku na opravu...

                          Nfheavy - Profil | So 26.8.2017 21:31:51

                          Dědek >> tyhle slammery maji uplne stejny telo jako ty tvoje,rozdil je akorat ve velikosti civky a rotoru s preklapecem a taky ty 560ky jsou o neco tezsi ,
                          Prevodovej pomer je taky stejnej.

                            NDědek - Profil | So 26.8.2017 21:27:30

                            račet >> Máš přenádherné Slammery :-)

                              NDědek - Profil | So 26.8.2017 21:26:39

                              račet >> Jak si dopadl na té Moravě?

                                NRybkin - Profil | So 26.8.2017 18:19:08

                                Taky jsem vyvětral Theory barbely bohužel bez nějakeho zajmaveho ulovku

                                  Nračet - Profil | So 26.8.2017 17:37:38

                                  FS 2,25lb na M8, bylo vhodné po delší době provětrat už se mi dělali pavučiny :-)

                                    Nfheavy - Profil | Út 15.8.2017 21:53:49

                                    chřenovák >> jjj.vsak neco prijde...

                                      Nchřenovák - Profil | Út 15.8.2017 21:42:32

                                      fheavy >> Zatím není co pivo studené a ryby zatím nemají na mě čas 😂😂

                                        NKóĎA - Profil | Út 15.8.2017 21:38:20

                                        chřenovák >> 2:45 - to je jistota :-)