Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nvicx - Profil | Pá 16.2.2024 6:41:14

johny1 >> pekný výber barbelov na jednej kope. Aj dlhé dvojdielne.
https://www.boiliebudeshop.de/de/angelruten/ruten-specimenfischen

    Nvicx - Profil | St 14.2.2024 23:55:10

    visage >> 🤷

      Nvisage - Profil | St 14.2.2024 22:48:40

      vicx >> ja chytám usek medzi Hronom a Ipľom a tam sa s 50 g nechytáš

        Nvicx - Profil | St 14.2.2024 20:01:04

        visage >> a keď píše piesočná pláž, musel chytať niekde nižšie ako Gabčíkovo, lebo tu hore sa piesok neudrží. Alebo starý tok. Na to treba pomalší prúd. Takže to dava zmysel. Aspoň mne. :)

          Njohny1 - Profil | St 14.2.2024 19:51:05

          račet >> spíš ty 1,75 lb? Možná mrknu na ty Omegy nebo ty Quiver za těch 900 Kč a bude klid....

            Nvicx - Profil | St 14.2.2024 19:46:15

            visage >> ale ja chytám pod Devínom, to je druhý najrýchlejší úsek z celej rieky od prameňa po deltu. Pod Bratislavou nad zdržou to je už úplne iné, tam to môže možno stačiť. Len tam nechytám. Račet môže mať pravdu.

              Nvisage - Profil | St 14.2.2024 19:39:59

              vicx >> presne že jeden xD

                Nračet - Profil | St 14.2.2024 19:25:23

                visage >> chytal jsem pro nízkém stavu na písečné pláži a úplně volně 50 olovo drželo. Nebudu se tady dohadovat a mít poslední slovo, jen jsem napsal z praxe.

                  Nračet - Profil | St 14.2.2024 19:18:06

                  johny1 >> Honzi jsou to rahna to bych nebral já je používám taky výjimečně když to vyžaduje terén. Já bych asi ty omegy okoukal

                    Njohny1 - Profil | St 14.2.2024 18:00:27

                    Navrc >> A neměl jsi s tím trable už dřív nebo se mi to zdálo? Kde ti ji operovali, v Olomouci nebo jinde? Ať to máš brzy v cajku, dneska už je to otázka pár měsíců a běháš zase jak srnka.... Myslel jsem, že už je máš doma.... Ať ti je tvoja přiveze aspoň jako podpůrný a pozitivní prostředek k rychlejšímu uzdravení...😁💪 Uvažuji pořád, že bych to tiskl a šel do nich.... Musel bych to nějak zaonacit, aby na to nepřišla polovička...🤔

                      Nvicx - Profil | St 14.2.2024 17:04:55

                      visage >> dá sa to výnimočne použiť, keď to chceš oprieť pod breh o hranu, ak tam nie sú kamene. Taký flek poznám presne jeden :)

                        NNavrc - Profil | St 14.2.2024 16:56:04

                        johny1 >> žádná pojistka kamaráde. Plánovaná plastika předního kolenního vazu. Fotky nemám. Musíš holt vydržet, až je budu mít 😅

                          Nvisage - Profil | St 14.2.2024 16:34:48

                          račet >> stačí ked hodíš 50 g na dlžku 20 m a neudržíš

                            NP3 - Profil | St 14.2.2024 14:37:45

                            Navrc >> Chlape drž se!Moc dobře vím jak se cítíš 😔.Ale ber to pozitivně, už ti bude jenom lip..😉👍

                              Njohny1 - Profil | St 14.2.2024 14:04:47

                              Navrc >> No ty bláho, zase potřebuješ vytřískat peníze z pojistky.-))))) A já pořád, platím, platím, platím a nic:-))) Co to zase máš za ozdobu na té noze? A nemáš ani fotky od Kučery nebo ještě nepřišly?

                                NNavrc - Profil | St 14.2.2024 14:00:12

                                johny1 >> Tak za 2-3 týdny, až budu chodit 🤷‍♂️

                                  Njohny1 - Profil | St 14.2.2024 13:41:21

                                  Navrc >> Kdy budeš mít ty nové tyčky k rajčatům?-)))) Abych se podíval , jak vypadají....

                                    Njohny1 - Profil | St 14.2.2024 7:57:08

                                    nerf >> Ahoj, zatím ještě tak nepotřebuji vše zkracovat....Ještě 12 ft pruty zvládám, i když kratší délka by občas byla vhodnější.... Morava zase tolik neteče vyjma zvýšeného stavu po deštích.... Určitě při manipulaci s prutem je krátká délka více příjemnější ... Při zdolávání větší ryby už je to malinko horší, ale dá se na to asi zvyknout... Zatím hledám nejběžnější délku 12 ft...

                                      Nnerf - Profil | Út 13.2.2024 20:45:15

                                      johny1 >> @johny1 @P3 - taky jsem tak skoncil, kratsi kapraky a v mem pripade i kratsi barbely. Kapraky wychwood extricator 10ft a barbely od Korumu 11ft. Vloni jsem ani feedery nevytahl.

                                        Njohny1 - Profil | Út 13.2.2024 19:50:50

                                        Navrc >> Nejsou špatné, v ruce jsem je měl....