Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

nerf - Profil | Po 17.7.2023 12:30:27

Praseodym >> ok, diky za nazor. Ma podle tebe v dnesni dobe bojova brzda vubec nejaky opodstatneni? Nikdy jsem ji nemel.

    Praseodym - Profil | Po 17.7.2023 8:52:45

    nerf >> si myslím, že bojovka je mrtvá věc... Já mám léta 4000 Aspire na fidru, jsem na nej zvyklej, ale na parmaky bych je nedal. Přijde mi to úplně zbytečné, bez přidané hodnoty.

      nerf - Profil | Po 17.7.2023 7:42:00

      Zdravim panove, poradite nejaky navijak s bojovkou, velikostne a vahove na parmaky ci kratsi kapraky, v dobrem pomeru cena vykon? Diky.

        Speedball - Profil | Po 17.7.2023 6:56:26

        Ahoj pánové, než to dám na bazar - nabízím následující sestavu:
        2x prut KORUM Neoteric FS 12ft, 2,2lb
        2x naviják KORUM Zelos Mini Pit Reel 6000
        Obal na pruty Korum Transition 3 Rod Folding Holdall
        Na cívkách navijáků je navinut vlasec Korum Barbel reel line 0,30mm

        Všechno je v perfektním stavu - pruty použity velmi zlehka 2 sezóny, navijáky asi 7x na krátkých vycházkách...
        Sestavu prodávám z důvodu nevyužití, i když je mně to hodně líto :-( Ale než aby to leželo doma v koutě, tak to pouštím ven, ať to dělá radost někomu jinému.

          Filla - Profil | Út 4.7.2023 9:04:02

          Nabízím 2ks bárblovek Korum 12ft 2lbs.
          Starší kusy s minimem užívání, bez šrámů, korek čistý. Látkové obaly mám. Osobka na Olomoucku, případně pošlu v rouře.
          Cena 2500,-

            Filla - Profil | Út 4.7.2023 4:47:21

            Petrstaif >> seš taky svobodnej, že? 😁

              Petrstaif - Profil | Po 3.7.2023 22:44:53

              No comment, to jsem celej ja

                E.T. - Profil | Po 3.7.2023 22:00:04

                Petrstaif >> Co tak najednou 😃 Jaká bude za ně náhrada?

                  MrtweyUbrus - Profil | Po 3.7.2023 21:48:17

                  Petrstaif >> :D Tak to ti to nadšení moc dlouho nevydrželo.

                    Petrstaif - Profil | Po 3.7.2023 19:43:06

                    Rozhodl jsem se pustit FS CTX Barbel 3,6m 1,75lb kdyby někdo měl z místních zájem. Budu dávat do inzerce. Kdyžtak SZ

                      Filla - Profil | Pá 30.6.2023 22:39:11

                      račet >> přijdeš mně na těch fotkách takové smutné 😉
                      Dobrá fish, gratulace!

                        Hns - Profil | Pá 30.6.2023 1:22:11

                        Zdarec hoši . Mám dotaz . Nevali se někomu doma nevyužitej proutek FOX royale barbel 11 Ft 1,75 lb . Mám 3 kousky a sháním marně čtvrtej kus . Kdyby někdo prodával dejte mi prosím vědět . Předem moc děkuju .

                          račet - Profil | Čt 29.6.2023 21:38:27

                          draveček >> je třeba se ozvat Dany

                            draveček - Profil | Čt 29.6.2023 19:46:31

                            račet >> ty lumpe, zase sam🤔

                              Pindˇa - Profil | Čt 29.6.2023 12:32:28

                              Navrc >> Ale na UK stránkách jsou pořád a s žádnou novinkou zatím nevylezli https://www.daiwasports.co.uk/categories/specialist/rods/barbel

                                Pindˇa - Profil | Čt 29.6.2023 11:12:51

                                E.T. >> Jj zvyk je železná košile a máme roky zafixovanou klasiku. Mě se normální heft taky líbí víc.

                                  Pindˇa - Profil | Čt 29.6.2023 10:56:49

                                  MKulicka >> Přesně tak obzvlášť ve fázi podebiráni, kdy už si jde špatně pomoct opřením heftu o stehno. Mám bobra😁 ještě u Supery a zdá se mi to komfortnější, jak u ostatních klacků. Ale věřím že to může mít každý jinak

                                    MKulicka - Profil | Čt 29.6.2023 10:49:45

                                    E.T. >> Tak ono to ergonomicky smysl dává i tady, protože je to část rukojeti, které je při zdolávání opřená o předloktí.

                                      E.T. - Profil | Čt 29.6.2023 10:08:16

                                      Pindˇa >> Jako líbí se o tom žádná 😁 Ale vím že když bude ležet ve stojanu nebo vidličkách tak budu spekulovat nad tím spodkem🙈 Jak psal kolega.... mě to prostě taky nějak nejde do hlavy s tou placatou rukojetí u tohodle prutu.

                                        Pindˇa - Profil | St 28.6.2023 21:28:22

                                        E.T. >> 😃 mě je to jedno s vocasem nebo bez. Zase máš výhodu, když se ti nelíbí, že můžeš zůstat u Koromu.