Vše kolem parmových prutů Bárbel.

Jaké máte zkušenosti s chytáním s Bárbly. Jaké navijáky k nim máte, a další odpovědi i otázky k této diskusi.
Autor diskuse: PepanD - Profil , 17.12.2016 feeder - techniky lovu

Nračet - Profil | St 28.6.2023 21:20:12

Ten mi pěkně provětral rákosku

    NE.T. - Profil | St 28.6.2023 20:25:12

    Pindˇa >> Prut pěkný ale jen do půlky. Ten bobří vocas je na tom fakt děsný 😕

      NRybkin - Profil | St 28.6.2023 19:45:43

      Praseodym >> A sloníků:-)

        NPindˇa - Profil | St 28.6.2023 19:44:35

        Navrc >> To netuším

          NPraseodym - Profil | St 28.6.2023 19:43:10

          Rybkin >> kdo jiný, než nejlepší zákazník toho obchodu by mi mohl poradit 😂 tvůj legendární sobotní nákup Drennanů už nemůže nic trumfnout 😁😁😁

            NRybkin - Profil | St 28.6.2023 19:38:48

            Praseodym >> Infinity barbel to byl :-)

              NPraseodym - Profil | St 28.6.2023 19:35:16

              Pindˇa >> když v Praze ještě fungoval Karpspec, tak jsem si tam nějakou tu starší řadu prohlížel. Cenovka hrozny ranec, x 2 ještě větší. A jediné ta placatá rukojeť tenkrát zachránila rodinný rozpočet od devastace. Přes to jsem se prostě nedokázal přenést. Pochopil jsem to na matchkach, méně na fidrech, ale na barbel prutu ne. To nabourávalo moje představy z UK videí, takže jsem rodinné jmění do prutů neuložil 😁

              Edit: možná to byly stejné, moc si to nepamatuji, bude to určitě deset let

                NNavrc - Profil | St 28.6.2023 19:33:54

                Pindˇa >> už je ale nedělají, že?

                  NPindˇa - Profil | St 28.6.2023 19:28:45

                  Praseodym >> Ano má

                    NPraseodym - Profil | St 28.6.2023 19:19:36

                    Pindˇa >> má ta Basie také tu placatou rukojeť, jako dřív ta stará top barbel řada Daiwy? Název si už nepamatuji.

                      NPindˇa - Profil | St 28.6.2023 19:09:27

                      E.T. >> Já se nechal před časem zlákat na reklamní fotky a videa na NEOTERIC FS 12FT a jak přišel na trh, koupil ho na pas blind. Ten krásný oplet měl jen 20cm nad sedlem😁a navíc mi u vody moc nesedl, tak jsem ho po čtrnácti dnech pustil a objednal z UK, zase na pas blind Basii barbel a po pár chytačkách ke mě putoval i druhý.Jsem s nimi spokojen.

                        NE.T. - Profil | St 28.6.2023 18:22:23

                        Pindˇa >> Jo jo mají

                          NPetrstaif - Profil | St 28.6.2023 18:09:43

                          Chytáte taky někdo takhle "divně" method krmítko, které mám předělané na boční přívěs ? Vadí mi to mít to pořád navázány na průběžno při transportu a pokaždé navazovat ne ještě horší.
                          Plus mám udělané pojišťováky prutu když na to nečumim pořád.

                            NHAVLAS - Profil | St 28.6.2023 13:49:48

                            Já si pořídil parmobijku od Foxe,super prut. Využívám ho jak na feeder, tloušťi plavanou tak i lehčí kaprařinu

                              NPraseodym - Profil | St 28.6.2023 11:09:17

                              Pindˇa >> ok, děkuji. Mám alespoň nějakou rámcovou představu :-) A ano, to se nevyplatí.

                                NPindˇa - Profil | St 28.6.2023 11:06:28

                                E.T. >> Vypadají moc pěkně, ten oplet blanku mají takhle po celé délce?

                                  NE.T. - Profil | St 28.6.2023 11:00:35

                                  Pindˇa >> Jinak vlastním od Korumu tu jejich první řadu X Calibre "lepších" parmolovek. Ty pruty jsou světelné roky od toho co Korum dělá😃 Ten jejich korek je hodně povedený. Kupodivu sedí i odhozovka.

                                    NE.T. - Profil | St 28.6.2023 10:50:03

                                    Pindˇa >> Myslím kolem 4000 Kč+-. Nové bych viděl tak na 2000-3000kč za oba. Vím že je ve Zdibech nějaký hodně dobrý stavěč prutů. Ale mám toho Němce tak si prostě na jméno nevzpomenu 🥴

                                      NPindˇa - Profil | St 28.6.2023 10:42:03

                                      E.T. >> Jj jen orientační cena pro @Praseodym co to stávalo. Edit: to se na experty asi neoplatí

                                        NE.T. - Profil | St 28.6.2023 10:39:27

                                        Pindˇa >> Už to zabalil.