- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Malý Dunaj a Čierna Voda
Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
103x v oblíbených a 20x v ignorovaných.
Npeterb - Profil | Ne 26.2.2017 17:49:41
Nattrefrost >> Inac za 75 sa da kupit aj Korum a to uz je podla mna ina znacka co sa feedru tika.
Nerin - Profil | Ne 26.2.2017 17:22:06
Nattrefrost >> Inak ak chces mozeme behnut niekedy na MD na cov a mozem zobrat aj tu delphinku...
Nerin - Profil | Ne 26.2.2017 17:20:49
Nattrefrost >> Ahoj, mam 2 feedre Jeden Mikado 3,45 http://www.wedkarski.com/wedki/2647-wedka-golden-bay-feeder-mikado.html a druhy ten Deplin ale Heavy verziu Pravdu povediac mam racej ten mikado. Bol o tretinu lacnejsi. Je makky. Ale ten Delplin mi moc nesedi, Je to skor taka kaprova udica. Aj pri zdolavani to nieje ono. Tvrdy prut. Kupoval som hlavne pre daleke hody na Krlovu a Slnavu, co teda na MD nevyuzijem, Asi by som skor isiel do toho Dorne Gabor. Ale ber to s rezervou. V zivote som chytal na 3 feederky, nemam s cim porovnavat. Ak by som chcel ale usetrit, popozeral by som sa po Mikade.Su to poliaci, ale na tu znacku nedam dopustit. Aj tak to je vsetko vyrobene v Cine a asi tej istej fabrike.
Nerin - Profil | Ne 26.2.2017 17:09:52
malarybicka >> ja mam s prvym kaprom skusenost tak koncom marca.
Nmalarybicka - Profil | Ne 26.2.2017 10:04:32
Zdravím kolegy rybáře. Co se kormoránů na MD týče, tak je to tři týdny zpátky, co jsem je viděl u modrého mostu ve Vrakuni. Málem jsem odpadl... Ale zdržovali se tu jen cca tři dny a bylo jich okolo 10-15 kusů.... Rád bych se zeptal na kapry? Podařilo se takto skoro někomu chytit na MD kapra? A vynechme teplý výtok ze Slovnaftu.....
Nswedo - Profil | Ne 26.2.2017 9:28:51
peterb >> ved hovorim,ze pokial nie je limitovany terenom..ja na niektorych miestach pouzivam dlzku 3 metre a inde kde sa da tak 3,9.Ten dlhsi prut mne osobne viac sedi.
Npeterb - Profil | Ne 26.2.2017 9:21:14
swedo >> Praveze na MD podla mna lepsia 3.6m. Vela stromov a rieka zasa nie je tak siroka.
Nswedo - Profil | Ne 26.2.2017 9:17:18
Nattrefrost >> Ja by som bral hlavne dlzku 3,9...teda pokial nie si limitovany terenom
Npeterb - Profil | Ne 26.2.2017 9:03:57
Nattrefrost >> Ahoj ja by som z tychto zobral ten DG. Vela sa tu na mrku o nich uz pisalo a vyzeraju byt dost kvalitne. Parametre vyzeraju byt tiez v poriadku.
NNattrefrost - Profil | Ne 26.2.2017 8:29:59
nazdar chlapi co by ste poradili na Maly dunaj z tohto chcel by som nato chytat vo vačšom prude kapre,mreny, jalce a pod.
https://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/5976/feeder-magma-medium-feeder-3-6m-120g
http://www.mivardi.cz/produkty/pruty/feederove-pruty/enigma-feeder-3-6-m-40-120-g/
http://www.haldorado-shop.sk/feeder-pruty/team-feeder-power-fighter-feeder-by-dome-feeder-pruty/feeder-360-2/by-doeme-team-feeder-power-fighter-feeder-360xh-40-130g
.
zacinam s feederom takze take veci ako dizajn vzhlad a ine veci neriesim...
https://www.rybarikpp.sk/rybarske-potreby/detail/5976/feeder-magma-medium-feeder-3-6m-120g
http://www.mivardi.cz/produkty/pruty/feederove-pruty/enigma-feeder-3-6-m-40-120-g/
http://www.haldorado-shop.sk/feeder-pruty/team-feeder-power-fighter-feeder-by-dome-feeder-pruty/feeder-360-2/by-doeme-team-feeder-power-fighter-feeder-360xh-40-130g
.
zacinam s feederom takze take veci ako dizajn vzhlad a ine veci neriesim...
Npeterb - Profil | Ne 26.2.2017 3:25:53
Palusko >> Si robis srandu z nas co chodime a nic nechytime co? Nevadi mne staci aj to ze mozem byt vonku pri vode :-)
NPalusko - Profil | Ne 26.2.2017 0:30:44
Dnes tak pekne bolo, kebyze mam kostaky asi zbehnem na MD alebo CV :)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFeeder na Dunaji1192
NS feederem na kapry96912
NFeederařina na řece64328
NMethod feeder a vše kolem něj40292
NPickermánia-ultra light fishing49069
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NFeeder videa - výběr MM201
NPreston - vše kolem této značky.4055
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
8:15NPickermánia-ultra light fishing 49072
8:13NFeederařina na řece 64338
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....

















