Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

NPoligoN - Profil | So 3.8.2019 15:06:53

CsabaC >> este musim zistit co vlastne chcem do kupy sa nehrniem. Ale diki za tip.

    NPalusko - Profil | So 3.8.2019 14:24:13

    PoligoN >> tusim taky isty mam aj ja na privlac :) aky mas prut? na hentake ostrieze je najlepsia chvejivka medzi 5-10g a mikro jiggy, tj hlava 0,8 az 3g zalezi od hlbky a nastraha tak 3-5cm twister :) Teda podla mna pri takychto nastrahach jedine zabavne vyuzitie chvejivky, lepsie ako celoblank.

      NCsabaC - Profil | So 3.8.2019 9:04:25

      PoligoN >> pozri si dam effzetku. Joci ju ma v predajni. Super prutik ak sa pohnu na priehrade ostrieze ako minuly rok. Tu by som chcel 1-6g

        NPoligoN - Profil | So 3.8.2019 7:15:40

        Palusko >> vdaka :), podberak je akurat, to je maly privlacovy. Len som zistil ze mam prilis tvrdu palicu na taketo male ryby. Musim pokukat daco okolo 20g.

          NPalusko - Profil | So 3.8.2019 0:17:06

          PoligoN >> Gratulujem k ostriezovi a nabuduce si hlavne vezmi vecsi podberak :)

            NGastanko - Profil | Pá 2.8.2019 21:13:48

            CsabaC >> jo Poligon uz pisal dik.

              NGastanko - Profil | Pá 2.8.2019 21:13:18

              PoligoN >> som trnovci na vahu. Som myslel, ze je to to rameno pri Vahu. Dik

                NGastanko - Profil | Pá 2.8.2019 21:12:29

                PoligoN >>

                  NCsabaC - Profil | Pá 2.8.2019 20:38:17

                  PoligoN >> tak tak :)

                    NCsabaC - Profil | Pá 2.8.2019 20:37:55

                    PoligoN >> ja som ich videl davnejsie v eshope. V predajni v tt nie. Tu to mali normalne na predajni. Aspon som to omakal

                      NPoligoN - Profil | Pá 2.8.2019 20:33:17

                      peterb >> na jesen mam kapre, uz je toho dako vela. Teraz mi vlastne privlac vytlacila feeder. Nemam viac casu ako na 2 techniky lovu.

                        Npeterb - Profil | Pá 2.8.2019 20:30:18

                        PoligoN >> Privlac na jesen sumce v lete

                          NPoligoN - Profil | Pá 2.8.2019 20:29:34

                          peterb >> vsak tiez cakam kedy pojdem do sumcov. Jednu palicu sumciarsku aj mam. Ale nechcem to teraz miesat s privlacou.

                            Npeterb - Profil | Pá 2.8.2019 20:24:43

                            PoligoN >> Pijavica a peleta ked to tam nemam nechytim. Uz mam pocit ze toto leto lepsie nebude.

                              NPoligoN - Profil | Pá 2.8.2019 20:22:26

                              peterb >> hej, na sumce bieda, ale zubace a kapre by to mohlo pohnut. Kamarati su do nedele na vahu. Chytaju na rybku tak uvidim co poslu.

                                NPoligoN - Profil | Pá 2.8.2019 20:21:26

                                CsabaC >> uzivaj si dovolenku a zbieraj body u priatelky nech potom mozme ist na nich.

                                  NPoligoN - Profil | Pá 2.8.2019 20:20:37

                                  CsabaC >> musim daco pozret take co vyuzijem aj pri vyvazke. Tiez som chcel pozret dekac ale nebolo casu.

                                    Npeterb - Profil | Pá 2.8.2019 20:17:47

                                    PoligoN >> Dnes asi bude zima 🆒

                                      NCsabaC - Profil | Pá 2.8.2019 20:17:42

                                      PoligoN >> inak super kanal je tu. Skoda, ze nemam bolonu so sebou. Miestny tu maju take siete, ze cez cely kanal cca 20x20m a na spodku vypustaci otvor pre ulovky. Je to normalne na stlpoch a maju aj svetlo nad sietou.

                                        NCsabaC - Profil | Pá 2.8.2019 20:13:56

                                        Gastanko >> nie, mirstne jazero, byvale odlalisko dusla v trnovci