Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

CsabaC - Profil | Pá 2.8.2019 20:13:03

PoligoN >> paradne brodaky som videl v decathlone. Termo neopren 4mm. Akurat som nemal cas skusat, kedze sme na dovci

    PoligoN - Profil | Pá 2.8.2019 20:12:15

    Gastanko >> je to miestmy rybnik v trnovci nad vahom.

      CsabaC - Profil | Pá 2.8.2019 20:11:50

      PoligoN >> super, gratulujem...vzdy lepsie ako nic.

        Gastanko - Profil | Pá 2.8.2019 20:09:07

        CsabaC >> csabac co je to ta amerika? To je rameno vahu? Myslim ze som prace pri nom:)

          PoligoN - Profil | Pá 2.8.2019 19:31:47

          peterb >> a pockaj ked zacnem z clna lovit. To bude parada. Ale zistil som zeby sa mi zisli brodaky lebo som nevedel k hrane nahodit. Teraz som bol v gumakoch vo vode pokial sa dalo.

            peterb - Profil | Pá 2.8.2019 19:10:52

            PoligoN >> Megon 😉 robis pokroky podobne ako ja so sumcami takto zachvilu nebudeme mat konkurenciu

              PoligoN - Profil | Pá 2.8.2019 17:07:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Páni, moja prva ryba na privlac. Konecne sa to zlomilo :)

                mart1k - Profil | Pá 2.8.2019 16:53:18

                erin >> ja ja ja zober mnaaaaa :))

                  mart1k - Profil | Pá 2.8.2019 16:53:00

                  erin >> tam ziadne dravce nie su :))))

                    Palusko - Profil | Pá 2.8.2019 16:50:43

                    erin >> na halusky?

                      erin - Profil | Pá 2.8.2019 14:16:39

                      niekto nahodou sa nechysta na liptov dalsi vikend?

                        Alex19 - Profil | Pá 2.8.2019 12:57:45

                        Zdravim pani, poradite mi prosim nejaky sukromny revir okolie BA tak do 60km na dravce, najlepsie sumce pripadne stuka,zubac. Mam tu kamarata zo zahranicia a rad by som ho zobral zachytat si. Dakujem pekne za kazdy jeden tip.

                          peterb - Profil | Pá 2.8.2019 9:41:17

                          Palusko >> Problem je ze asi nemaju dostatocnu kapacitu a nestihaju ked pridu privalove dazde.

                            Palusko - Profil | Pá 2.8.2019 9:18:26

                            peterb >> Ta cisticka by s tym hlavne mala nieco robit, lebo toto sa stava utomaticky ked nieco splachne, co ked pride nejake burkove obdobie co bude trvat mesiac? Nech si tam spravia polder a tam to pustajua potom pomaly vypustaju, nie vsetko naraz pustai co pretecie.

                              peterb - Profil | Čt 1.8.2019 23:51:59

                              Palusko >> Nejake ryby urcite pokapali len dufam ze ich nebolo vela a ze uz tie burky skoncia.

                                Palusko - Profil | Čt 1.8.2019 23:43:33

                                peterb >> Zvecsa male pleskace asi, ale take ze 10-15cm. Plus velku podustvu a nieco okolo 30cm co som neidentifikoval. Tie ryby plavali normalne dole prudom par metrov od brehu a este v tej kalnej vode som im mohol akurat tak obzerat pupky :)

                                  peterb - Profil | Po 29.7.2019 14:54:54

                                  Palusko >> Ake druhy ryb si videl zdochnute?

                                    peterb - Profil | Po 29.7.2019 12:57:48

                                    Palusko >> Hore pri moste som nebol. Co som ti poslal na fb ludia pisali ze nic nevideli.

                                      Palusko - Profil | Po 29.7.2019 10:24:33

                                      peterb >> Inak zaujimave je ze tie zdochliny presli cez hat, museli ist po dne, inak by zostali plavat uz hore, mozno preto si hore nic nevidel, bol si aj pri mostye v lese? ci sa tie plavajuce nezadrzali uz tam a dole presli este tie co sli po dne. Jedna zdochlina co hned bola pri brehu by ma nevzrusovala ale kazdych 10 minut nejaka hore bruchom plavala a to so bol minimalne 10km po prude pod cistickou