Malý Dunaj a Čierna Voda | MRK.cz

Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

peterb - Profil | Po 29.7.2019 5:55:01

Palusko >> Ja som zasa nic nevidel a to ani na hati nebolo nic zachytene. Citaj https://www.facebook.com/groups/1970225416624015/

    Palusko - Profil | Po 29.7.2019 0:53:18

    Inak potvrdzujem tu otravu, za 2 hodinky co som tam bol plavalo asi 10 ryb hore bruchom, vecsinou drobotina ale aj jedna cca 40cm podustva . Bol som nize hate takze bohvie aky cintorin je nad nou. Ta cisticka len co viac zaprsi vsetko vytravi pravidelne.

      Palusko - Profil | Po 29.7.2019 0:50:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dnes pekna mrena 72ka na wobler regulerne v papuli, volzacik aj jeden fuzko ale tak do pol metra len.

        peterb - Profil | Ne 28.7.2019 13:52:20

        Palusko >> Aj u mna bol jeden na navsteve

          peterb - Profil | Ne 28.7.2019 11:43:22

          marktomark >> Dnes rano o osmej. Dazdovky mi po chvili zlikvidovali nejake male rybky a zaber prisiel na pijavice. Styri kusky davam na klip.

            marktomark - Profil | Ne 28.7.2019 11:27:16

            peterb >> o kolkej si ho chytil?
            Na Dunaji mi uz nejdu, obcas skoci iba mini sumcek.

              PoligoN - Profil | Ne 28.7.2019 10:24:25

              peterb >> kiez by, v noci ma drapla viroza a mal som po chytani.

                peterb - Profil | Ne 28.7.2019 9:24:11

                PoligoN >> Dik a bol si trolingovat?

                  PoligoN - Profil | Ne 28.7.2019 9:19:49

                  peterb >> paradny sumec, neboj pridu cacsi.

                    peterb - Profil | Ne 28.7.2019 9:05:39

                    CsabaC >> Dik sice maly ale som ani nevedel ci nerobim niekde chybu takze som rad zanho. Moj prvy regularny na podvodak.

                      CsabaC - Profil | Ne 28.7.2019 9:01:07

                      peterb >> pekny

                        peterb - Profil | Ne 28.7.2019 8:07:51

                        Tak nebolo to uplne marne na pijavicu 90cm.

                          Peterdo - Profil | So 27.7.2019 21:02:38

                          peterb >> absolútne som nevidel čo len jednu skapatú rybu... Práve naopak dnes je aktivita rýb celkom vysoká, ak to je niekde v Zálesí tak sa to sem ani nemusí dostať..

                            peterb - Profil | So 27.7.2019 20:56:10

                            Peterdo >> Videl si nejake skapate ryby u teba?

                              čabi - Profil | So 27.7.2019 20:43:29

                              peterb >> já tam nejsem, teď mi volal kamarád co tam přijel

                                peterb - Profil | So 27.7.2019 20:40:05

                                čabi >> Volali ste zp?

                                  čabi - Profil | So 27.7.2019 20:37:44

                                  Na Malém Dunaji nad Malinovem právě teď chcipaji ryby na otravu. Pravděpodobně to vyplachlo čističku stejně jako loni :(

                                    rumo-x - Profil | So 27.7.2019 18:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Zatial krpce okolo 40 cm cca. Uvidime neskor.

                                      Peterdo - Profil | So 27.7.2019 18:06:51

                                      68cm

                                        Peterdo - Profil | So 27.7.2019 16:23:19

                                        peterb >> zatiaľ moja najväčšia mrena :) ráno som stratil lepšieho kapra. Som do zajtra tak uvidíme či to ešte pípne...