Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

Npeterb - Profil | So 27.7.2019 16:20:19

Peterdo >> Pekny kusok 👍 Na CV dnes rano kalna voda a plavalo vela zeliny. Ryby sa moc neukazovali a nemal som zaber ani od malych sumcov.

    NPeterdo - Profil | So 27.7.2019 15:48:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    72cm

      NTauros - Profil | So 27.7.2019 8:05:18

      O.Peru >> No, len som sa pytal ake su moznosti.. 😉

        NTauros - Profil | So 27.7.2019 8:03:00

        peterb >> Chytam pri obci Hrubý Šur.

          NO.Peru - Profil | So 27.7.2019 0:27:02

          Premávka jak na prvního máje, a ty chceš na trhačku?

            Npeterb - Profil | So 27.7.2019 0:22:35

            Tauros >> Chytas v hornej casti rieky?

              NTauros - Profil | So 27.7.2019 0:12:33

              Palusko >> Ano, to viem. Len na useku MD co chytam zacina od rana cez leto splav. Niektore individua opite s pivom v ruke ti plavu naschval s rehotom meter od brehu...

                NPalusko - Profil | Pá 26.7.2019 23:40:51

                Tauros >> ja co viem tak takto chytaju ludia na trhacku, uviazu o nejaky papek pri druhom brehu a spustia par metrov od protilahleho brehu kolmo dole. Podmienka ze musis mat cln :)

                  NPalusko - Profil | Pá 26.7.2019 23:39:06

                  PoligoN >> hrany, v koryte chytis vecsinou prd, teda v beznom useku, pod hatami su aj v koryte. A potom su specialne pripady napriklad mreny a pstruhy sa radi drzia v koryte :)

                    NTauros - Profil | Pá 26.7.2019 23:05:32

                    peterb >> Pozeral som satelitne snimky, a tam sa da dostat...jedine clnom. Aj pristup s autom obmedzeny..je tam zavora. Tak vsetko tlacit na voziku cca 1km na moje miesto. Skusim viac dni po sebe krmit co to spravi

                      Npeterb - Profil | Pá 26.7.2019 22:45:30

                      Tauros >> Neda sa tam dostat z druhej strany? Jedina moznost podla mna je trhacka. Keby si to hodil na druhu stranu zachvilu mas silon obaleny a to nema zmysel. Nejak by som sa tam skusil dostat z druhej strany.

                        NTauros - Profil | Pá 26.7.2019 22:36:18

                        peterb >> Miesto mam dobre, kaprov som pochytal. Len mi nedaju spavat tie big mami co sa mi tam ukazuju. Tak vymyslam ako na ne.

                          Npeterb - Profil | Pá 26.7.2019 22:26:08

                          Tauros >> Backlead bez sance ak si to chces komplikovat jedine trhacka ale nevidim v tom zmysel. Najdi si miesto kde sa da chytat z tvojho brehu to je najlepsia rada.

                            NTauros - Profil | Pá 26.7.2019 22:23:39

                            Nazdar páni, potreboval by som radu. Ako chytate rieky, konkretne MD..udrzi vam zataz pri protilahlom brehu s pomocou backlead, alebo pouzivate trhacku + bl? 90% chytam na MD pod brehom..niezeby sa nic nechytilo..len tie vacsie sa mi ukazuju na druhej strane, ale..odbije 8:00 a az do vecera kvantum splavujucich.

                              NPoligoN - Profil | Pá 26.7.2019 21:49:40

                              CsabaC >> akurat som pozeral, aspon sa vyspis.

                                NPoligoN - Profil | Pá 26.7.2019 21:49:12

                                Chalani, ak by ste sli zajtra rano privlacovat/trollingovat z clna na rieke ako je vah, kde by ste hladali ryby? Korito, plytciny pri brehu, hrany?

                                  NCsabaC - Profil | Pá 26.7.2019 21:47:36

                                  PoligoN >> uz mozem byt v klude, voda klesa. Rozhodnute

                                    NCsabaC - Profil | Pá 26.7.2019 21:45:41

                                    peterb >> rano ja spim :) ja som culy v noci

                                      NPeterdo - Profil | Pá 26.7.2019 21:34:46

                                      peterb >> inšpiroval veru, zajtra od rána hlásia búrky tak verím že sa pohne aj kapor :)

                                        NPoligoN - Profil | Pá 26.7.2019 21:32:16

                                        CsabaC >> uz daco klepe na parapetu
                                        .