Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

PoligoN - Profil | Pá 26.7.2019 21:30:02

peterb >> to keby som vtedy vedel tak som nemusel palicu nahanat:D

    peterb - Profil | Pá 26.7.2019 21:23:59

    CsabaC >> Burka bude urcite aj u vas bude len najlepsie by bolo keby bola v noci a ist rano tam je dobra sanca na velku rybu ja tento vikend cisto sumce.

      CsabaC - Profil | Pá 26.7.2019 21:17:47

      peterb >> aha, ja ze uz teraz sa u vas zmraka. Siel by som po burke. Dlho som nebol a dlho nebudem mat moznost, no nie som zdravotne fit a vaham. Po burke by boli aktivnejsie, to by ma ukecalo

        peterb - Profil | Pá 26.7.2019 21:11:50

        CsabaC >> V noci pocitam ze to pride

          CsabaC - Profil | Pá 26.7.2019 21:10:25

          peterb >> kedy?

            peterb - Profil | Pá 26.7.2019 21:10:20

            PoligoN >> No vsak ale na rucku si mal dat tehlu :)

              peterb - Profil | Pá 26.7.2019 21:09:44

              CsabaC >> Bude :)

                CsabaC - Profil | Pá 26.7.2019 21:08:52

                peterb >> u vas prsi?

                  peterb - Profil | Pá 26.7.2019 21:08:16

                  Peterdo >> Fuuu tusim som ta navnadil :) Drzim palce na velke ryby to najlepsie pocasie ked prestane prsat pride zaber.

                    PoligoN - Profil | Pá 26.7.2019 20:34:21

                    Peterdo >> naposledy ked som mal takto palice tak skoro jedna skoncila vo vode po brutalnej jazde :D , nech sa zadari!

                      Peterdo - Profil | Pá 26.7.2019 20:30:38

                      Maly dunaj online :) jedna na halibuta a druhá na tigri orech, dk nedele

                        CsabaC - Profil | Po 22.7.2019 9:34:58

                        rumo-x >> gurman :) tak dufam, ze pridas dake fotky zubatych

                          rumo-x - Profil | Po 22.7.2019 9:08:00

                          CsabaC >> tento fuzaty na grile bol z hlavneho toku 😋 po 10 dnoch v tatrach kukam ze sa ten dunaj a md uz pekne cistia 😀 moze sa ist na to 🦈

                            CsabaC - Profil | Po 22.7.2019 8:18:29

                            Ja som mal sumca z md :) Na grile cez vikend. Doniesli znamy, tak si vravim, ze ked uz v halaszle bol kapor z ameriky, tak kusok Slovnaftu k duslo chuti ma uz nezlozi :)
                            Ze ho chytili tento tyzden na karasa. okolo 130ky

                              erin - Profil | Ne 21.7.2019 21:00:29

                              peterb >> ja na bukovaj budem na matchku nech ju oprasim

                                PoligoN - Profil | Ne 21.7.2019 21:00:25

                                peterb >> ja by som tomu vikend v septembri obetoval.

                                  peterb - Profil | Ne 21.7.2019 20:56:01

                                  PoligoN >> Jo to by sme mohli na tu bukovu

                                    PoligoN - Profil | Ne 21.7.2019 20:53:55

                                    erin >> no vzhladom nato ze tento rok mam tak 20 vychadzok tak moc skusat nemozem. Tento rok je to privlac, dalsi uvidim. Ale mohli by sme dat feedrove stretko, ked uz Peto ma novy gril :)

                                      erin - Profil | Ne 21.7.2019 20:46:57

                                      PoligoN >> mal si skusit muchu :o) ci to dame dalsi rok? Aj peto uz slubil ze pojdeme na pstruhov

                                        PoligoN - Profil | Ne 21.7.2019 20:13:42

                                        peterb >> mi hovor. Uz ovladam vsetku teoriu privlace a videl som asi kazde video na youtube:D