Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

CsabaC - Profil | So 13.7.2019 9:39:37

PoligoN >> ok

    PoligoN - Profil | So 13.7.2019 9:39:19

    CsabaC >> ok tak potom povedz. Ja som chcel iba 5kg tigracu, maju to asi za 12-13 eur a to sa mi neoplati objednavat samemu.

      PoligoN - Profil | So 13.7.2019 9:32:01

      peterb >> casu mam malo. Som rad ze tento rok stihnem jednu tyzdnovku na vnk. A tu urcite venujem kaprom. Preto vlacka. To budu 1dnove akcie. A s clnom som schopny prechytat useky ktore nie su pod velkym tlakom. Akurat riesim kolesa na cln koli vahu. Aby som vedel aj vecer len na par hodin ist.

        CsabaC - Profil | So 13.7.2019 9:23:34

        PoligoN >> isli sme na veceru a ptedtym sme sa stavili neplanovane. Ale pojdem este. Alebo mozme objednat. Postovne je do 3ecok. Minule som bral dake skatulky a veci co nemali v kamennej. Budem este brat dake veci aj ja.

          peterb - Profil | So 13.7.2019 9:09:55

          PoligoN >> To si ma prekvapil skor by som ta tipoval na vyvazku na sumca.

            PoligoN - Profil | So 13.7.2019 9:07:02

            peterb >> zatial materialna a teoreticka priprava. Prax tak za mesiac.

              peterb - Profil | So 13.7.2019 8:33:37

              PoligoN >> A ty uz zacinas vlacit?

                peterb - Profil | So 13.7.2019 8:18:47

                PoligoN >> Stastie musis mat vzdy ked vytiahnes v prude takuto rybu 😉

                  peterb - Profil | So 13.7.2019 8:18:05

                  PoligoN >> Ja som to nikdy nepouzival. S tymto kaprom bol problem ze chodil pri kraji a mi to zobral ale to sa mi nestava.

                    PoligoN - Profil | So 13.7.2019 8:10:03

                    peterb >> tak to si mal stastie ze ti to neurazal. Ja uz 90% casu chytam s backleadami. Ale mam podomacky vyrobene lebo vsetky kupovane ma sklamali.

                      peterb - Profil | So 13.7.2019 8:02:16

                      PoligoN >> Asi by to islo uz som skusal na cv ale som v tom nevidel zmysel dnes by sa zisla bo mi kapor stiahol druhu montaz k brehu kde som zavadil o hranu a ten druhy prut som potom musel odtrhnut.

                        PoligoN - Profil | So 13.7.2019 7:54:09

                        peterb >> pokial viem tak na md a cv su strme brehy. Kludne mozea dat olovo kolmo dole pod spicu.

                          peterb - Profil | So 13.7.2019 6:59:44

                          PoligoN >> No ja chytam asi desat metrov od brehu a ryba sa mi zamotala uplne pri brehu

                            PoligoN - Profil | So 13.7.2019 6:51:21

                            peterb >> tak skor ci neskor to uz muselo prist :) pouzivaj backleady a nezamotas sa ;)

                              peterb - Profil | So 13.7.2019 6:11:23

                              PoligoN >> V lete uprednostnujem kapraky 😁 Diky no podaril sa expresne rychlo. Povodil si ma pekne a zamotal mi druhy prut. To je ta nevyhoda ked si sam ze ti ten druhy prut nema kto zdvihnut. Uz to tento rok vyzeralo ze som zabudol chytat na rieke velke ryby 😉

                                PoligoN - Profil | So 13.7.2019 5:40:16

                                peterb >> tak ten je paradny. Gratulujem! Feeder alebo kaprarky?

                                  peterb - Profil | So 13.7.2019 5:35:48

                                  Zmena, letne torpedo z prudu 15kg po hodine lovu.

                                    PoligoN - Profil | So 13.7.2019 5:22:53

                                    Palusko >> no moj ciel budu zubace a sumce. Vies mi poslat daky obrazok toho vyprostovaca, nech viem asi co hladat. Myslis ze na vnk by zmysel trolling?

                                      Palusko - Profil | So 13.7.2019 0:19:15

                                      PoligoN >> Gumy vypadaju v pohode, len neviem ci nemas pritazke tie hlavy, aj 10g by mohlo stacit, 20g je uz pecka vhodna aj do dunaja.
                                      Ak nechces prist o gumy vyrob si vyprostovac, uspesnost uvolnenia asi 80%, navody najdes po nete. Gumy si trhaju asi 20x castejsie ako wobler, podla mna je chytat na gumu drahsie :) Inak na hlbke woblerom ani neskusaj, bezne wobler s vecsou lopatkou idu tak 2 metre do hlbky, niektore specialne hlbinne daju aj 5, ale zubac na priehrade to je zalezitost cisto na gumy.

                                        PoligoN - Profil | Pá 12.7.2019 23:06:45

                                        CsabaC >> tak moje vlackarske pokusy boli zatial bez straty. Ono miesta kdore si myslim ze by mohli byt dobre su takmer bez prrkazok. Len hrany.