Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

NPoligoN - Profil | Pá 12.7.2019 23:05:26

CsabaC >> skoda ze si nepovedal ze odes. Maju tam tigrac za super cenu.

    NCsabaC - Profil | Pá 12.7.2019 22:16:58

    erin >> bol som v dekaci a kupil som to 10kg krmivo za 10 eur. Tak som zvedavy, cez obal v pohode.

      NCsabaC - Profil | Pá 12.7.2019 22:15:55

      PoligoN >> tak gumy vlacis po dne, kazda prekazka je potencialna strata alebo ryba. Ja ked skusam fumy, kazdy 3 nahod o nieco zachytim. Nastastie sa mi vo vacsine podari vystrelit gumu

        NPoligoN - Profil | Pá 12.7.2019 13:45:59

        CsabaC >> nestras, vsak ta prilvac ma vide viac ako boilies :D

          NCsabaC - Profil | Pá 12.7.2019 13:36:50

          PoligoN >> za 5-6 rybaciek, ak budeme vytrvalo prelovovat viachodin

            NPoligoN - Profil | Pá 12.7.2019 13:10:52

            CsabaC >> za rok ?

              NCsabaC - Profil | Pá 12.7.2019 13:03:52

              PoligoN >> ja ratam, ze tak 50gum minimalne tam ostane :D

                NPoligoN - Profil | Pá 12.7.2019 12:27:18

                CsabaC >> Ako dake gumy este mam , aj woblery akurat toho nemam vela, uvidim casom co este nakupim. Na priehrade som bol vcera a bola fakt velmy dole.

                  NCsabaC - Profil | Pá 12.7.2019 12:01:39

                  PoligoN >> pekne vyzeraju. myslim si, ze ta gramaz bude na tu hlbku v pohode. len ich tam bude treba viacej, kolko je tam prekazok. inak vcera som sa konecne dostal na vah. vecer o pol 11ej a kym som prisiel, voda bola dole. takze prd. myslim si, ze ak nezaprsi, tak skoro nebudu dobre rybacky. vraj i vnk je velmi dole

                    NPoligoN - Profil | Pá 12.7.2019 11:39:51

                    Dnes som neodolal a kupil dake gumy a jigi na vnk. Maju 10cm a jigi su 15-20g. Myslite ze sa stym bude dat chytat v hlbkach okolo 7-10m?

                      Nmatasek - Profil | Čt 11.7.2019 12:27:32

                      erin >> aj ja som sa toho bal pri zonkeroch ale mal som stastie na pahltne ryby a az na zanedbatelne percento zasek sedel😉ono cim viac hacikov tym skor sa to motaa..

                        Nerin - Profil | Čt 11.7.2019 10:14:14

                        matasek >> este sa daju kupit take konektory na dalsi hacik pod ten hlavny, objednal som, lebo sa bojim aby to nechytali za ten chvostik

                          Nmatasek - Profil | Čt 11.7.2019 5:45:57

                          erin >> prave preto sa pytam ze to vyzera na rychle viazanie a este som to nevidel😉

                            Nerin - Profil | St 10.7.2019 19:26:25

                            matasek >> dragon tail, zonker, najjednoduchsia mucha na svete

                              Nmatasek - Profil | St 10.7.2019 18:45:47

                              erin >> z coho to je??????

                                Nerin - Profil | St 10.7.2019 18:18:19

                                Na stuku

                                  Npeterb - Profil | Po 8.7.2019 9:55:49

                                  Palusko >> Jalce bud na halibut alebo skor zo stlpca. Najviac vzdy pod splavmi ale je ich tam vela minimalne 300m pod splavmi je to najpocetnejsia ryba urcite. Su tam bezne jalce okolo 50cm.

                                    NPalusko - Profil | Po 8.7.2019 9:40:18

                                    peterb >> tak ja som tam jalca chytil len pod splavmi, aj to len na privlc, na feeder si ani nepametam kedy skocil. Velkych hakov sa neboj, 2/0 je minimum, hlavne sa snaz nezranit moc tu rybu nech poriadne beha a vabi.

                                      Npeterb - Profil | Po 8.7.2019 8:04:03

                                      Palusko >> Na CV je to jeden z najviac rozsirenych druhov. Ale ked mi chces poradit. Ake by si dal haky na tieto mensie rieky. Chcem davat jednohak s trojhakom. Jednohak do nosa a trojhak s maggot clipom na volno niekde k ritnej plutve. Ale sa mi zda ze mam velke haky. Mozno je to len pocit zacinam s tym ale sa mi zdaju velke. Jednohaky mam 4/0 a trojhaky 2/0.

                                        NPalusko - Profil | Po 8.7.2019 7:46:59

                                        peterb >> Jalec je dobry na sumca, este karasa, piesta a nosala odporucam, lebo jalca tu chytiti je problem :)