Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

Npeterb - Profil | Ne 7.7.2019 12:24:45

erin >> Jalec je najlepsi

    Nerin - Profil | Ne 7.7.2019 12:19:58

    peterb >> jalca ti nedam :o)

      Npeterb - Profil | Ne 7.7.2019 12:07:54

      erin >> Zoberiem ta so sebou na sumce budes mi chytat rybky.

        Npeterb - Profil | Ne 7.7.2019 11:58:59

        Ebri >> Bagruju aj tam

          Nerin - Profil | Ne 7.7.2019 11:58:52

          Palmer

            NEbri - Profil | Ne 7.7.2019 8:51:20

            ziadne bagrovanie bagruju stale kazdy rok stale to tecie z alp v passau to je teraz stale takto

              Npeterb - Profil | So 6.7.2019 20:20:57

              erin >> Jop velke ryby beru v noci.

                Nerin - Profil | So 6.7.2019 14:23:54

                rumo-x >> krasny, skoda to to berie tak neskoro, niesom nocny rybar

                  Nrumo-x - Profil | So 6.7.2019 11:43:19

                  Palusko >> hej nieje to rychlo. Je to nepatrne cistejsie. Popri brehu bolo uz vidiet pod vodou kamene a predtym som nevidel. Mozno je to tym ze je vikend a nerobia. Mozno sa to v tyzdni zase zaebe. 🤔

                    Npeterb - Profil | So 6.7.2019 11:33:55

                    Palusko >> Vobec sa to necisti dnes to iste co minuly tyzden cement. Sumec na dazdovku nezabral. Zajtra asi skusim este cv.

                      NPalusko - Profil | So 6.7.2019 11:27:04

                      rumo-x >> ja som vcera tiez jedneho zubateho dal, ale zeby sa to nejak extra cistilo sa mi nezda :)

                        Nrumo-x - Profil | So 6.7.2019 11:04:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Vyzera ze hlavny tok a aj md sa pomaly zacina cistit. Vcera uz aj zubaty cmukali. Dokonca na viacerych miestach co som bol . Boli aj dake ryby na woby co som rad 😀

                          Nerin - Profil | So 6.7.2019 9:57:18

                          Palusko >> nejajo sa mi nechce brat tonu vybavy teraz ;o)

                            Npeterb - Profil | So 6.7.2019 7:17:36

                            Strudla >> jop

                              NStrudla - Profil | Pá 5.7.2019 23:54:21

                              peterb >> sportex team waller ?

                                NPalusko - Profil | Pá 5.7.2019 14:12:06

                                erin >> Na Slnavu alebo VNK sa nechystas? Ci ty uz len muchy mocis?

                                  Nerin - Profil | Pá 5.7.2019 12:55:32

                                  Morusa

                                    Npeterb - Profil | Pá 5.7.2019 7:35:52

                                    erin >> Dobry na fuzaca

                                      Nerin - Profil | Čt 4.7.2019 22:19:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Na tu bidu

                                        Npeterb - Profil | Čt 4.7.2019 18:40:43

                                        PoligoN >> Jo skusim. V kalnej vode kapra nechytim tak sa prisposobim 😁 Dazdovky a rybka.