Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

PoligoN - Profil | Čt 4.7.2019 18:34:22

peterb >> takze uz naostro zacinas s fuzatymi? Nech sa zadari teda. Na co budes chyat? Rybka ci pijacive?

    peterb - Profil | Čt 4.7.2019 18:22:56

    marktomark >> Zajtra skusim

      rumo-x - Profil | St 3.7.2019 16:17:40

      Tento prezmenu na gumu. 97 cm. 😉

        Palusko - Profil | St 3.7.2019 0:17:24

        Tuski >> Uz aj kostaky zeru?

          Tuski - Profil | Út 2.7.2019 22:11:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes pokus o mrenu a len takýto dvaja krpci a pár pleskacov

            erin - Profil | Út 2.7.2019 21:19:26

            Nevyzeraju bohvieako ale ryby nane beru

              Nat - Profil | Út 2.7.2019 9:55:01

              pozna niekto CV pri obci Cierny Brod? ako to je hlboké?

                erin - Profil | Po 1.7.2019 21:11:26

                Na pstruha

                  peterb - Profil | Po 1.7.2019 20:37:07

                  marktomark >> No asi skusim tych sumcov ta kalna voda neprestane tak skoro.

                    marktomark - Profil | Po 1.7.2019 15:30:28

                    peterb >> vcera voda nizsie, ale zase kalnejsia. Ryby velmi nebrali, zato som chytil slusneho pleskaca, a2 krpatych sumcov. Nechcelo sa mi menit miesto, ale keby som chcem, myslim ze pleskace by som nachytal.

                      erin - Profil | Po 1.7.2019 10:11:36

                      Palusko >> aj ta druha bola poranena, aj viac ako ta prva ale som ju inak natocil aby to nebolo vidno

                        GIGI77 - Profil | Po 1.7.2019 10:09:53

                        Chalani máte niekdo zdroj na dážďovky alebo červy? Dakujem za info

                          Palusko - Profil | Po 1.7.2019 10:00:11

                          erin >> Ta jedna zrejme uz tiez stretla sumca.

                            peterb - Profil | Ne 30.6.2019 21:26:10

                            boriak >> No ano ale bagrovanie zacali uz skor. Neviem ci je to rieka alebo rameno.

                              boriak - Profil | Ne 30.6.2019 21:12:59

                              V tvojom odkaze planuju jesen/zima rekonstruvoat ustie rieky Fischa ..na paradu

                                peterb - Profil | Ne 30.6.2019 20:22:08

                                erin >> Ale na plavacku ok. Myslel som ze to bude horsie. Pravda na cv brali aj lopaty minuly tyzden.

                                  peterb - Profil | Ne 30.6.2019 20:18:18

                                  erin >> No tak ak beru taketo ryby tak to uz jedine na tych sumcov :)

                                    erin - Profil | Ne 30.6.2019 20:02:48

                                    peterb >> a tak zase to nebolo a take zle, plotice 35 cm, pekne piesty, za 2,5 hodky s hrstou krmiva bolo ryb a ryb

                                      peterb - Profil | Ne 30.6.2019 19:48:36

                                      erin >> No tak je dobre. Ked aj neberu nevadi ale hlavne aby nekapali.

                                        erin - Profil | Ne 30.6.2019 19:40:48

                                        peterb >> ale lovilo pekne, bolej a aj stuka