Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

marktomark - Profil | So 29.6.2019 23:22:32

peterb >> 2-3kusy.

    peterb - Profil | So 29.6.2019 14:47:18

    marktomark >> Paradne a kolko rosnakov davas na hacik?

      marktomark - Profil | So 29.6.2019 13:44:01

      peterb >> hej na rosnace som chytal. Tie vacsie dali zaber ako kapor, jazda bez baitrunner.

        marktomark - Profil | So 29.6.2019 13:42:13

        CsabaC >> jasne, ja na ne chodim cielene. Chytam na feederky 200g. Vcera som bol na ne 3krat v tomto roku, tentokrat brali najlepsie.

          peterb - Profil | So 29.6.2019 6:26:58

          marktomark >> Super dazdovky?

            CsabaC - Profil | So 29.6.2019 0:15:36

            marktomark >> vazne rozmyslam, ze idem von skusit trocha.

              CsabaC - Profil | So 29.6.2019 0:14:46

              marktomark >> aj ty, uz ma stvete

                marktomark - Profil | Pá 28.6.2019 23:37:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnes na dunaji s cervami na feeder, zrali velmi slusne tie mensie. Peta troska navnadim fotkami :)

                  mart1k - Profil | Pá 28.6.2019 20:14:33

                  CsabaC >> presne ako pises,woblerom musis verit a budu chytat

                    PoligoN - Profil | Pá 28.6.2019 20:10:46

                    CsabaC >> no prave na zaciatku jari nakupujem lebo mam abstak :D ja mam 4 wovlerov a asi 5 gum. Vyber nebude tazky.

                      CsabaC - Profil | Pá 28.6.2019 14:47:38

                      PoligoN >> na zaciatku je tazke, ze co kupit. ked som zacal vlacit, mal som 3druhy woblerov z ciny. do dnes chytaju a castokrat su lepsie ako rapala ci ine znacky. no kupil som i rapali i tristan, lebo boli dni, ze hrkave nebrali a cina ma kazda gulicky v sebe. lenze terz mnohokrát mam problem, z eked nemam zaber za 10min menim, lebo mam siroky vyber. a predtým som proste veril tomu wobleru a krutil az to klaplo. takze preto nechcem vela kupovat,lebo zase budem spekulovat len. to iste si videl ked som bol s bolonkou. nic ine som si radsej nenosil a slo to na nu. mnohokrát je to u mna o tom, ze ked mam vel amoznosti a jedna nejde, tak nehladam riesenie co zlepsit ci upravit, ale beriem inu palicu, ci wobler. naposledy som si to zredukoval na malu krabicku a 3 typi woblerov roznej farby. a ked sa dostanem k vode, tak budem skusat len tie :D

                        PoligoN - Profil | Pá 28.6.2019 14:15:22

                        CsabaC >> tak ja tiez nechcem vela investovat. Ale poznam sa :D

                          CsabaC - Profil | Pá 28.6.2019 11:13:13

                          PoligoN >> to vyriesime v septembri. vcera som bol vo vrabloch kupit karabinky a predajca akurát si chystal vybavu na sumco vlacku. revir menovat nebudem :) ale co chcem povedat, taky paradny vyber gum a tak prehladne zoradene a vylozene som este nevidel ani v jednej predajni. fakt pekne vylozene pousporiadane, niektore uplne ako zive ploticky a tak. no na zaciatok budem plienit tie co mam, lebo investovat do toho nechcem, kym nebudem mat jasno v tom, co je dobre na vah a co nie a hlavne co mi sedi. mam aj ceburasky aj jiggy dake. dokonca ceburasky aj 28g, co sme boli raz na dunaji

                            PoligoN - Profil | Pá 28.6.2019 9:19:13

                            CsabaC >> uz sa tesim. Musim ale dakde pokukat dake gumy a jigy lebk mam len krpate okolo 5cm.

                              CsabaC - Profil | Pá 28.6.2019 9:00:08

                              PoligoN >> zlepime a zoberieme ten vacsi s podlahou.

                                PoligoN - Profil | Pá 28.6.2019 8:25:57

                                peterb >> rozdiel je cca 6 kg. Tiez som nad tym uvazoval ale nestoji to za vyhody pevnej podlahy.

                                  CsabaC - Profil | Pá 28.6.2019 8:23:45

                                  peterb >> no len ze mas najlepsie obdobie na sumcov, jul, august

                                    peterb - Profil | Pá 28.6.2019 7:26:16

                                    CsabaC >> To nie je ono. A v lete som sa chcel venovat aj boiliesovaniu tak zatial kapre.

                                      CsabaC - Profil | Pá 28.6.2019 7:19:33

                                      peterb >> ved skus zatial na palice ktore mas.

                                        peterb - Profil | Pá 28.6.2019 7:06:26

                                        PoligoN >> No vsak preco nie ked uz mas cln navyse s tvrdou podlahou. Zasa ja som vysadeny na lahke veci. Cln jedine s vysokotlakovou podlahou.