Malý Dunaj a Čierna Voda

Chytá niekto v zime na týchto riekach? Aké máte skúsenosti? Lovené druhy? Nástrahy? Nejaké dobré tipy na zimu?
Autor diskuse: peterb - Profil , 13.12.2016 feeder - revíry, cestování

NPoligoN - Profil | Pá 28.6.2019 6:17:45

peterb >> a presne preto ma laka privlac z clna. Nemusim tolko chodit :D

    Npeterb - Profil | Čt 27.6.2019 22:59:42

    peto88 >> Jo dobry napad cele to sposobila ta kalna voda pretoze to tie sumce riadne nastartovalo a zacali brat.

      Npeto88 - Profil | Čt 27.6.2019 22:54:26

      peterb >> Ste ma navnadili na tie sumce, ked budem niekedy vecer na MD, hodim jeden kaprak na dazdovky, alebo pijavice....

        Npeterb - Profil | Čt 27.6.2019 22:52:04

        PoligoN >> Ja som skor sedavejsi rybar ta privlac ma nechytila. Dufam ze mi tie veci rychle pridu a v lete este skusim.

          NPoligoN - Profil | Čt 27.6.2019 22:49:55

          peterb >> som velmy zvedavy co sa ti podari chytit. Sumce lakaju aj mna ale skor na privlac.

            NCsabaC - Profil | Čt 27.6.2019 22:38:31

            Po tych sumcoch som si kupil cosi vacsie. Skusom toto cca 15cm a moznobi vacsie casom

              NCsabaC - Profil | Čt 27.6.2019 22:37:30

              peterb >> jasne, kazdeho bavi nieco ine. Ja mam prevazne cas v noci a max 1-2hodky vacsinou. Preto boiles a ine nehrozi. A uprimne, som nazoru, ze kapor je v nasich riekach odpad a chory vymysel pchat ho vsade. Mna viacej potesi 50ka pleskac ci peknh nosal, podustva , mrena. A privlac je filozofia. Okabatot dravca, ktorych je menej ako bielej ryby ci kaprov je vnutorna vyzva. Lovec vs lovec

                Npeterb - Profil | Čt 27.6.2019 22:37:30

                peto88 >> Team waller z drift 300cm 200-400g k tomu shimano baitrunner D-8000 snuru a koncove montaze unicat. Chytat budem na priebeznu montaz s podvodakom a olovom. Najviac sa mi paci kombinovana montaz z fc a snury jednohak + trojhak. Stojany nebudem kupovat budem chytat s povolenou brzdou a s vidlickami.

                  Npeto88 - Profil | Čt 27.6.2019 22:27:00

                  peterb >> A co si objednal za zostavu, ak to nieje tajne....

                    Npeterb - Profil | Čt 27.6.2019 19:44:29

                    CsabaC >> Praveze som skusal a privlac ma nebavi ale tie sumce ma budu bavit.

                      NCsabaC - Profil | Čt 27.6.2019 19:34:57

                      erin >> uz aj ty

                        NCsabaC - Profil | Čt 27.6.2019 19:34:44

                        peterb >> ani feeder mi az tak nesedi, hlava dole. Pri plavaku pozeram i okolie. Privlac, vyskusaj...zistis

                          NPoligoN - Profil | Čt 27.6.2019 18:59:24

                          peterb >> az taky rozdiel to nieje. Iba pri jednom chytas na 20-30m a druhom na 100- 500m. Aj pri jednom aj druhom ti ryba moze ist hned alebo vobec.

                            Npeterb - Profil | Čt 27.6.2019 18:11:25

                            PoligoN >> Vzdy je to o tom case. Na priehrade vsetko hrozne dlho trva. To uz ani nehovorim ked je studena voda a treba ich hladat.

                              Npeterb - Profil | Čt 27.6.2019 18:08:05

                              PoligoN >> Rozdiel je v tom ako rychle zistis ci je ryba aktivna.

                                Npeterb - Profil | Čt 27.6.2019 18:07:20

                                PoligoN >> Na priehrade ti cjyba kontakt s rybou to musis uznat. Tam ani nevies ci su ryby aktivne. Nasadakov neratam ti zozeru vzdy vsetko.

                                  NPoligoN - Profil | Čt 27.6.2019 18:06:09

                                  peterb >> myslim ze to az taky rozdiel neni ked ti nejde ryba je nuda kazda rybolovna technika. Aked ide ryba rak to je to prave. A je jednoako chytas.

                                    NPoligoN - Profil | Čt 27.6.2019 18:05:04

                                    CsabaC >> to preto lebo si to poriadne neokusil.

                                      Npeterb - Profil | Čt 27.6.2019 18:02:33

                                      erin >> Ale za hubu normalne chyteneho?

                                        Nerin - Profil | Čt 27.6.2019 18:00:49

                                        CsabaC >> a to som ti hovoril ze uz som dal na muchu 98 sumca? :o)