Sběr odpadu kolem revírů

retrívr - Profil | Pá 9.12.2016 21:20:50

Mrknato >> Ale to je přece pořád super, nebo tomu nerozumím.

    Mrknato - Profil | Pá 9.12.2016 21:18:57

    brčál >> Když jsem se k řece neprodíral kopřivama, hore dole kopcema, roštím, tak to nebylo ono...... až na výjimky. Dnes už tohoto typu rybolovu zbyla jen ta náročná turistka......

      Mrknato - Profil | Pá 9.12.2016 21:12:16

      hraji >> Plastový vodníky a nafukovací vodní panny tam nevidím.... furt je co zlepšovat...

        Jindra01 - Profil | Pá 9.12.2016 20:56:32

        Takto to vypadalo v létě na rameni kam chodím,rybář přinesl odpad na parkoviště ale do auta už ho nedal

          Polčis - Profil | Pá 9.12.2016 20:50:05

          Jednou za rok, většinou leden,únor kdy nechytám si udělám procházku na oblíbené vodě.
          Vezmu pytle a projdu kus břehu,posbírám co unesu a v duchu doufám,že v sezóně bude odměna v podobě krásné ryby: -)))
          Letos sem toho asi posbíral málo,chytl sem prd,proto příště vezmu na pomoc i polovičku: -)

            hraji - Profil | Pá 9.12.2016 20:47:21

            Abych taky něco napsal k otázce. Nejen že chodím na brigády, také je organizuji. Buď ve spolupráci s Povodím Moravy nebo i bez něj. C9lem je úklid kolem našeho revíru. Bohužel neuklízíme jen po rybářích, ale tak už to u revírů ve městech bývá.

              Bacha - Profil | Pá 9.12.2016 20:45:43

              Kdysi jsem to na Střele zavedl. Byla to první brigáda na vyčištění revíru. Stačila jedna sobota, ale bordelu bylo tolik. že se to nevešlo na Avii. A to byl revír, kde veškeré odpadky pocházely od nerybářů. A co se týče odpadků v odpadkových koších, začínám být skeptický, protože jsem se právě dozvěděl z první ruky, že jeden myslivec za poslední sezonu chytl do pastí více než 100 mývalů. Předpokládám, že budou devastovat pytle s odpadky a dobře míněná aktivita bude ničena touto zvěří.

                retrívr - Profil | Pá 9.12.2016 20:41:24

                drvoštěp >> Ano věřím tomu, to by ale neměl být Tvůj problém. Neboj, taky s tím zápasím.

                  hraji - Profil | Pá 9.12.2016 20:34:28

                  Mrknato >> tady už to všechno mají a jak si libují
                  http://www.tunnelbarnfarm.co.uk/

                    rájovec - Profil | Pá 9.12.2016 20:34:19

                    brčál >> Umíš si vybrat :-)

                      brčál - Profil | Pá 9.12.2016 20:31:09

                      rájovec >> zřejmě mám štěstí na slušné revíry :-))

                        brčál - Profil | Pá 9.12.2016 20:29:48

                        Mrknato >> takhle bych to nehrotil i když,na jednom revíru krom pytlů na odpad mají i kadibudku :-)) a musím říc,že u vody je čisto,ale je fakt,že to není přímo u nějaké obce nebo města,ale o kousek dál...

                          Mrknato - Profil | Pá 9.12.2016 20:21:32

                          brčál >> A co takhle umělé osvětlení, asfaltové cesty, záchody, bufety, sběrné suroviny, prodejna bolelízu, tabáku, kancelář RS a sázková kancelář.... to by bylo naprosto dokonalé......

                            rájovec - Profil | Pá 9.12.2016 20:19:53

                            brčál >> K těm košům. U nás majitel pozemků kolem písáku nechal umístit odpadkové koše a na cca necelém kilometru břehu i dva kontejnery. Mělo to jediný výsledek a to ten, že obyvatelé okolních vesnic tam vozili pytle s bordelem aby si neplnili svoje popelnice. Po rybářích i koupajících zůstávalo svinstvo kolem vody tak jako předtím.

                              brčál - Profil | Pá 9.12.2016 20:07:04

                              zdar.já většinou když přijdu na místo a je tam mrdník,tak to seberu,ale líbí se mi ty revíry,kde mají koše s velkýma pytlema a jednou za čas to vyvezou.myslíte,že by to takhle jinde nešlo?

                                Mrknato - Profil | Pá 9.12.2016 19:16:25

                                Kluci, vím že nepořádek uklízíte raději, než chytáte ryby. Proto vám ho k tý vodě vozím a poptávám ho i u sousedů..... Všichni pak říkaj, jaký ti rybáři jsou hodní lidi...))))

                                  drvoštěp - Profil | Pá 9.12.2016 19:06:08

                                  retrívr >> Takhle dopadl „můj " flek po 14 denní nepřítomnosti.

                                    retrívr - Profil | Pá 9.12.2016 18:49:22

                                    Za bordel u vody je vždy jen jeden odpovědný. Jestli to zajistí briádama, či zaplatí je jeho věc.Sám za sebe jako drvoštěp. Seberu, nakonec i musím.Když bude kontrola, nebude bordel.Nejhorší mám zkušenost s těma" soukromě hospodařícíma ". Vaberou a vyse.ou.Nic víc, nic míň. Není to moudro, je zkušenost.

                                      drvoštěp - Profil | Čt 8.12.2016 20:56:00

                                      Brigády si platím.A bordel u vody pálím a nebo dám do pytle a odvezu.