Custom Reels CZ

Opravy, úpravy, tuning a vše kolem navi...
Autor diskuse: Lajnator - Profil , 26.9.2016 kaprařina - náčiní, doplňky

Na jakých navijácích byste rádi viděli pomalou oscilací?

A) Power Aero XT, XSA, XTA13%

B) Ultegra XT, XSA, XTA, Titanos XT, Power Aero Type 1000031%

C) Aero Technium XSB6%

D) Daiwa Tournament S 5000T, Tournament SS 30009%

E) Ultegra XSC, XTC6%

F) Big Baitrunner LC, BB L a XL Blue13%

G) Big Baitrunner XT-A LC7%

H) Daiwa Emblem Z 5000T, X 5000T, S 5000T5%

I) Biomaster GT 80003%

J) Daiwa Whisker SS26006%

Od 15.12.2016 hlasovalo 263 čtenářů.

keltt - Profil | So 11.1.2020 1:45:47

Vik >> Proč se nezeptáš přímo u shimana ??? Tady na mrku přeci relevantní odpověď nikdy nemůžeš dostat !

    Lajnator - Profil | So 11.1.2020 1:28:12

    Feroo >> přesně tak Dukin

      Vik - Profil | Pá 10.1.2020 18:03:03

      Zdar chlapi,
      prosím o radu.Nevíte náhodou někdo,zda nepasují cívky z aero technia XTB na power aero XT ,XTA.
      Díky za odpověď.

        Feroo - Profil | Pá 10.1.2020 11:28:19

        clarence >> díky

          milanpindryc - Profil | Pá 10.1.2020 11:12:59

          Ahoj, pradite prosim cim namazat jakou cast vlaceciho navijaku shimano? Mam doma vazelinu shimano grease dg06 a ten olejicek co k tomu davaj. Jedna se o stradica pouzivanyho i na mori.
          Diky

            clarence - Profil | Pá 10.1.2020 10:29:18

            Feroo >> Dukin.

              Feroo - Profil | Pá 10.1.2020 10:04:57

              Nazdár, nepredával to tu niekto na bazáre ? Ďakujem

                PavelJ - Profil | Čt 9.1.2020 7:14:23

                Lajnator >> ahoj, děláš běžný servis i na přívlačových navijácích Shimano a Daiwa/staré Certate ?

                  Lajnator - Profil | St 8.1.2020 18:26:07

                  Carp hunter >> Zdravím madla mám, ale pro aplikaci potřebujete celý kit včetně hlazenky a středu s ložisky

                    kaprus - Profil | Út 7.1.2020 17:15:06

                    roxtidy >> ještě mě napadlo že jak sem to vytáhl z lednice a točil tak se vazelína na osce nažrala vlhka a pak to leželo v šupleti. Ale jiní stím takové hovadiny nedělají a žloutne jim a tuhne.

                      Carp hunter - Profil | Út 7.1.2020 15:58:04

                      Lajnator >> Zdravim, mate prosim este take koncovky na klucku navijaka ? Dakujem

                        Standič - Profil | Po 6.1.2020 19:58:08

                        Ahoj, mám dotaz, dá se vyměnit madlo na fuegu? Chtěl bych tam něco jako je na tom Iron claw. Děkuji za rady.

                          roxtidy - Profil | Po 6.1.2020 19:20:55

                          kaprus >> moje taky trochu tak smrdí

                            Specialista - Profil | Po 6.1.2020 16:42:36

                            Maxwell >> aha, zajímavé

                              Maxwell - Profil | Po 6.1.2020 14:54:18

                              Specialista >> doporučuje to tak Shimano...obrázky jsou z webu ilustrační...v práci nemám...

                                Peter94 - Profil | Po 6.1.2020 14:22:31

                                Maxwell >> Tieto shimano vazeliny su perfektne,tiez ich pouzivam.
                                Aj ked ta cenovka oproti slimu je dost vysoka

                                  Specialista - Profil | Po 6.1.2020 13:11:22

                                  Maxwell >> zdar. Proč pro přívlač jinou vazelínu? Jinak na fotu máš DG06

                                    icokarp - Profil | Po 6.1.2020 12:50:53

                                    Maxwell >> Tak,tak,za mňa tiež len Shimo!

                                      Maxwell - Profil | Po 6.1.2020 12:45:20

                                      Mám povětšinou Shimano navijáky, takže používám jejich vazelínu... Doporučují pro přívlačové navijáky Shimano DG13 a pro zbytek DG1..

                                        kaprus - Profil | Ne 5.1.2020 12:49:33

                                        poldeci >> díky. To kdybych věděl, nemusel bych půl dne hledat :(

                                          Červené karty: Matyášek