Nákup snurok z Ciny

Viete mi poradiť dáku značku šnúry na feeder pozeral som na Ali express(tuším tak sa to volá) ale bolo tam toho strašne moc.prosím len z vlastnej skúsenosti Dik moc
Autor diskuse: bobco - Profil , 1.9.2016 feeder - náčiní, doplňky

h2jezďí - Profil | Ne 16.10.2016 11:50:54

Rockwell >> dík na ten spod jí určitě obědnán,je vážně za pěkný peníze

    Rockwell - Profil | Ne 16.10.2016 11:28:40

    h2jezďí >> Já ji na cívku nedávám...mám klasiku silon.
    Otec ale tuto šňůru používá na sumce - 100LB návin cca 300m a naprosto bez problémů.
    Já ji mám na zakrmovacím prutu pro raketu, posledních cca 10m jako šokovku.
    Ale určitě se dá použít i jako plnej návin s FC.
    Mám ji na té raketě přes rok a s raketou dostává docela záhul (raketu mám taky z číny tu největší velikost). Po roce se netřepí, barva pořád stejná (mám černou oproti odkazu kde je zelená, s tou nemám zkušenost), pevnost velice dobrá. Po odstřižení jsou vlákna pořád jako celek, neroztřepí se.

      bobco - Profil | Ne 16.10.2016 11:15:04

      Mal som pred tým šnúru daiwa a dobre. túto čínsku testujem a zatiaľ podľa môjho názoru to bude dosť podobné . Nesaje vodu nemota sa drží tvar."znackova" daiwa stratila farbu po cca 5tich rybackach teraz po 3 rokoch začína byť rozstrapkana.cena daiwy bola úplne inde. Kamarát ju testoval na vlacku na šírave a v pohode. Nie som odborník na šnúry ale uvidíme časom.

        h2jezďí - Profil | Ne 16.10.2016 11:09:33

        Rockwell >> já myslel na cívku + cca 10 m fluo karbonu jeslí je použitelná

          MISO* - Profil | Ne 16.10.2016 10:03:56

          Palusko >> tiez by ma zaujimalo, v com su rozdiely. urcite su, ja netvrdim, ze sa kvalitativne vyrovnaju znackovym snuram, ale ako sa tie rozdiely prejavuju. Mal som aj vselijake znackove snury, teraz mam vsetky cinske. a celkom som spokojny. ale nie som pretekar ani ziadny znalec.

            Rockwell - Profil | Ne 16.10.2016 9:37:06

            venca1 >> Přesně :-))) ovšem některým to nevysvětlíš :-)))

              JakubRybar - Profil | Ne 16.10.2016 9:20:57

              bobco >> taky pouzivam JOF a spokojenost ;)

                venca1 - Profil | Ne 16.10.2016 9:18:44

                Rockwell >> No právě..-) jinak je to všechno, až na pár vyjímek Čína, polepená značkami světoznámých firem..-)))

                  Rockwell - Profil | Ne 16.10.2016 9:15:36

                  venca1 >> Hlavně v ceně :-)))))

                    venca1 - Profil | Ne 16.10.2016 9:00:48

                    Palusko >> A v čem je ten rozdíl?..-))

                      Rockwell - Profil | Ne 16.10.2016 7:58:50

                      h2jezďí >> Ano na navazec.

                        h2jezďí - Profil | Ne 16.10.2016 7:52:59

                        Rockwell >> ní používáš i na položenou?

                          Rockwell - Profil | Ne 16.10.2016 7:14:16

                          Čau, já šňůrky kupuji jedině v Číně...ten poměr cen oproti našim prodejcům je neuvěřitelný. Kupuji jen tento typ, mám ho ve více návinech a nosnostech. Zatím nikdy nebyl problém s kvalitou. Sice jsem nikdy nekontroloval přesnou délku, ale sílu jsem zkoušel se značkovými šňurkami a čínské obstály.
                          Navíc u nás koupím návin 20m za nějakých 50-70kč a v Číně za tuto cenu mám 100m.

                          http://www.ebay.com/itm/100-1000M-Super-Strong-Gree​n-Dyneema-Spectra-Extreme-Sea-Braided-Fishing-Line-​/291816743794?var=&hash=item43f1a22372:m:m0c_t2dDhi​zFBLSlGNGPPQg

                            Palusko - Profil | So 15.10.2016 23:50:58

                            bobco >> Je dost velky rozdiel medzi cinskymi snurami z aliexpressu a znackovymi. Aj ked to "dost velky" je relativne, zalezi aky si narocny uzivatel :) A v cine sa sice vsetko robi, ale je rozdiel ked to robi zahranicna firma alebo domaca, to mas ako s automobilkami u nas, je tam lacna pracovna sila, suroviny, logistika, dane...
                            Ale tak chytat sa na to da, hlavne za tie peniaze, aj ked u mna aliexpress snury jedine na vyvazku.

                              bobco - Profil | Čt 6.10.2016 22:49:20

                              Šnúru som si osahal predom mal ju kamoš

                                bobco - Profil | Čt 6.10.2016 22:47:57

                                Buffalo1969 >> Tak ABY sme si rozumeli tak v mojom okolí nikto nepredáva 1000m šnúry za 30eúr. Možno ty máš takého predajcu vo svojom okolí ale ja nie.takže tak

                                  Buffalo1969 - Profil | Čt 6.10.2016 19:44:03

                                  bobco >> já neřeším výrobce, ale prodejce. Já o koze a ty o voze...:-)

                                    bobco - Profil | Čt 6.10.2016 19:35:26

                                    Buffalo1969 >> Jednak je to cena a myslím že su už ani iné neni možno sa mýlim ale neviem o nijakom výrobcovi v eú:))

                                      Buffalo1969 - Profil | St 5.10.2016 21:25:13

                                      C@rpSt4r >> notwl.....tak tohle bych neriskoval. Rád si to co kupuju ošahám.

                                        C@rpSt4r - Profil | St 5.10.2016 21:24:02

                                        Buffalo1969 >> mozna lepsi cena za stejnou kvalitu? :)