Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 14:41:31

abcdddd >> Pokiaľ to chceš robiť oficiálne,tak ako sa má,je to naozaj utópia uživiť sa...A to nehovoríme o raste firmy...

    NMysho22 - Profil | Po 22.8.2016 14:37:42

    Orion24 >> ako keby si nevedel ,že o multitalentovaných čávov tu nikdy nie je núdza :D

      NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 14:31:16

      No dokonca su tu odbornici aj na umenie.. a jej ...hura....:-)...nato aby predaval svoju tvorbu...a ne "obkresloval"...to ne len tak

      a inak aj k nastraham....za sebou mal obchodnika...a dobreho...osobne si myslim ze nesli do toho len za ucelom zisku

        Nklobukson - Profil | Po 22.8.2016 14:02:02

        abcdddd >> presne...a tie tržby z predaja, ak sú pravdivé, to je tak do 10 paliet suroviny na to odhadujem:-)...to musí predávať týždenne, nem ročne....

          Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 14:00:09

          klobukson >> njn, toboz ked dnes uz aj high-end gumy (westin napr) chodia z Ciny :-)

            Nvaga - Profil | Po 22.8.2016 13:59:28

            no niektori si myslia ze povolenka a dysla robi rybara..

              Nklobukson - Profil | Po 22.8.2016 13:58:33

              abcdddd >> vieš aký je biznis z plastov, musíš to predávať na tony (je jedno či granule, či hotový produkt) aby si zarobil niečo..nie predávať za hrste...

                Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 13:57:58

                poldeci >> on to velmi dobre chape, to je len take vanuzkove podprahove ritolezectvo... to si nevsimaj. :-)

                  NMysho22 - Profil | Po 22.8.2016 13:57:47

                  poldeci >> manželskú postel nemám svatý obraz to už vubec ne kua kde to ja takto na rychlo pozháňam :D

                    Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 13:56:49

                    klobukson >> a to je skoda, uprimne. potreboval asi niekoho k sebe kto by to ukociroval z obchodnej stranky a on by len "tvoril". ono je to veda, ked kecam s 3stom a pocuvam kolko experimentovania, skusania, pokus-omylov to vsetko je pokial mas ziadany vysledok...

                      Npoldeci - Profil | Po 22.8.2016 13:55:55

                      abcdddd >> ľahšie to pochopí keď má príklad,že nik nemusí byť multitalent aby dokázal posúdiť čo je dobré a čo lepšie

                        Nklobukson - Profil | Po 22.8.2016 13:53:53

                        abcdddd >> a obchodník už nebol vôbec

                          Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 13:51:26

                          poldeci >> tu je to tak, ze kazdy kto vie hrat futbal lepsie ako ja je futbalista. s umenim to nema nic spolocne, a nikdy nebude. Maros si zasluzi kredit za gumy co robil, bohuzial na tak malom trhu akym je CZ/SK asi utopia sa tym zivit... :-( skoda

                          http://www.finstat.sk/47087340

                            Npoldeci - Profil | Po 22.8.2016 13:48:11

                            vanuz >> nemusíš vedieť hrať fotbal aby si rozoznal kto ho vie alebo nevie hrať/športu sa rozumieš ,často komentuješ/

                              Nvanuz - Profil | Po 22.8.2016 13:42:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              by ste neuveritelne multitalentovani, ked sa uz aj do umenia rozumiete, neuveritelne, picassa aj na zachode urcite

                                NRasto. - Profil | Po 22.8.2016 13:38:42

                                poldeci >> nevymenil..lebo on a metrovy zubac to je vacsie scifi ako henta predatorslecna

                                  Npoldeci - Profil | Po 22.8.2016 13:22:17

                                  Mysho22 >> by si konečne vymenil ten svaty obraz nad manželskou posteľou

                                    NOreh - Profil | Po 22.8.2016 13:20:44

                                    poldeci >> asi toto chcel povedat pan umelec sochar

                                      Npoldeci - Profil | Po 22.8.2016 13:20:27

                                      http://www.cas.sk/clanok/352758/emma-ohromila-kresb​ami-priser-pozrite-si-preco-po-nej-chnaplo-hollywoo​dske-studio/
                                      to je ta baba mlada

                                      ako ja ho nekritizujem nejako v zlom ale pokial umelec neukáže ,že má aj vlastnú fantáziu,štýl tak si jeho obrazy ako investíciu asi nik nekúpi/a najskorej musí umrieť )

                                        Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 13:12:23

                                        poldeci >> pravdu mas, gyc ako hovado. umelci inak maluju... mal pri gumach ostat, to mu slo pekne.

                                          Červené karty: MISO*