Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

NMysho22 - Profil | Po 22.8.2016 13:09:58

Mne ako umelcovi sa jeho kresby páčili sice neviem čo za ne pýta ,ale takú obkreslovačku seba samého s metrovým zubáčom z člnka by som kludne prijal :D

    Npoldeci - Profil | Po 22.8.2016 13:04:16

    Oreh >> videl som obrázky kreslené ceruzkou od mladej baby/taký fantasy štýl-aka predátor a podobné príšery/ to bolo namakané a svojské
    eko je v tejto kresličskej polohe ako ľudská kopírka,chýba mu nejaký jeho štýl,najbližšie na Karlovom moste sú takých ako on desiatky

      NOreh - Profil | Po 22.8.2016 13:00:34

      luban ca >> mozno iba zavidel. Bol to aj tak iba sochar :-)

        Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 12:56:37

        Oreh >> No šak práve,aj mne sa jeho obrázky páčia...Česi majú na to pekný výraz: "podbízivé"...Či má ten umelec pravdu,alebo nie,to ja nedokážem posúdiť...Ale s nástrahami nemal prestať:-)

          NOreh - Profil | Po 22.8.2016 12:53:53

          vanuz >> aj ja. Eko je vseobecne sikovny v mnohych umeleckych smeroch. Tusim aj nieco take vystudoval

            Nvanuz - Profil | Po 22.8.2016 12:51:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            chcel by som tam vediet obkreslovat

              NOreh - Profil | Po 22.8.2016 12:49:17

              luban ca >> nejaky umelec o nom povedal, ze iba obkresluje. Ze to nema hodnotu. Mne sa to tiez paci.... ako neumelcovi

                Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 12:44:10

                Orion24 >> Maľuje pekne,ale umelec bude až keď si budú ľudia kupovať jeho diela,ako dobrú investíciu na zhodnotenie peňazí...

                  NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 11:54:17

                  romarius >> tak myslim ze sa asi tomu viac venuje...vsetko chce čas....proste teraz je plodny tymto smerom

                    Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 11:31:34

                    Orion24 >> jak momentalne? myslim ze odjakziva pekne kreslil

                      NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 11:20:13

                      luban ca >> momentalne krasne maluje....je to umelec.....

                        Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 11:07:31

                        romarius >> Šak od pretekárov viem,že sa na to vyebkal...

                          Nsiluri - Profil | Po 22.8.2016 11:06:16

                          dajte nejaky odkaz..

                            Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 11:03:55

                            vanuz >> Kreslí pekne...

                              Nvanuz - Profil | Po 22.8.2016 10:43:25

                              asi sa zacal viac venovat kresleniu, tie videa co dava su fakt super

                                Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 10:41:15

                                luban ca >> to by mohli pretekari vediet tusim od neho bravali nastrahy

                                  Nvanuz - Profil | Po 22.8.2016 10:33:38

                                  luban ca >> jak vyebkal?

                                    Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 10:33:32

                                    romarius >> Údajne sa na to vykašlal...Podľa mňa je to škoda...

                                      Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 10:32:52

                                      luban ca >> po 2 rokoch som oprasil udiaren ))) asi hodinu mi trvalo kym som ju nasiel kua

                                        Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 10:32:11

                                        luban ca >> uz to nerobi ci co?

                                          Červené karty: MISO*