Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

NOreh - Profil | Po 22.8.2016 15:17:59

romarius >> v tom megahluku zo vsetkych diskotek za chrbtom by sa clovek za par noci zblaznil. tam je to za trest, a nie na utajovanie :). a ake uz utajovanie flekov na sirave

    Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 15:16:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Oreh >> Ja za tri dni na dvoch priehradách,ako zachytať som si zachytal...Aj ostriežami by som sa uživil,ako som Orimu sľúbil,ale nechcelo sa mi a dal som prednosť grilovanej krkovici:-)...Vrchol všetkého,v nedeľu kapríci,na spomínaneho vagasku:-)

      Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 15:13:48

      abcdddd >> hotel to je teraz ale furt vyzera ako statny )))) ale sadne sak tam nic nebere, ziadne ryby , tam len kocicky mozes lapnut )))

        Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 15:11:51

        romarius >> to c pozadi je vojenska ozdravovna byvala tusim... taky prepal fleku. uz si tam nesadne :-)

          Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 15:10:33

          Oreh >> jj hned mi to bolo povedome ))))

            Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 15:09:34

            luban ca >> sice nevim kto je Havlicek ale ak mas vlastny distribucny kanal tak sa to asi da... robil to s nim typek co ma nick "megaprezident" on ale asi siet ryboshopov nevlastni...

              NRasto. - Profil | Po 22.8.2016 15:07:20

              luban ca >> sak v poradecku...to bol enem taky frjendly rimajnder

                NOreh - Profil | Po 22.8.2016 15:06:24

                klobukson >> len rano od 4 do 8.00 sa nieco odohravalo ... dni boli neproduktivne. horuco, bez vetra. noci hlucne (legendarny motel kamenec)

                  Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 15:03:51

                  Orion24 >> j a preto to zapichol...

                    Nklobukson - Profil | Po 22.8.2016 15:02:00

                    Oreh >> aj píplo?

                      NOreh - Profil | Po 22.8.2016 15:01:31

                      vaga >> ej oblere. normalne gule

                        NOreh - Profil | Po 22.8.2016 15:01:17

                        romarius >> ano, kamenec

                          Nvaga - Profil | Po 22.8.2016 15:00:23

                          Oreh >> oblere cez pipaky??

                            Nklobukson - Profil | Po 22.8.2016 14:56:45

                            Orion24 >> nie som istý že by mal odborníkov obchodníkov okolo seba, každá jedna objednávka skrývala stredný a väčší pôrod...a nejedná sa len o mňa...to bol akože otras, o tých obchodníkoch by som pochyboval...

                              Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 14:56:16

                              Oreh >> sirava?

                                Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 14:52:34

                                Rasto. >> Aj u keba sa debatovalo o hocičom,kým mu nepreplo...Nedá sa furt len o člnokoch...

                                  NOreh - Profil | Po 22.8.2016 14:52:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tak ja to nastartujem

                                    NRasto. - Profil | Po 22.8.2016 14:46:13

                                    Orion24 >> hlavne sem neje.bni nejaku anketu aby si to znahody nahodovej najnahodovejsej nezamkol jo? Konecne nejaka diskusia kde zatial nemam cervenu...

                                    a prejdite k clnom lebo sme jak v SJ

                                      Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 14:44:49

                                      Orion24 >> Ktorého dobrého obchodníka,ak to nie je tajomstvo?

                                        Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 14:42:36

                                        abcdddd >> No taký Havlíček,si na gumách zarobí asi dobre...

                                          Červené karty: MISO*