Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 10:27:04

romarius >> V nedeľu som chytil troch, na vagaskove biele nymfy...Ten,keby sa na to nevyebkal, mohol to predávať kaprárom,za veľké prachy:-)

    Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 10:24:51

    romarius >> Mňam,mňam...Hneď by som si dal...

      Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 10:09:44

      luban ca >> naco si mi ho posielal teda?))))

        Nj.sladkay - Profil | Ne 21.8.2016 23:32:29

        vanuz >> stareho psa rovno zastrelit, novym kuskom nenaucis :)

          NOrion24 - Profil | Ne 21.8.2016 22:48:09

          vanuz >> ved to je jedno...ako to volame...ide o jadro...ne nazov....

          ved to mas so smailikom..nebud tak yvazny :-)

            Nvanuz - Profil | Ne 21.8.2016 22:41:22

            Orion24 >> clovek sa ta zastane a takto dopadne....

            nabuduce ta v tom necham pekne vymachat

              NOrion24 - Profil | Ne 21.8.2016 22:39:17

              vanuz >> pocuj trhni si :-) ries si pravopis v slovenskom jadre....:-)

                NMysho22 - Profil | Ne 21.8.2016 11:55:12

                Neviem čo tu džubete do Oriho to neni len tak založiť člnkootazku Šafárit s cementom a ešte riadiť domáce potreby :)

                  Nabcdddd - Profil | Ne 21.8.2016 9:38:37

                  luban ca >> maknes...

                    Nluban ca - Profil | So 20.8.2016 22:45:47

                    abcdddd >> Nie,zavadzal by mi pri presunoch...Vybral si šťastný deň:-)

                      Nabcdddd - Profil | So 20.8.2016 22:24:39

                      luban ca >> startujes udiaren pre pupika?

                        Nluban ca - Profil | So 20.8.2016 22:11:07

                        abcdddd >> Ale veľa ich nebolo...Keď vynechám spústu zubáčikov v školskej veľkosti,tak jedine čo stojí za reč,je chytený kapor:-) Uvidíme čo prinesie zajtrajšok...

                          Nabcdddd - Profil | So 20.8.2016 21:56:52

                          luban ca >> takto to tu na moderatorisa nedopracujes...

                            Nluban ca - Profil | So 20.8.2016 20:39:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Orion24 >> Nejako ti to woodoo nefunguje...

                              Nminn - Profil | So 20.8.2016 20:07:01

                              Čus. Máte někdo zkušenosti s trolováním na el. příďový motor? Mám minn kotu 70lb 24V, 2 hod. trolingu zatím v pohodě, baterky ještě drží, ale je to nadoraz. Používám trakční baterie VARTA Professional Dual Purpose (Starter) 105Ah, 12V,LFS105.

                                Nvanuz - Profil | So 20.8.2016 15:44:25

                                ale koncim, ma to tu byt o clnkareni, nie lóvencine

                                  Nvanuz - Profil | So 20.8.2016 15:41:59

                                  Hrubian >> skus, ja som im tam onoho casu volaval, uz som to tu spominal, a vacsina mojich dotazov bola podobna tomuto - a aj odpovedi, = dvojtvar

                                  uz neviem ako sa volal pan prof., u ktoreho sme mali skusku zo slovenciny, ten nam vravel, ze ked pripravoval pravidla slov. jazyka, tak to stale prerabali dokola, a boli radi, ked to konecne vydali. ale to bolo davno, treba preverovat

                                    NHrubian - Profil | So 20.8.2016 15:35:54

                                    vanuz >> Zavolám a dám vedieť, samotného ma to zaujíma.

                                      Nvanuz - Profil | So 20.8.2016 15:17:11

                                      Hrubian >> netusim, su vynimky ako si spravne napisal "rok", a ine, ale o clne neviem, ani kedy bol aktualizovany slovnik slov. jazyka, a je mi to v podstate sumafuk, do Sturaku volat nebudem, ale kludne skus, budeme mudrejsi

                                      edit: tak som teraz pozrel dostupne online slovniky a tam cln ako dvojtvar tiez neuvadzaju,

                                      Orion - tolkoto slovenciny si mal naposledy kedy ?:))))

                                        NHrubian - Profil | So 20.8.2016 14:37:56

                                        vanuz >> A kedy došlo k zmene?

                                          Červené karty: MISO*