Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

Nabcdddd - Profil | Pá 19.8.2016 14:00:52

Hrubian >> hlasi sa jazykovedny ustav luda stura.... ;-)

    Nabcdddd - Profil | Pá 19.8.2016 14:00:14

    romarius >> malu ano, minnkotu nie :-)

      Nromarius - Profil | Pá 19.8.2016 13:58:56

      Orion24 >> je ja som to ani nevidel ako to bolo povodne ale z clna je lepsie )))

        NOrion24 - Profil | Pá 19.8.2016 13:58:24

        romarius >> riesil som to narychlo...vobec ma nezaujimalo ci to je isto spravne....neni to jedno?...

          Nromarius - Profil | Pá 19.8.2016 13:56:37

          Orion24 >> hehe sak si to opravil tiez bez toho aby si si overil ze mozes nechat aj z clnu )))))))

            NOrion24 - Profil | Pá 19.8.2016 13:53:00

            Hrubian >> toto...ze tu kazdy kaze....ale.....

              NHrubian - Profil | Pá 19.8.2016 13:52:21

              Pre strážcov gramatiky - správne gramaticky a spisovne je tak "z člnu" ako aj "z člna". Ide o dvojtvar (typický príklad - roka/roku). Každú kritiku si treba najprv dobre rozmyslieť. Koniec hlásenia.

                Nromarius - Profil | Pá 19.8.2016 13:45:54

                abcdddd >> ale to si nekupil u nas ze? ))))

                  Nromarius - Profil | Pá 19.8.2016 13:44:42

                  luban ca >> jasne ak to spravili poriadne a dokonca predcasne tak si zasluzia korunku navyse, ale ked mabuduce neco doebu tak mi tu korunku pekne zober naspat, sak Oreh ti poradi ako na to )))

                    Nluban ca - Profil | Pá 19.8.2016 13:44:10

                    Ja používám (aj práve teraz) toto:

                      Nluban ca - Profil | Pá 19.8.2016 13:35:07

                      romarius >> Jebal som ich dva týždne,tí sa predo mnou schovávali...Je to sála kde mávame aj rybársky ples,tak som neponechal nič na náhodu...Ale výsledok stojí za to:-)...Možno dostanú aj nejakú korunku navyše:-)

                        Nromarius - Profil | Pá 19.8.2016 13:27:02

                        luban ca >> tak to potom gratulujem ))) si ich urcite zebal ze chces ist na ryby nech to dokoncia skor )))

                          Nluban ca - Profil | Pá 19.8.2016 13:23:30

                          romarius >> Našťastie sa nám podarilo dokončiť výmenu 300m2 dubových parkiet v estrádnej sále,o tri dni skôr,ako som plánoval,zajtra to pôjdu chalani ešte preleštiť a dať finálnu štvrtú vrstvu laku...To už ošéfujem aj z člnku a s pivom v ruke:-)

                            Nromarius - Profil | Pá 19.8.2016 13:18:24

                            luban ca >> si nepisal ze este dva tyzdne nepojdes na ryby?

                              NRasto. - Profil | Pá 19.8.2016 13:15:27

                              Bodkacik >> dankesen

                                Nluban ca - Profil | Pá 19.8.2016 13:13:33

                                Ešte,že ste mi pripomenuli tou nabíjačkou,musím dať nabiť baterku k sonaru:-)

                                  NBodkacik - Profil | Pá 19.8.2016 13:10:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    NBodkacik - Profil | Pá 19.8.2016 13:07:12

                                    K nabijackam tolko: kupil som boshku automaticku za 50evry a nabija trakcne, auto, moto, gelove nasonar. Automaticky po nabiti vypne nabijanie. Jedina nevyhoda je, ked sa vymlati bateria na nulu, tak ju vyhodnoti ako pokazenu a nenabije ju.

                                      Červené karty: MISO*