Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 9:56:28

abcdddd >> tak toto je uz opacha...riesme pri zemi take 5-6 metrov max...

    NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 9:55:53

    MISO* >> tak plochu mam vecsiu.....ale dvere klasika

      Nabcdddd - Profil | St 24.8.2016 9:55:02

      Orion24 >> vies kolko druhov kajutakov je? milion... aj to co sem daval pred casom Oreh je "kajutak" a aj toto je kajutak, jeden sa vojde, druhy nie.

        NMISO* - Profil | St 24.8.2016 9:53:22

        Orion24 >> no ja myslim, ze zalezi aku mas garaz ;-))) co su to "standardne dvere"??? ved si najdi cln, prirataj rozmery vozika a mas. do "standardnej garaze sa urcite nezmesti, a nejde len o vysku.

          NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 9:48:42

          abcdddd >> dost dolezita...ci vojde na vysku cez dvere....:-)..cez standartne vysoke dvere...

            Nabcdddd - Profil | St 24.8.2016 9:47:26

            Orion24 >> kks to je otazka...

              NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 9:46:40

              MISO* >> 6met.kajutak na vysku na podvozku vojde do garaze?...nevies?...

                NMISO* - Profil | St 24.8.2016 9:45:07

                Orion24 >> presne tak. pozman sice aj cloveka, co ma cca 470 kajutak a je max.spokojny, ale on sa "zmesti", ja by som sa nezmestil.

                  Nhivi - Profil | St 24.8.2016 9:43:56

                  MISO* - 24.8.2016 9:41:11 >presne tak Michal,ani lepšie sa to nedá napisať...

                    NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 9:43:33

                    MISO* >> tak tak...tie 5metrove kajutaky mi pripadaju "male"....kdezto 5m "normal cln" uz ma priestoru dost...

                      NMISO* - Profil | St 24.8.2016 9:41:11

                      luban ca >> suhlasim, tiez som riesil rovnaku dilemu. ale s kajutakom je spojenych niekolko problemov, ktore boli pre mna neriesitelne. Za prve samozrejme cena, ktora sa odvija od toho, ze pohodlny kajutak pre mna by musel mat 6m+. Cize aj motorizacia by musela byt niekde na urovni 90HP+. Za druhe mobilita. Nie som priviazany k jednej vode ani nechcem byt. A preprava takeho clna uz vyzaduje brzdeny vozik a dobre auto. To by az taky problem sice nebol, ale co problem bol, je parkovanie. Taky cln by som doma nezmestil. A dalsia vec su prevadzkove naklady, to ked sa spocita tak ziadna sranda. Kto chce chovat opicu, musi mat na banany, zeano ;-))

                        NMISO* - Profil | St 24.8.2016 9:36:29

                        siluri >> ano

                          NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 9:36:00

                          luban ca >> takze v podstate treba Dva...jeden kajutak a jeden taky "normalnejsi"....:-)

                            Nluban ca - Profil | St 24.8.2016 9:32:34

                            Orion24 >> Lebo ho chcem využívať aj na,povedzme, pasívnejšie spôsoby rybačky a stačí mi,aby sa v ňom dalo prechrápať...

                              Nsiluri - Profil | St 24.8.2016 9:30:05

                              MISO* >> mas poriesene?

                                Nsiluri - Profil | St 24.8.2016 9:29:45

                                Orion24 >> presne tak, aj preto su tu tieto diškusie

                                  NMISO* - Profil | St 24.8.2016 9:28:39

                                  siluri >> cest vynimkam ;-)

                                    NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 9:28:28

                                    siluri >> presne tak...ale mam pocit ze lepsia cesta si to dobre naplanovať.....a pak kupovat...aby sa neminali zbytocne prachy

                                      NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 9:27:36

                                      luban ca >> prečo s kajutou?....

                                        NOrion24 - Profil | St 24.8.2016 9:27:01

                                        abcdddd >> čo je trimaran?....ze ma 3krat kyl?..lepsiu stabilitu

                                          Červené karty: MISO*