Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

Nsiluri - Profil | St 24.8.2016 9:23:37

tusim nikto tu nema "konecne riesenie clnovej otazky" vysporiadane - kazdy na ten svoj idealny estelen caka a planuje

    NMISO* - Profil | St 24.8.2016 9:23:17

    luban ca >> tym vsetkym som presiel. sice s kanojkou a potom s gumakom, ale aj tak. kedze ale chodim vela sam, tak lodny vozik je nevyhnutnost. vlastne som bol zo zdravotnych dovodov (bezsrandy) donuteny to cele vymenit komplet.

      Nluban ca - Profil | St 24.8.2016 9:14:58

      MISO* >> My vozíme člnok normálne na klasickom nákladnom vozíku,kde je dorobená konštrukcia,ktorá čln drží...Problém je,že čln je na vozíku hore dnom a motor musí byť zložený...Už som rozmýšľal,ako to prerobiť,ale aj tento čln beriem akodočasnú záležitosť,takže nič sa prerábať nebude...A ďalší čln bude určite s kajutou...

        Nluban ca - Profil | St 24.8.2016 9:11:01

        abcdddd >> Ja viem,že to je vedľajšie,ale napadlo ma to:-)

          NMISO* - Profil | St 24.8.2016 9:10:49

          luban ca >> veru tak. odbornici ;-))

            Nluban ca - Profil | St 24.8.2016 9:09:52

            MISO* >> Kurva,vy ste tu odborníci s praxou,vy máte špeciálne vozíky na člny...

              NPalky - Profil | St 24.8.2016 9:08:14

              Orion24 >> su good, osobne mi ide naj demon vo vacsej velkosti, akurat ako pise misiak uz sa nerobia
              mne napr tie lunetic ee, aj ked sa mi pacia a podobny model od inej znacky mi tiez pekne lapa

              haky su fit, ale skusam local homemade od romiho a nemam vyhrady

                Nabcdddd - Profil | St 24.8.2016 9:05:10

                luban ca >> ste dnes na rovnakej "bezpecnost na prvom mieste" vlne

                  NMISO* - Profil | St 24.8.2016 9:04:54

                  luban ca >> ved im zavolaj a opytaj sa ;-)

                    Nsiluri - Profil | St 24.8.2016 9:04:46

                    to bude len propagacne foto, urcite to nikto hentak nebude vozit

                      Nluban ca - Profil | St 24.8.2016 9:01:01

                      abcdddd >> Tiež som si pomyslel to isté čo MISO,ako je ten čln zaistený na vozíku,proti posunu? Pri prípadnom prudšom brzdení...

                        Nabcdddd - Profil | St 24.8.2016 8:21:04

                        MISO* >> mal by si im tam zavolat a oznamit, ze ten doraz tam maju zle, mozno s tym este nejazdili a ty im zachranis cln... ;-)

                          NMISO* - Profil | St 24.8.2016 8:05:29

                          cln je to celkom pekny, ale ja by som s tym hentak nejazdil, koleduje si velmi skoro o rozebanie spice o navijak. ten predny doraz ma dost zle ;-))) ale mozno je to len vystavka. ja len ze stoji na ulici a ma znacky tak asi s tym niekto jazdi.

                            Nhivi - Profil | St 24.8.2016 7:53:36

                            abcdddd - 24.8.2016 7:16:26 >Dušan pekný,ešte dokúpiš bimini a máš čln ako lusk...

                              Nabcdddd - Profil | St 24.8.2016 7:43:03

                              siluri >> j trimaran, momentalne mam katamaran, jazdne vlastnosti ok ale par veci mi na tom vadi. to ale asi bude stale pokial nebudem mat neobmedzeny rozpocet na cln :-)

                                Nsiluri - Profil | St 24.8.2016 7:40:47

                                abcdddd >> tie lavice by aj mne vadili, idealne je volny priestor pre pohyb + nejake zabudovane schranky, prave preto ma zaujal ten Fox co sa spominal vedla. To na fotke vyzera luxusne (a draho). To vyzera na nejaky trimaran, nie?

                                  Nabcdddd - Profil | St 24.8.2016 7:16:26

                                  siluri >> dalsou vecou je stabilita, ale to dokazes posudit az na vode. ja ak budem kupovat novy cln tak toto.

                                    Nabcdddd - Profil | St 24.8.2016 7:13:44

                                    siluri >> tato konstrukcia ma vela negativ, ja ako najvacsiu vidim tie pevne lavice cez celu sirku clna. neskutocne ti to ubera miesto v tak malom clne... dalsia vec je (z mojho pohladu) komplikovana prerabka na konzolove riadenie.

                                      Nsiluri - Profil | St 24.8.2016 7:11:30

                                      abcdddd >> ale keby si nebral do uvahy cenu - nevyzera to zle, ci?

                                        Nabcdddd - Profil | St 24.8.2016 7:09:47

                                        siluri >> nebud pichlavy, ten cln co si daval ku Kebovi (nemozem tam zapisovat bo pan velkomozny neuniesol kritiku) je blud, za 3.8kEUR cista zlodejina, konieckoncov cele "superclny" su predrazene ako hovado.

                                          Červené karty: MISO*