Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

Nsiluri - Profil | St 24.8.2016 6:56:16

abcdddd >> Trotlov si odpusti, klidek. Informacie z tej debaty mozu pomoct v buducnosti pri vybere viacerym ludom

    Nabcdddd - Profil | Út 23.8.2016 22:29:23

    Orion24 >> na nase vody to nie je, more to je ina pesnicka...

      NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 22:20:11

      Michal28 >> mam sa chut tulat....:-)

        NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 22:19:45

        abcdddd >> kua tiez mi to tak pripada.....

          NMichal28 - Profil | Út 23.8.2016 22:14:57

          luban ca >> on ich aj tak nikde neberie :-)

            Nluban ca - Profil | Út 23.8.2016 22:12:46

            Michal28 >> Ono na kajak sa mu dcéra a manželka nezmestí:-)

              NMichal28 - Profil | Út 23.8.2016 22:08:37

              Orion24 >> netaraj a co ty hladas? Ved mas kajak

                Nabcdddd - Profil | Út 23.8.2016 22:03:06

                Orion24 >> vysoky bok, dost blba zdolavacka lebo tazko pochodzna spica, tazko sa tam montuje elektromotor, vacsinou totalne nevhodny na lov uz dizajnom z vyroby...

                  NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 22:02:15

                  Michal28 >> intenzivne hladam,....

                    NMichal28 - Profil | Út 23.8.2016 22:01:51

                    Orion24 >> a na co ti je to vediet?
                    Aj tak kajutak kupovat nikdy nebudes

                      NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 21:53:22

                      Michal28 >> vies ta zadna čast moc "pristupne nevyzera"?....proste ako sa z toho vláči :-)

                        NMichal28 - Profil | Út 23.8.2016 21:49:46

                        Orion24 >> kazdeho nieco obmedzuje ci uz z kajutaku alebo z hoci coho ineho

                          NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 21:45:24

                          ale Važne by ma zaujimala privlač z kajutaku, ci to nejak neobmedzuje....kto ma ake skusenosti.....

                            NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 21:42:04

                            abcdddd >> aha...zaujimave :-)

                            ja hladat nemusim.....ja one aj som sa vcera pytal...trotl mozno som....:-) a aj Oreha som sa pytal...a napisal to vedla :-) kua....

                              Nabcdddd - Profil | Út 23.8.2016 21:35:48

                              Orion24 >> musis najst nejakeho trotla co si akoze ide kupit cln a vsetci mu budu silno radit... :)

                                NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 21:31:48

                                nejak je tu klud a u Keba to zije...niekde je chyba :-)

                                  Nvaga - Profil | Út 23.8.2016 21:00:23

                                  gumy a gule ss tu preberaju.. tu som zle

                                    NOreh - Profil | Út 23.8.2016 18:51:45

                                    vanuz >> bol. bavime sa teraz o antibiotickom lososovi? no, mam este na vyber presne taku istu hydinu alebo akekolvek ine maso, ci pesticidovu zeleninu ....

                                      Nvanuz - Profil | Út 23.8.2016 18:48:52

                                      Oreh >> len ci si to bol ty. robim si poznamky

                                        NOreh - Profil | Út 23.8.2016 18:45:59

                                        vanuz >> a?

                                          Červené karty: MISO*