Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

Nvanuz - Profil | Út 23.8.2016 18:44:20

Oreh >> nepisal si minule ze sa zaoberas zdravou vyzivou?

    NOreh - Profil | Út 23.8.2016 18:33:03

    luban ca >> musim sa nad tym zamysliet

      Nluban ca - Profil | Út 23.8.2016 18:21:52

      Oreh >> Antibiotického lososa hltáš,zdravé ryby púšťaš,nemáš trojháky,na trtkačku potrebuješ čln...Ty si nejaký divný...

        NOreh - Profil | Út 23.8.2016 18:17:29

        luban ca >> ani nie, teraz som dojedol lososa, tak uz ani nie

          Nluban ca - Profil | Út 23.8.2016 18:14:27

          Oreh >> A chuť na rybu máš vôbec?

            NOreh - Profil | Út 23.8.2016 18:13:06

            luban ca >> nemam trojhaciky

              Nluban ca - Profil | Út 23.8.2016 17:50:34

              Oreh >> Kurva,ty by si len kompromisy robil...:-)

                NMISO* - Profil | Út 23.8.2016 17:38:51

                luban ca >> mas libika ;-)

                  NOreh - Profil | Út 23.8.2016 17:13:00

                  luban ca >> nestaci za papulku?

                    Nluban ca - Profil | Út 23.8.2016 16:16:26

                    Najlepšia nástraha je živá ploska,prešitá trojhákom...A zadarmenko...

                      NMichal28 - Profil | Út 23.8.2016 16:15:06

                      Orion24 >> dragon demon len skoda,ze ho uz nie je dostat
                      I ked najlepsia nastraha je ... :-)

                        Npace - Profil | Út 23.8.2016 12:18:12

                        bandit a reno killer..smrt gumy

                          NOreh - Profil | Út 23.8.2016 12:16:31

                          Orion24 >> ja vyuzivam iba dragon gumy ... najradsej mam lunetika ...

                            NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 11:21:27

                            Palky >> ked sme pri tých gumach ako ste spokojny s Dragon gumami?....ja osobne ich hojne vyuzivam a tak isto jigy

                              NPalky - Profil | Út 23.8.2016 11:07:35

                              Oreh >> tipoval som pri tvojej "skromnosti" aspon fatty pro, hehe

                                NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 11:01:15

                                Oreh >> ten ma dierky .,..

                                  NOreh - Profil | Út 23.8.2016 10:57:52

                                  Palky >> no predsa Hitmana :)

                                    NPalky - Profil | Út 23.8.2016 10:55:36

                                    Oreh >> su bezpecne tie gumy? ktory model odporucas? :-)

                                      NOrion24 - Profil | Út 23.8.2016 9:22:50

                                      Oreh >> a co je v uzsom vybere?.....

                                        NOreh - Profil | Út 23.8.2016 8:06:43

                                        klobukson >> sa mas

                                          Červené karty: MISO*