Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

Nklobukson - Profil | Út 23.8.2016 7:58:53

Oreh >> idem od piatku člnkovať na týždeň, gumy + gule

    NOreh - Profil | Út 23.8.2016 7:52:39

    klobukson >> gumy mat budem, ale len dragony

      Nklobukson - Profil | Út 23.8.2016 7:52:01

      Oreh >> záleží či už vo výbave člnka bude automat na gumy

        NOreh - Profil | Út 23.8.2016 7:48:37

        klobukson >> len dufam, ze nic nechytime

          Nklobukson - Profil | Út 23.8.2016 7:43:48

          ňoumovci ste

            Nvanuz - Profil | Út 23.8.2016 7:41:39

            ja vam to kludne nafotim

              NOreh - Profil | Út 23.8.2016 7:38:09

              klobukson >> potom mu poslem nejake fotky

                Nklobukson - Profil | Út 23.8.2016 7:33:51

                Oreh >> normálne si vybavím oficiálne služobku od šéfa, podpísaný cesťák

                  NOreh - Profil | Út 23.8.2016 7:33:04

                  klobukson >> buduci rok

                    Nklobukson - Profil | Út 23.8.2016 7:24:15

                    Oreh >> kedy ma pozveš na takú rybačku?

                      Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 21:12:03

                      Orion24 >> z/s

                        NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 21:09:09

                        abcdddd >> jedno z druhym

                          Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 21:07:09

                          Orion24 >> skor mam pocit, ze niekedy skor veslom udreti...

                            Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 21:06:25

                            Orion24 >> na taktiku si ty majster... ja moc taktiku neriesim

                              NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 21:05:50

                              inak na OH mame 3 medaile z "clnkov"...abeceda...sme narod padlerov :-)

                                NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 21:05:11

                                Oreh >> popis z ktoreho miesta?...:-)

                                  NOreh - Profil | Po 22.8.2016 21:02:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ja vam fakt nerozumiem ... sak z toho sa musi chytat uplne paradne , z takeho kajutaka

                                    NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 20:58:03

                                    abcdddd >> sak ide o taktiku...nechapes?..:-)

                                      Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 20:55:36

                                      Orion24 >> chces kefovat abo lapat ryby? Ak lapat ryby tak na takej lodi zasadne BEZ BAB.

                                        NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 20:50:50

                                        abcdddd >> to uz mi pripada zas dost velke kua....a hlavne neviem ci na chytanie ryb uz ne moc tazkopadne....

                                          Červené karty: MISO*