Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 20:43:15

Orion24 >> presne ako ti píše Dušan...Ty potrebuješ kajuťáčik,niečo také,ako chce Oreh...Ten ti budem už závidieť:-)

    Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 20:29:48

    Orion24 >> to treba kajutak, ak by neostalo len pri citani knih...

      NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 20:15:48

      abcdddd >> to som nevedel..tak pre dvoch..ale ja som skromny potlacim sa :-)
      ono by to malo byt velke aj tak aby sa tam vosli dve babenky co si budu napriklad citat knihu?...to uz treba 6?

        Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 20:13:29

        Orion24 >> velke neni 5m, to je idealna velkost pre dvoch vlackarov

          NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 20:13:10

          MISO* >> ne vzdy sa sadia

            NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 20:12:54

            MISO* >> zeby inspiracie?...

              NMISO* - Profil | Po 22.8.2016 20:12:10

              Orion24 >> tak potom naco sa pytas...kup si to a basta

                NMISO* - Profil | Po 22.8.2016 20:11:07

                Orion24 >> to nie, ti predsa nechytaju ryby, ale rybicky. a tam, kde neboli, ale ich tam pred pretekom nahadzali. takze ziadny umelci, ale egohonici to su.

                  NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 20:10:20

                  MISO* >> neoeboval...to len som dal foto..sranda foto..ale niečo take......by mi asi sedelo v garazi

                    NMISO* - Profil | Po 22.8.2016 20:09:29

                    Orion24 >> sak ty uz si tu onehda s niecim takym ojebaval, ne?

                      NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 20:08:22

                      MISO* >> to mi zas sedi na pretekarisov :-)

                        NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 20:07:58

                        luban ca >> niečo velke cca 5metrov...bezpecne aj vo vetre...kvalitne rýchle....

                          Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 20:06:37

                          Orion24 >> Ako ti napísal MISO...Skús zadať nejaké kritéria...

                            NMISO* - Profil | Po 22.8.2016 20:03:57

                            Orion24 >> len to nie preboha

                              NMISO* - Profil | Po 22.8.2016 20:03:29

                              vanuz >> to nie je umenie ale zazrak. alebo skor kktina ;-) tam, kde ryby nie su sa predsa nachytat nedajuuuu ;-))))
                              takze ja by som to poopravil - umenie je nachytat ryby tam kde su, ked neberu ;-)

                                NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 20:03:28

                                MISO* >> sak pisem...nech kus zachovame kontinuitu :-)

                                  NMISO* - Profil | Po 22.8.2016 20:02:00

                                  Orion24 >> takuto otazku by som cakal od kebatora. nezmysel.

                                    Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 19:55:54

                                    vanuz >> Umenie je aj namaľovať kosoštvorec s čiarkou vnútri...Ten kosoštvorec,ťa totiž prevádza celý život...Je to prvá vec,ktorú vo svojom živote zazrieš,počas dospievania to bude vec,na ktorú neustále myslíš,za života sa stretneš s toľkými kosoštvorcami,že ich nespočítaš a ja si myslím,že aj trojuholník s okom prozreteľnosti,je len zjednodušený kosoštvorec...

                                      NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 19:55:33

                                      po vzore byvalej diskusie...ideme radsej riesit cln.....co by ste si kupili aku lodku ak by chceli to najlepsie...a na peniaze "nepozerali"

                                        NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 19:52:42

                                        vanuz >> takze pretekarisovia su umelci ...hm....

                                          Červené karty: MISO*