Prívlač z člna | MRK.cz

Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

luban ca - Profil | Po 22.8.2016 19:50:16

Orion24 >> Ori,ale tu nikto nerieši povahové vlastnosti Maroša...Celá debata sa tu odvinula od toho,že som ráno napísal,že už nástrahy nevyrába a celý čas sa tu rieši nejaký balast okolo toho...Nič konkrétne,prečo,začo načo...

    vanuz - Profil | Po 22.8.2016 19:49:28

    umenie je nachytat ryby tam kde nie su

      Orion24 - Profil | Po 22.8.2016 19:47:46

      Oreh >> tu mas definiciu...do toho schovas vsetko :-)

      Umenie je individuálnym prejavom kreatívnej schopnosti duše - jedna z foriem osvojovania si sveta človekom. Je predmetom skúmania estetiky, umenovedy a filozofie umenia.

      Umenie môže znamenať aj používanie istých duchovných kvalít alebo manuálnej zručnosti pri realizácii určitého diela s cieľom urobiť svet umelo krajším a lepším.

      Umenie je forma maximálneho bytia človeka spočívajúca v cieľavedomom pretváraní škaredého alebo esteticky neúčinného či menej účinného na krásu v koncentrovanej podobe.





      Do pozornosti ale dal by som Platona :-)
      Umenie je podľa Platóna napodobovanie vecí tohto sveta, ktoré samy osebe sú zasa len napodobeniny svojich ideálnych mimosvetských vzorov; umenie je napodobnením druhého stupňa. Pravdivým predobrazom zmyslovo vnímateľného predmetu je idea (eidolon), ktorá je pravdivá. Jednotlivý predmet je len nedokonalým napodobovaním idey, umelecké napodobňovanie tohto nedokonalého napodobnenia je však ešte nedokonalejšie. Preto je umenie menej hodnotnou formou poznania v porovnaní s filozofiou, ktorá predmetom poznania robí samé idey. Umenie je dar bohov a umelec je ich tlmočník. Pôvod umenia je v inšpirácii, v náboženskom šialenstve alebo v entuziazme.

      atd atd

        Orion24 - Profil | Po 22.8.2016 19:44:16

        vanuz >> v podstate je to jedno ..ja Marosa kus poznam...viem ako s gumkami zacinal a v akých podmienkach vyrabal prve-ziaden med....viem kam to posunul....vzdy sa chcel niekam posuvat...to kreslenie ho asi naplna viac...je to dobrý chlapec

          luban ca - Profil | Po 22.8.2016 19:40:12

          Oreh >> Zas až tak lichotiť mi nemusíš...Som samouk,proste len využívam svoj kreatívny potenciál...

            Oreh - Profil | Po 22.8.2016 19:38:16

            luban ca >> tak ty si velky umelec. mozno az narodny umelec

              luban ca - Profil | Po 22.8.2016 19:36:44

              Oreh >> Tak to ja potom umelec som...Viem nakresliť kosoštvorec a do neho čiarku...

                Oreh - Profil | Po 22.8.2016 19:35:17

                luban ca >> ale ta ... vyslo z toho,ze nie je umelec. to som teraz trosku dezorientovany. mne cely zivot otec nadaval, ze ... umelec ... a to neviem ani stvorec nakreslit :)

                  luban ca - Profil | Po 22.8.2016 19:32:26

                  Oreh >> Tak to ide mimo mňa...Len jedna vec...Pokiaľ mu tie jeho kresbičky vynášajú,tak je zbytočné riešiť,či je umelec,alebo nie...

                    vanuz - Profil | Po 22.8.2016 19:28:34

                    Orion24 >> 2:10

                      Oreh - Profil | Po 22.8.2016 19:25:49

                      luban ca >> vravi, ci je umelec alebo nie je umelec

                        luban ca - Profil | Po 22.8.2016 19:22:40

                        Orion24 >> Nie som s fejzbúkom kamarát,píše tam prečo skončil s nástrahami?

                          Orion24 - Profil | Po 22.8.2016 19:18:21

                          tu mate odpoved :-) priamo od Eka :-)..asi na zaklade nasej debaty...
                          https://www.facebook.com/portraits.drybrush/?fref=n​f

                            Orion24 - Profil | Po 22.8.2016 19:17:38

                            luban ca >> neriskoval by som

                              Orion24 - Profil | Po 22.8.2016 19:17:27

                              vanuz >> uz je aj lepsi

                                luban ca - Profil | Po 22.8.2016 19:11:59

                                Orion24 >> Takže neradno si z neho srandu robiť?

                                  vanuz - Profil | Po 22.8.2016 19:11:41

                                  Orion24 >> slape ti na paty?

                                    Orion24 - Profil | Po 22.8.2016 19:09:04

                                    vanuz >> nic...lapal na lige...bol sucast..alebo skor tahun noveho...ci vlastne staronoveho majstra z Levic
                                    vyrastol....je silny ako byk....uz aj ryby vie chytat....:-)

                                      vanuz - Profil | Po 22.8.2016 19:04:53

                                      luban ca >> hehe, je som mu to predpovedal v SJ ked mal cca 13-14 :)))

                                        luban ca - Profil | Po 22.8.2016 19:03:11

                                        vanuz >> Ten má šikovnú frajerku...Zistil,že sú aj ďaleko príjemnejšie veci,ako je debata s ješitným osadenstvom SJ...

                                          Červené karty: MISO*