Prívlač z člna

Diskusia o všetkom, čo sa týka chytania rýb z člna alebo iného plavidla :-) na prívlač.
Autor diskuse: Orion24 - Profil , 18.8.2016 dravci - techniky lovu

Nvanuz - Profil | Po 22.8.2016 18:52:10

a co je s petersomjamom? dlho som ho necital, uz je na VS?

    Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 18:39:47

    vanuz >> Asi nečítam poriadne,ale nikde som nepostrehol,že by niekto odsudzoval ten jeho podnikateľský zámer hneď ku krachu...Proste sa tu niektorí vyjadrili,stručne povedané,že výroba rybárskych nástrah u nás bohužiaľ nie je na uživenie...Mňa osobne fakt,že Maroš s výrobou skončil,dosť mrzí,pretože som mu,tak ako ostatným,ktorí sa snažia niečo robiť,fandil...Neviem,čo je príčina,prečo skončil,nikde som po tom nepátral...

      Npoldeci - Profil | Po 22.8.2016 18:12:21

      vanuz >> dneska ti všetko vadí )

        NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 18:09:08

        vanuz >> pekny suhrn

          Nvanuz - Profil | Po 22.8.2016 18:03:09

          ja len naposledy k tejto teme:

          Privadza ma do nemeho uzasu, ked sa niekto vyjadruje k niecomu, ked nepozna pozadie. Klobuk s takymito vecami robi, a vie si asi zhodnotit, ci by do toho isiel, alebo nie, ci by to malo uspech alebo nie. Od neho to beriem.

          potom je tu skupina, ktora sa o podnikani ucila na skole, co je ten lepsi pripad, alebo o tom vela citala v novom case.
          Kto si na slovensku vyskusal podnikanie na vlastnej kozi vie a uzna, ze je to pekne napikacu.

          Staci, ze vam zakaznik neuhradi jednu vacsiu fakturu (dovod neuvadzam) a malu firmu ako bola Ekova to moze polozit, resp. moze zacat zase odznova. A nie kazdy ma na to nervy. Praktickych prikladov mam v okoli dostatok, a dost smutnych.

          Potom je tu kopa inych faktorov, ktora vam celu vasu myslienku pekne nabura...zdravotne problemy, spory so spolocnikom, atd. Je to toho fakt vela.

          ale aby niekto uplne nezaujaty odsudil niekolkorocnu snahu cloveka, (ktory to urcite myslel dobre), lebo "on" vseveduci vedel, ze to je od zaciatku odsudene na krach, to je fakt dost cez ciaru. Holt, mozno neodhadol trh, mozno to bolo nieco uplne mimo neho....to by vedel povedat len eko.

          multitalentovani odbornici a radcovia z mrku, vsekto vedia, vsade boli. Najlepsie je nic nerobit a mudrovat. A nehovorim len o podnikani....

          ende šlus.

          tymto na temu ekogumy koncim.

            Nabcdddd - Profil | Po 22.8.2016 17:53:55

            Orion24 >> neopovazis sa to tu zavriet, daj lubanovi moderatorstvo

              Nklobukson - Profil | Po 22.8.2016 17:41:46

              vanuz >> Sak isteže...mne je to v podstate úplne jedno

                Nvanuz - Profil | Po 22.8.2016 17:38:29

                klobukson >> ako viete co za tym zas bolo? je milion inych veci, ktore ta donutia zatvorit firmu. Nemusi to mat nic s trzbami ani so ziskom. A ten odkaz...., :)))

                  NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 17:09:43

                  Rasto. >> zamknut nic nechystam...ale Kebo sa prebral zo zimneho spanku...tak neviem ci je dobre duplicitna debata.....stacila by jedna....

                    NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 17:08:34

                    klobukson >> viem ze Patrik mal dost zavazne zdravotne problemy..tak ktovie prečo to padlo

                      NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 17:07:57

                      Mysho22 >> dufam ze testujes :-)

                        Nklobukson - Profil | Po 22.8.2016 17:06:18

                        Orion24 >> stačia tržby...Neni o čom...

                          NOrion24 - Profil | Po 22.8.2016 17:01:20

                          luban ca >> ked lepsie pozries abecedov odkaz na firmu mas tam majitela....chcel by si mat jeho peniaze....mas tam jeho meno

                          to ze firma nevykaze zisk nemusi az tak vela znamenat.....

                            NMysho22 - Profil | Po 22.8.2016 16:24:12

                            Už viete ako si dobíjať baterku na člnočku behom lapačky


                            http://m.mojevideo.sk/3il7

                              Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 15:35:26

                              romarius >> Ja tam poznám iba penzión Terasu,pred necelými štyrmi rokmi som tam bol na svatbe...

                                Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 15:26:35

                                luban ca >> najlepsie ze kazda restika v okoli ma v ponuke ryby))))))))

                                  Nromarius - Profil | Po 22.8.2016 15:24:14

                                  Oreh >> zatial najhorsie ubytko co som bol bolo v hoteli Jazero vo Vinnom, socik jak vysity,katastrofa

                                    Nluban ca - Profil | Po 22.8.2016 15:22:29

                                    abcdddd >> Kto by tam chodil na pcb ryby:-)

                                      NOreh - Profil | Po 22.8.2016 15:21:21

                                      klobukson >> mozno motaju. ale skor ochmelkovia ...

                                        Nklobukson - Profil | Po 22.8.2016 15:18:37

                                        Oreh >> opité kočičky sa nemotajú po brehu?

                                          Červené karty: MISO*