- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Provařený ksichty v reklamách
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nrybomil - Profil | Út 12.7.2016 11:09:33
Zřejmě proto, že stát na nás taky čůrá, když nám potom má něco dát, radši dle vzorů z EU investuje do silnic , který vedou odnikud nikam, přiblblých cyklostezek co končí v blátě nebo řece, hlavně aby nemusel udržovat nemocnice a léčit za velký prachy těžce nemocný nebo hodně postižený, včetně dětí. Na ty máme sbírat víčka z PETek a ty složky co mají pomáhat a chránit to budou mít pomalu za hlavní služební náplň. Jo penzion absurdoCZesko. Každej vandrák, co si říká umělec, manager nebo vrcholový sportovec má větší lowe než špičkový kardiochirurg a svým ksichtem okrášluje kdejakou kokotinu.
NPvl - Profil | Út 5.7.2016 8:37:28
Ndrvoštěp - Profil | Út 5.7.2016 8:32:41
Ndrvoštěp - Profil | Út 5.7.2016 8:31:12
NPřemas - Profil | Út 5.7.2016 6:52:07
NPřemas - Profil | Út 5.7.2016 6:48:07
Nchesper - Profil | Út 5.7.2016 5:37:50
Narnošt - Profil | Po 4.7.2016 23:16:36
To si budou muset uvědomit hlavně do budoucna všichni,co tleskají té stupidní reklamě na EET.Že jim nikdo hotovku za pár korun v restauraci už neudělá,opravář obuvi za padesátikorunu boty nespaví a za stovku už je nikdo neostříhá.Ano,pár miliard se navíc vybere,ale my všichni společně je tam budeme muset dát,díky zvýšeným cenám hlavně služeb.
O Babišovi se snad radši ani zmiňovat nechci,jen slyším to jméno a otevírá se mi kudla v kapse...
NPřemas - Profil | Po 4.7.2016 22:04:22
Nestojí je to nic ... max. akcionáře Škody auto a.s. ...
Ještě jsem se nesetkal s tím, že by někdo měl v nabídce jen ceny bez DPH (tedy 450 není bez DPH 210 ...) Max. že je v nabídce cena nejlevnější nabídky, třeba pokoj v podkroví oproti pokoji na jih s výstupem na vlastní terasu. To si ale i trdlo dokáže najít na stránkách ubytovacího zařízení, kdo kde a za kolik (drtivá většina ubytovacích zařízení má web s nabídkou). Nic ale není jednoduššího, než sem hodit odkaz na takovou šmelinu. Rádi bychom to viděli černé na bílém.
Stále mne udivuje, že lidé věří človíčkovi, který podojil cizí kasu o 5miliard a není to jediná malá domů, kterou si přihrál ...
Nrybomil - Profil | Po 4.7.2016 21:52:59
hele, mě dokážou nasrat lidi, co mají reklamní inzerci např. na ubytování pomalu všude, inzerujou cenu zalidovku - 170 - 210 CZK / os / noc. Když tam zavoláš, chceš zabukovat, tak z nich vyleze že na fakturu 450,-. Prostě nechtěji platit daně a babišák to mooc dobře ví jaký jsou čecháčci levácí... každej holand nebo deutschák je zásadně příbuznej :§)
NBláža - Profil | Po 4.7.2016 21:35:17
NPřemas - Profil | Po 4.7.2016 20:20:59
NPřemas - Profil | Po 4.7.2016 20:17:45
Nikde nehájím šmelinu, levost, takže ten tragický příběh jsi sem vecpal proč?
Může fauvéčko za levost nějakých lidí? Švárův příběh se mohl odehrát z jakýmkoliv jiným autem ... za to přeci značka auta nemůže.
Ndrvoštěp - Profil | Po 4.7.2016 20:15:37
Nrybomil - Profil | Po 4.7.2016 19:53:24
Nrybomil - Profil | Po 4.7.2016 19:39:14
Jedno z desatera byznysu je, že skokojený zákazník přitahne cca 3 další, nespokojený odradí cca min. 10 jiných. Zrovna nedávno jsem to připomenul mechánovi, co se tváří jakože kámoš a pak prdlajs. I toho kámoše si setsakra překontroluju, bo mi jednou jeho pučmidrát podržto neutáhnul šroub a málem to dopadlo na silnici blbě. On za svý lidi musí ručit a tak je to i tím VW nebo GM, tam je konkurence echt veliká. Je věc jiná, když si chybku zjistí firma sama a pak když to zjistí národní ( kontrolní ) úřad.
Až tohle u nás zafunguje půjde 1/3 firem nejen v autoopravárenství do kopru.
Nebo myslíš, že za odfláknutou práci majitele bytu s plynservisákem může ta 20letá holka, co se z ní po otravě karmou a 45denním komatu stalo 5tiletý dítě ??? Ten servisák měl reklam 6 zadelí po celý Praze! ! ! !
Bych tě chtěl vidět, kdybys jí měl v rodině...radši toho necháme.
NPřemas - Profil | Po 4.7.2016 19:12:46
A zrovna fauvéčko, ten podvod má každý dýzl, jen fauvéčko to odneslo. Podejď by ne, když čuchli na emerickej trh, kde všemu vládne GM, která je taky zařízla ... Ty si od nich nekoupíš ventilek, jiní by zase už nesedli do jiného auta ... jak se říká, když se čuchne k véčkům, je to láska na celý život.
N1975 - Profil | Po 4.7.2016 18:51:56
Nrybomil - Profil | Po 4.7.2016 17:52:00
Vem si tu reklamu na VW, jak nás denně mnohokrát masírujou v TV aj, přitom každej jejich kanclovej nemakač kravaťák má z prodanýho auta nekřesťanských 10%. A pak se odhalí takový maxišvindl a oni se tvářili jakoby nic, no tedy asi zaplatíme tu mega sumu doláčů? Šmejdi, bych vod nich nechtěl ani ventilek do pneu a každýmu jejich dohazovači bych nejradši plivnul do ksichtu.
Nsplavek - Profil | Po 4.7.2016 16:22:50
Nsplavek - Profil | Po 4.7.2016 16:19:38
NPřemas - Profil | Po 4.7.2016 15:46:39
Narnošt - Profil | Po 4.7.2016 15:24:43
Pokud mi Karel Nikl slíbí dát miliardu a půl,klidně budu jeho koulís vynášet až do nebes,i když chytám převážně na Kučeru.Bohužel jeho poslední nabídka zněla na směšných pět milionů a za to ze sebe kašpara dělat nebudu. ;-)
Nmarmyš - Profil | Po 4.7.2016 13:26:40
Nrybomil - Profil | Po 4.7.2016 12:57:01
Nsplavek - Profil | Po 4.7.2016 12:54:01
Nrybomil - Profil | Po 4.7.2016 12:42:13
NLadináč - Profil | Po 4.7.2016 12:40:07
Ndada11 - Profil | Po 4.7.2016 12:37:08
Narnošt - Profil | Po 4.7.2016 12:33:56
Rozumovat tady můžeme jak chceme,ale stačí se minutu bavit s naprostým laikem a koho zná - Kubu Vágnera,který je přece nejlepší a nejprofláknutější rybář na světě.Takový ksicht prodá všechno,ať se nám to líbí nebo ne...
Nsplavek - Profil | Po 4.7.2016 12:33:31
NS&F - pescador - Profil | Po 4.7.2016 12:09:47
Nrybomil - Profil | Po 4.7.2016 12:06:19
zprávy o překonání doby ležení v bivaku nebo zdolání rekordu nějaký fišle na koulís XY beru stejně jako zprávy ostatní, včetně té, že zrovna sousedovi zahejbá stará :-)
Nkareldj - Profil | Ne 3.7.2016 16:44:26
NUnkas - Profil | Ne 3.7.2016 16:31:35
NPepa z depa - Profil | Ne 3.7.2016 15:40:12
Nnofish - Profil | Ne 3.7.2016 15:05:02
Nrybomil - Profil | Ne 3.7.2016 15:00:36
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












