Korek na dešti

Zdravím kolegové, nemáte někdo osobně vyzkoušeno co dělají korkové ručky na dešti?
Mám poměrně drahé proutky a tahle sezona je samej slejvák, mně to neva zalezu do biva a jsem v poho ale stahovat pruty kvuli každýmu dešti je vopruz. Tabobtnaji korky, nebo je to v poho, že stačí po lovu nechat vyschnout, adi bych se p....l kdyby moje sportexy meli korky v p....i kvuli dešti...
Díky za každou radu...

NWillow - Profil | So 25.6.2016 21:42:54

Calex >> Mrx v určitě.

    NWillow - Profil | So 25.6.2016 21:42:10

    rájovec >> Všechny ne:-)Esco hardwax(Holandsko)voskový olej,jedna vrstva a nikdo nic nepozná,stupeň matu 10.;-) Nebo Osmo na kuchyňské desky,má všechny certifikáty,taky hluboký mat.Já jen,že jdu kolem.;-)

      NCalex - Profil | So 25.6.2016 21:36:23

      rájovec >> Zdar,Trabuco må korek?

        Ndrvoštěp - Profil | So 25.6.2016 21:22:57

        rájovec >> Pravdu máš kolego.Smíchy se nám třepe prostata.Pan inženýr tápe ;)))) Prej si nás maže z telefonu ;)))))

          Nrájovec - Profil | So 25.6.2016 21:03:02

          drvoštěp >> Je to kaskadérský kousek, ale co by ne. Alespoň pro příště bude vědět, že má vzít Sportex.

            Ndrvoštěp - Profil | So 25.6.2016 20:57:00

            rájovec >> Ale u Sproček ;) ať má kluk(65) radost.Já mu navrhnul večerní návštěvu prutu s klínem jeho ženy ;))))

              Nrájovec - Profil | So 25.6.2016 20:53:18

              drvoštěp >> Nejmenší "zlo" se kterým jsem se u olejů setkal byl mokrý efekt. Stejně ta podlaha byla potom o něco tmavší. Výrobce počítá, že ty pruty občas přijdou ven a určitě to řeší. Třeba Sportexy nebo Trabucca mají perfektní úpravu, já bych s tím nic nedělal, ale za zkoušku nic nedá :-))

                Ndrvoštěp - Profil | So 25.6.2016 20:45:38

                MISO* >> A návod k použití a údržbě ;))))

                  Ndrvoštěp - Profil | So 25.6.2016 20:43:02

                  rájovec >> On ne ;). Tak to jsem nevěděl.Sedí vedle mě a má doma lněný olej.Jestli může použít.

                    NMISO* - Profil | So 25.6.2016 20:40:37

                    Toto je tiez vysledok modernej kaprariny... Typek si kupi drahe pruty aby bol "in" a potom sa zacne bat aby mu nezmokli. Kam ten svet speje???
                    Ale aby som len nerypal-"drahy" prut musi vydrzat hocijake pocasie od minus 10 do plus 50. Bez ohladu na to aku ma rucku. A to aspon 10 rokov.

                      Nrájovec - Profil | So 25.6.2016 20:37:32

                      drvoštěp >> Veškerý podlahový oleje jsou tónovaný, kolega by se možná divil.

                        NEwa Farna - Profil | So 25.6.2016 20:31:19

                        Vubec nerozbalovat z folie. A konce ty folie po obvodu pro jistotu zakapat voskem.

                          Ndrvoštěp - Profil | So 25.6.2016 19:24:07

                          jokinen >> Jedlý olej, jako fritovací nebo olivový ? Fritovací je takový lepidlo.Kolega si včera koupil nějaké Spročka s korkem tak ho zajímá údržba.Já mu poradil olej na korkový podlahy.Ale decák mu asi neprodají.

                            Njokinen - Profil | So 25.6.2016 19:18:21

                            1x rocne hadrem napustenym v jedlym oleji to lehce prejedu, aby to zbytecne nesalo vodu ale i bez teto upravy se s tim nic nestane...Jen se vyhnout plisni

                              Nkožich007 - Profil | So 25.6.2016 18:33:06

                              KarlosCarp - >> zeptám se. Z čeho asi byla rukojeť u starých prutů? Z čeho se dělal záchranej (korkovej) pás? Tudíž bych řekl že jim asi déšť vadit nebude.

                                Nkareldj - Profil | So 25.6.2016 18:29:32

                                Zbytečná starost, kdyby to vadilo tak by sis třeba v Anglii ryby nezachytal....

                                  Nkubah - Profil | So 25.6.2016 18:23:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Pokud zmokneš - rozlož je doma a nech uschnout...

                                    Nrájovec - Profil | So 25.6.2016 16:50:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    KarlosCarp - >> U Sportexu bych se o korek nebál, měl jsem Moriony a neměl chybu. Z výroby mají dokonalou povrchovou úpravu včetně impregnace.

                                      NxDanielS - Profil | So 25.6.2016 16:37:15

                                      KarlosCarp - >> :-D Myslím, že zrovna korek v dešti vyzkoušelo několik milionů rybářů na celý planetě, nebál bych se toho

                                        NLosPafkos - Profil | So 25.6.2016 16:17:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        KarlosCarp - >> Sportex dává na své výrobky kvalitní korek,žádnou tapetu. Nechat uschnou,hlavně nenechávat zapařit ve futrálu. Nelakovat,nemořit,nijak neupravovat !!!
                                        Na carboflexu mám korek netknutej a to chytám v děšti,sněhu a věř,že moc péče po lovu nedostane :-)