- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký typ lodě (člunu) zvolit?
http://www.mivardi.cz/produkty/cluny-m-boat-elektromotory/rybarsky-clun-m-boat-320p/
http://www.boat007.cz/lode-cluny/310-350/k320-kib-nafukovaci-cluny-boat007.html
Mám možnost volit mezi těmito čluny, sám se v tom pořádně nevyznám. Máte s nimi někdo zkušenosti?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NKubajz - Profil | St 8.6.2016 11:22:56
Tady máš moji pro inspiraci.Jo a dva s plnou polní se na ni vejdeme celkem v klidu
Ncharly - Profil | St 8.6.2016 11:11:14
Nsvaro - Profil | St 8.6.2016 11:03:06
Zajtra sa má u mňa zastaviť ujo. Je to starší pánko a net mu nehovorí nič - takže jeho max. zisťovanie o veciach, ktoré chce kupovať je porada v rybárskom obchode a v úzkom okruhu jeho chytajúcich známich. Chce riešiť nafukovací čln na vyvážku, ale zároveň aby si mohol z neho povláčiť na rieke Hron pri Štúrove (radšej niečo stabilnejšie, rád si uhne...). Keďže sám som ešte čln neriešil, potrebujem poradiť.
Viem, že by ten čln mal byť dvojmiestny. Motor nechce. Cenový strop neviem - zistím zajtra.
Podľa toho, čo som na MRK prečítal, rozmýšľam nad člnmi kolibri. Je to dobrá voľba, alebo mi viete poradiť niečo iné?
Určite už zajtra bude chcieť robiť objednávku, takže potrebujem rozumy súrne :)
Ospravedlňujem sa Scorpion777, že mu leziem do živej diskusie.
NČodiš - Profil | St 8.6.2016 10:47:42
Nchendler - Profil | St 8.6.2016 10:46:21
NKozzy8 - Profil | St 8.6.2016 10:39:36
Prosím Vás mám dotaz. Mám člun Seahawk 3 a chystám se na vodu. Přiznám se, že jsem amatér, můžu nafukovat člun kompresorem? Mám kompresor do 12V zásuvky. Diky za odpověď
N1975 - Profil | St 8.6.2016 10:13:47
NScorpion777 - Profil | St 8.6.2016 9:35:06
Nmacoprut - Profil | St 8.6.2016 7:36:42
NČodiš - Profil | St 8.6.2016 7:26:49
N-bedna- - Profil | St 8.6.2016 5:23:13
Já bych neměnil.Používám jen na kaprařinu a příležitostnou vláčku z lodě a pokud jste dva v lodi,tak i 320-tka se zdá malá.:-)
Ale pokud budeš jen vyvážet montáže a zdolávat ze břehu tak si myslím,že i 290 bude dostačující.Ale zeptej se raději nějakýho sumcaře,já snad sumce ještě v životě ani nechytl,tak v tomto směru nemůžu radit.:-):-):-)
Ndžigit - Profil | Út 7.6.2016 23:56:05
NScorpion777 - Profil | Út 7.6.2016 22:50:49
Ale zeptám se ještě na jednu otázku. Jsem sumcař a loď bude na zavážení není 320 přeci jen moc veliká? Tuto otázku si kladu nejvíce....
Pak je tam hrozný rozdíl ve váze...
N-bedna- - Profil | Út 7.6.2016 15:52:20
Já jsem sice zastáncem pevných podlah a tak nafukovací podlahu neupřednostňuji,ale pro toho kdo vyfukuje a nafukuje kvůli převozu,jasná volba v nafukovačce.
Sám mám Boata 007 A 320 s dřevěnou podlahou,ale zkušenosti mám se všemi třemi.Sice ne přímo s člunem Zico,ale mám dojem,že je to samý co byl dřív Albastar.Tam soudím bude jen natištěná jiná značka.:-)
To co dělám s Boatem by nevydržel ani jeden člun z těch předchozích v té tvé nabídce,ty už bych vyhodil oba.:-):-):-)
Kdyby jsi to neměl tak daleko,napsal bych Ti,,přijeď se podívat na Tovačov,kolik je tu,a od jakých značek,člunů,,.Z deseti člunů jich min.5 bude značky Boat.Ostatní značky budou buď bush,a nebo Yamaha,což jsou nejkvalitnější čluny co jsem asi zatím viděl a měl možnost je mět i na rybách a pak jednotlivci preferující tu či onu značku.Ale v této cenové relaci jsou nejlepší Boaty 007.
Nchendler - Profil | Út 7.6.2016 14:00:58
NScorpion777 - Profil | Út 7.6.2016 13:07:04
N1975 - Profil | Po 6.6.2016 12:25:24
Kde to žije - všechna témata
14:37NATTs hlásiče a ATTx příposlech 539
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...














