- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Malý Dunaj č.6
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
18x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nandrei11 - Profil | Pá 6.12.2024 11:56:04
Nhadica - Profil | Pá 6.12.2024 0:03:13
kedze vebova stranka MsO DS https://srz-ds.sk/rybarske-povolenia ani nema nejake informacie o hostovacich povoleniach, skusil by som sa na tvojom mieste spytat priamo na ich FB https://www.facebook.com/MsoDunajskaStredaIobvod/?locale=sk_SK mozno clenovia MsO budu vediet poradit.
Nnutrip - Profil | Čt 5.12.2024 20:44:15
NSamael - Profil | Ne 3.2.2019 19:50:12
Naguirre - Profil | Ne 29.5.2016 20:32:29
Hm. To miesto, co si mal, nie je uplne zle. V tych miestach su pekne ryby. Treba len najst lavicu a dobre ju zakrmit. Pod mostom je to skor o mrenach, vacsi hacik, dazdovka. Klasika.
Nerin - Profil | Ne 29.5.2016 20:16:07
Naguirre - Profil | Ne 29.5.2016 15:46:14
Kam si to hadzal? Kolko metrov od brehu? Bol si tam kde su tie stromy a skaly pod mostom? Najtazsie je najst hranicu slabsieho a silnejsieho prudu. Ale tak na Dunaji je to tazke...
Nerin - Profil | So 28.5.2016 20:35:32
NRogi - Profil | Pá 27.5.2016 17:51:05
Naguirre - Profil | Pá 27.5.2016 11:32:24
Mreny podvecer tam beru stale:-) A na takej rieke sa tiez stale bude trhat, ale nikdy clovek nevie, co tam zaberie.
Naguirre - Profil | Pá 27.5.2016 11:30:27
Myslel som to tak, ze treba sledovat tok Dunaja, kde nabera voda v zakrute rychlost a kam smeruje. Silnym prudom sa tak vyhnem. Dobre miesto je za Vlcim hrdlom, samozrejme sila prudu sa aj tam moze menit a treba prisposobit hmotnost kosikov a dlzku nadvazcov. Nie je to uplne pohodove chytanie - vlny od lodi, plavajuce stromy a pod. Ale to vzrusenie, co vsetko sa ti moze zavesit na hacik do vyrovna...
NJK - Profil | Pá 27.5.2016 9:58:17
Nerin - Profil | Čt 26.5.2016 21:14:01
Naguirre - Profil | Čt 26.5.2016 21:04:31
Na c. 4 pod Lafranconi, resp. oproti Ekonomickej univerzite. Treba si vsimat, kde prud nabera na sile a chytat na opacnom brehu.
NBodkacik - Profil | Po 23.5.2016 0:36:55
NOliBar - Profil | Čt 19.5.2016 15:45:02
Naguirre - Profil | Čt 19.5.2016 12:06:50
NOliBar - Profil | Ne 15.5.2016 0:12:29
NP!F - Profil | St 11.5.2016 15:09:05
Nandrei11 - Profil | St 11.5.2016 14:46:05
NOliBar - Profil | St 11.5.2016 11:40:02
NJK - Profil | St 11.5.2016 11:39:32
Naguirre - Profil | St 11.5.2016 10:51:08
Rovnako, jazera kaslem. Rieky uz snad budu odbremenene od kaprarov.
Nswedo - Profil | St 11.5.2016 10:15:33
Obcas tam prehodim slovo-dve s tymi, ktori su tam pomaly inventarni rybari a pre nich su to ko....y..
"Plencky" treba brat a ten kto pusti kapra, tak len zarybnuje vodu pre ostatnych..Minule sa mi jeden chvalil, ako zobral zo Strkovca kapra nad 15 kil, ale ze ho vyhodil, lebo maso smrdelo.. Najhorucejsi flak je ten pri rakosoch a pri zarybneni to funguje tak, ze hned ked "odchytas" posuva sa na to miesto dalsi, ktoru uz len caka, kedy vypadnes.. V tychto pripadoch by bolo zotrvanie na tomto mieste kvoli tomu, ze kapra nezoberes, ale pustis, asi dovod na lyncovanie:-)
Nandrei11 - Profil | St 11.5.2016 9:31:29
Nswedo - Profil | Út 10.5.2016 20:40:49
NOliBar - Profil | Út 10.5.2016 19:53:29
NOliBar - Profil | Út 10.5.2016 15:55:25
NRogi - Profil | Út 10.5.2016 1:00:36
N1andrej - Profil | Čt 5.5.2016 15:39:06
Naguirre - Profil | Čt 5.5.2016 6:43:28
Suhlasim, kapra som na MD chytil len vtedy, ked som nechal nastrahu aspon 30 min ma mieste. Inak prehdzujem (v lete) kazdych 5-7 minut. A to kapra plasi. Kamarat chytil na MD viac kaprov na plavanu.
NRogi - Profil | Čt 5.5.2016 0:27:27
NOliBar - Profil | St 4.5.2016 22:39:08
NRogi - Profil | St 4.5.2016 21:32:25
Nswedo - Profil | St 4.5.2016 20:52:52
NOliBar - Profil | St 4.5.2016 19:45:37
NRogi - Profil | St 4.5.2016 19:12:10
Nandrei11 - Profil | St 4.5.2016 16:04:52
Nswedo - Profil | St 4.5.2016 15:55:37
NMatoK75 - Profil | St 4.5.2016 15:34:19
Naguirre - Profil | St 4.5.2016 14:54:58
Ok vdaka. A chytal si tam? Ake ryby tam su (Kolonadovy most a okolie)?
N1andrej - Profil | St 4.5.2016 14:31:37
Nmarktomark - Profil | Út 3.5.2016 19:41:22
Naguirre - Profil | Út 3.5.2016 13:22:45
Ano, poznam. Predpokladam, ze sa tam da chytat na zvazove bez problemov.
Nvanuz - Profil | Út 3.5.2016 13:08:16
V úseku od dolnej hrany Krajinského mosta po hornú hranu Kolonádového mosta je zimovisko rýb. Lov rýb v tomto úseku je zakázaný od 1.1. do 15.3.
Naguirre - Profil | Út 3.5.2016 12:45:25
NRogi - Profil | Út 3.5.2016 9:31:20
NMISO* - Profil | Út 3.5.2016 7:19:51
NRogi - Profil | Po 2.5.2016 22:34:04
NRogi - Profil | Po 2.5.2016 22:32:22
Ngroof - Profil | Po 2.5.2016 20:56:01
Ngroof - Profil | Po 2.5.2016 20:54:07
Nandrei11 - Profil | Po 2.5.2016 16:55:51
na strkovci bol dlho zakaz lovit dravce, minuly rok bol lov povoleny a v januari dostali pekne na drzku - stuky aj pekne ostrieze. mam to 300m od domu a bol som tam raz s ULkom a okrem miniostrieza ani brnk... inak stuky si kedysi mohol sledovat z terasy hotela junior. velke ako noha. minuly rok som tam nevidel ani jednu... a aj pocas zakazu boli lovene roznymi spekulantmi na cerviky. a niektore aj veselo z terasy...
strkovec poznam doverne, aj ked tam nechodim chytat mam odsledovane co a ako. tento urban fishing ma velmi nelaka.
NRado_Kosta - Profil | Po 2.5.2016 16:27:07
NRado_Kosta - Profil | Po 2.5.2016 16:24:52
Ngroof - Profil | Po 2.5.2016 16:22:17
Ngroof - Profil | Po 2.5.2016 16:19:06
Ngroof - Profil | Po 2.5.2016 16:15:42
Nandrei11 - Profil | Po 2.5.2016 15:36:24
Naguirre - Profil | Po 2.5.2016 15:28:42
Na Rohlik chodi z casu na cas kamarat, ale dravce tam vraj nie su. Ak neratam ostrieze. Ale osobne si myslim, ze v kazdom rybniku je aspon jedna stuka. Hoci Rohlik bude asi vynimkou:-(
Naguirre - Profil | Po 2.5.2016 15:26:29
To je na MD v aprili a zaciatkom maja typicka situacia. Az koncom maja sa to unormalni:-)
NRado_Kosta - Profil | Po 2.5.2016 15:07:29
Privlac tam nebudem skusat, kedze by som musel zbalit feedrovku, tak neviem, oplati sa tam nieco vymyslat s dravcami?
Nswedo - Profil | Po 2.5.2016 14:35:56
tie nesekatelne zabery boli od malych, cca 10 cm plotic. Bol som vcera aj ja na MD a az ked som velmi zjemnil, som zacal zabery premienat.
Ngroof - Profil | Po 2.5.2016 10:31:52
Čtenáři této diskuse také sledují
NMalý Dunaj a Čierna Voda22493
NFeeder na Dunaji1192
NS feederem na kapry96912
NFeeder videa - výběr MM201
NPickermánia-ultra light fishing49069
NPreston - vše kolem této značky.4055
NFeederařina na řece64328
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NLov dravců na feeder849
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Kde to žije - feeder
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNFeederařina na řece 64328
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










