- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Velké umělé násrahy na dravce.
Po létech tahání čudliček na microgumky a rotačky 000 při závodní přívlači jsem propadl druhému extrému a to velkým nástraham.Pište své zkušenosti s obludama tak nad 18 cm.
Autor diskuse: skalic - Profil , 5.4.2016 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
65x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Pescador - Profil | Pá 23.3.2018 18:02:23
já 2 >> parkrat si s tím zablbnu na nějaké velké vodě u nás, ale většinou tahám rybky do 80cm. Nemám sílu blbnout třeba týden s člunem na Slapech. Je tam hroznej bordel... Nesrovnatelné s tím, když jses daleko na severu úplně sám na celém jezeře a můžeš jet kam máš chut’...
Murphy61 - Profil | Pá 23.3.2018 15:14:51
boyscout >> Samosebou sem je pořídil, abych to zkusil a zjistil....spíš mi jde o zkušenost, třeba jaká je úspěšnost na prochytaných vodách....
boyscout - Profil | Pá 23.3.2018 15:10:18
Murphy61 >> já si můžu myslet co chci, ale dokud to sám nezkusíš tak to nezjistíš :-)
Murphy61 - Profil | Pá 23.3.2018 15:05:54
Vláčím jen párkrát do roka, ale letos jsem pořídil několik větších woblerů 15-20 cm ... myslíte si, že na vodě s velkým rybářským tlakem by mohli být úspěšnější ? Drtivá většina rybářů tu chytá na nástrahy do 10ti cm max...
Borek-kerob - Profil | Pá 23.3.2018 14:57:44
Pescador >> jednou na me frajer koukal tak vehementne ze zalomil babettu do plotu a slusne se rosekal :-)
Borek-kerob - Profil | Pá 23.3.2018 14:54:48
já 2 >> je mi fuk kolik toho chytim, ale ten pohled odtatnich rybaru na 30cm nastrahu je k nezaplaceni ;-)
já 2 - Profil | Pá 23.3.2018 14:41:14
Když už jsme u toho, jaké máte s těmi velkými nástrahami tady u nás? Nějak se mi příčí používat ty malé, až na výjimečné případy. Kolik toho za rok pochytáte?
Pescador - Profil | Pá 23.3.2018 14:17:28
já 2 >> pořádnej trojhak je jistota. vyndat s tím úplně vše (i podvodní kabel) ;)
Pescador - Profil | Pá 23.3.2018 13:49:46
skwor >> mají to na ty jejich Musky. Skandinávské kudlanto taky v pohodě sežere ;o)
benito - Profil | Pá 23.3.2018 13:24:55
Pescador >> To sú pekné hovádka. :))) koľko vážia? Rátam 200gr plus.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
12:59Burza na přívlačové nástrahy 33411
12:18Fotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
















