- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Velké umělé násrahy na dravce.
Po létech tahání čudliček na microgumky a rotačky 000 při závodní přívlači jsem propadl druhému extrému a to velkým nástraham.Pište své zkušenosti s obludama tak nad 18 cm.
Autor diskuse: skalic - Profil , 5.4.2016 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
65x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NPescador - Profil | Pá 23.3.2018 9:57:25
Mám to na ty velký ze severu. Možná ale najdu odvahu to hodit do vody i u nás... Vypadá to jako hračka pro manželku, to jo :)
Nskalic - Profil | Pá 23.3.2018 7:04:45
Pescador >> Pěkný,to máš do švédska nebo tomu dáš šanci i u nás?
Nskalic - Profil | St 13.7.2016 22:06:35
jezdim hlavně sám,ale po tom uspěchu v pátek jsem musel vzít souseda,že sumce ještě nechytil a ani jsme si neškrtli,ale je fakt,že bylo jiný počasí.Když nejsou vyjetý do sloupce tak je to o dost náročnější a právě proto se chci začít věnovat tomu sumco vertikálu.Hlavně ted musim potrénovat na ty závody v září at uplně nepropadnu.Jinak bráchu chápu ul je zábava a velký nástrahy tak trošku otročina,ale pak přijde den kdy se fakt zadaří a velký nástrahy tě už nepustí.
NKliknis - Profil | St 13.7.2016 21:50:56
skalic >> Tak držim palec, ať se to dobře naučíš. Vim, psal si, že máš místo na sumíky. Taky mam místo na sumíky, vim, že tam jsou, ale na vláčku je prostě neumim. Jezdíš sám nebo s někym?? Já jezdim s bráchou a on chytá UL, tak je to boj mu vysvětlit, že chci chytat trošku větší ryby než má v plánu on..:-D
Nskalic - Profil | St 13.7.2016 21:35:35
Taky mi to trvalo a poradim ti jen jednu věc,že je nejduležitější přizpusobyt potápivost nástrahy počasí.Když je to spravný sumcový tak horní pulka sloupce a naopak.Ted se chystam učit sumco vertikál.Mam vymyšlenej postup i místo tak uvidíme,dam vědět.
NKliknis - Profil | St 13.7.2016 21:16:45
skalic >> To Ti gratuluju, musim teda říct, že to asi neumim :-D O sumíka na vláčku jsem ještě nezavadil, ale je pravda, že se tomu moc nevěnuju.
NKliknis - Profil | St 13.7.2016 20:36:34
skalic >> Ahoj, ty sumíky si chytil na hrachách na vláčku z lodě??
Nskalic - Profil | St 13.7.2016 19:37:22
Iza >> To já mam na Labe mnohem dál,ale jsem domluvenej s Vaškem Fikarem,že mě letos po Labi provede.Na hracholusky to mam taky přes 70 km,ale stejně jsem tam skoro každej víkend.15 let jsem dřel jak mezek,ale už jsem všechno splatil a opravil tak ted si chci začít trošku užívat u vody.
NIza - Profil | St 13.7.2016 19:19:27
skalic >> hm, pekny. Ja byl seriozne vlacet vcera podruhe. Nejdriv po zkouskach par dni na labi, nejaka ta boatovacka a sumci vlacka prinesla boleny, tlouste a ctyri sumiky do metru. Vcera pokus o candata a super fleku, ale docela prochytavanem. Dopadla tak ze candata sem nevidel, ale vyloupnul sem 3 sumiky cca metr. Takze dobry, ale nejak bych byl radsi u vody casteji. Tady u Liberce to je nemastne neslane, tak se snazim jezdit na Labe a to mam cca 75-100km. Skoda ze mi labe netece za zadkem:-(
Nskalic - Profil | St 13.7.2016 19:11:08
Iza >> Já taky v tuto dobu chytam na prtavce,ale letos mi jdou candátci na 16 cm gumy a to i ryby okolo 40 cm a sumíci mi na přehradě baští 14 cm rapalky.V pátek byl dobrej den,jel jsem na svoje místo na sumce a cestou mi sonar ukázal peknej flek na okouna.První 4 hody 2krát candoš a 2 krát okoun.Pak jsem dojel na ten muj flek a ani ne za hodku sumci 111 a 126.
NIza - Profil | St 13.7.2016 17:28:14
skalic >> me zatim nijak, tam kam jezdim zerou ted male rybky, tak jim davam male nastrahy
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33411
NPrivlac s multiplikatorom31598
NFotky ryb pouze na přívlač107189
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVýroba woblerů31008
NRare woblery - Rapala14053
NGalerie okounů ...1092
NRybářské kajaky Hobie2737
NVláčenie z člnu27208
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













