Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 17:12:27

Branislav >> Ja gumu rad. Ale nie na 0,08 silon a nechat ju na dne ako plavana.

    NBranislav - Profil | Pá 24.2.2017 16:35:45

    RADOBE >> Rado ked chces dat navrh ,,na zmeny - zlepsenie,,kludne ho posli oficialne na Klub jazernej privlace/na stranke mas meilove adresy/ - zatial prisiel jeden navrh o zruseni makkych nastrah.S tymto navrhom sme sa zaoberali a o vsetkom budeme diskutovat na najblizsich internych pretekoch v Orvisti kde budu clenovia Klubu jazernej privlace - dakujem.Diskusne forum?Je dobre ked sa diskutuje...ked si rybari na tomto fore vymienaju nazory o vybaveni,nastrahach,technikach atd.

      NRADOBE - Profil | Pá 24.2.2017 16:14:13

      Makro >> Ale veď by sa tam kludne mohli prihlásiť aj iný ľudia než členovia (do toho diskusného fóra).... olutoval som aj tu chvílu, kedy som ten návrh napísal :D

        NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 16:08:37

        RADOBE >> Tam by bolo smutno lebo by rám chodili len členovia. Nebude ti chýbať orion a Milan?

          NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 16:07:23

          romanesku1 >> Ak tam budeš mať jednotky tak ani tu fóliu netreba.

            NRADOBE - Profil | Pá 24.2.2017 15:54:23

            romanesku1 >> Super nápad, ešte vymeniť trojháky ako hovoríš, dať deliacu fóliu ako radí gibbon a OK.

              NRADOBE - Profil | Pá 24.2.2017 15:41:06

              Orion24 >> myslel som fórum pre členov čl. IV bod 6b a hlasovacie fórum pre zakladajúcich členov (Braňo, Marian, Dávid....atď), kde by si zakladajúci členovia mohli uplatniť napr. hlasovanie podľa čl. VI bod 7 - ale to len pomimo. Najväčšiu váhu som prikladal tomu diskusnému fóru, ako je to na mrku.......to bol len taký nápad v žiadnom prípade nie myslení v zlom.

                NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 15:15:49

                Hamon >> hej som to tu vesal vcera....tak je to este daleko...dufajme ze to daju do poriadku....dost neprijemne

                  NHamon - Profil | Pá 24.2.2017 15:12:12

                    Nromanesku1 - Profil | Pá 24.2.2017 14:51:41

                    gibbon >> diky dobry napad! Trojhaky postupne pomenim za jednohaky len este sezonu poskusam ake ..značku, tvar a velkost aby mi co najmenej padali..vanfooky som este nedkusal ..ked tak ake pouzivate?
                    Ownery boli naj tie na minnov nastrahy..

                      NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 14:47:39

                      romanesku1 >> nebezpecne peracniky....vidim Tam vyherne nastrahy

                        NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 14:35:53

                        Hamon >> z prispevku je mi jasne ze ich nepochopil....nic v zlom

                          NHamon - Profil | Pá 24.2.2017 14:34:29

                          Orion24 >> Tak vseobecne :)

                            NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 14:30:42

                            RADOBE >> precitaj si tie stanovy...poriadne.....o com ty chces debatit?

                              Ngibbon - Profil | Pá 24.2.2017 14:30:27

                              romanesku1 >> celkom dobre urobené, len si do stredu vlep pevnejšiu hladkú fóliu aby sa ti nezaebávali do seba tie trojháky

                                Nromanesku1 - Profil | Pá 24.2.2017 14:13:59

                                RADOBE >> zatim mi staci niesom daky profik ;)

                                  Nromanesku1 - Profil | Pá 24.2.2017 14:09:42

                                  RADOBE >> kurnik akurat som to zbalil :)

                                    NRADOBE - Profil | Pá 24.2.2017 14:00:14

                                    romanesku1 >> A foto je kde?

                                      Nromanesku1 - Profil | Pá 24.2.2017 13:55:31

                                      Akurat som bol u mami ,pozbieral som stare peracniky ,na cd a dvd ;su aj okruhle male aj podlhovaste aj velke mam.som aj kovove ale ich nemozem najst :( vyrval som folie na cd a nalepil na steny penu..keberec do kupelky :)
                                      Celkom fajne peracniky stoho vznikli...

                                        NMilanPE - Profil | Pá 24.2.2017 13:47:20

                                        RADOBE >> Treba take forum administrovat. A je s tým určite moc roboty. Cistiť spam atd.