Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 19:05:25

Makro >> ta cervena neni......ta zenska strach...

    NBranislav - Profil | Pá 24.2.2017 19:00:46

    Makro >> rotacku neignorujem...nikdy som sa k nej neprebojoval....

      NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 19:00:25

      Orion24 >> Tak od cervenej nieje daleko k ruzovej :)

      Tu mas aj novu palickovu techniku, a v druhej polke vysvetluje zenska tak si to hned pretoc. https://www.youtube.com/watch?v=1u5xD_gtXDE

        NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 18:56:34

        Makro >> kukam snury a paci sa mi taka ruzova......len to ked kupim...to sa napocuvam

          NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 18:53:39

          Orion24 >> Ze bude ti stacit kamera a peracnik a ides na net a do sveta.:) Ako je piatok nemusis uz rozumiet vsetkemu.

            NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 18:24:56

            Makro >> nerozumiem

              NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 18:13:55

              Buducnost je jasna - kamera PERACNIK :)

              https://www.youtube.com/watch?v=NxfDNEA8RBY

                NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 17:57:32

                Branislav >> Ked pozeram tie videjka o trotoch.... tak ked nemozu gumu tak lahku plandu tahaju ako gumu ked bere ryba za kolo :) A strasne ignorujes rotacku :)))))))

                  NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 17:43:29

                  Orion24 >> no chodte na policsake pivo a zabudnes na saris.

                    NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 17:41:01

                    RADOBE >> dufajme ze policka bude...a spim tam..piva....bude až až :-)

                      NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 17:40:09

                      Branislav >> :-)

                        NBranislav - Profil | Pá 24.2.2017 17:34:06

                        Makro >> Ja rad chytam aj plandu aj gumu aj woblera.....v roku 2017 si mozes vybrat z ktorej kolvek z uvedenych nastrah...

                          NRADOBE - Profil | Pá 24.2.2017 17:34:03

                          Orion24 >> zakladajúci členovia sú tí čo ligu založili ..tuším 4 alebo 5 ks Braňo, Marian, Dávid .....ďalej neviem a členovia sú ostatní ... o zmenách rozhodujú zakladajúci , tak ako som to písal v predchádzajúcom príspevku 15:41:06 už sa mi to nechce vysvetlovať, keď tak na poličke pri pive až tam budeš

                            NBranislav - Profil | Pá 24.2.2017 17:30:14

                            Orion24 >> uz sa prosim ta prestan lutovat

                              NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 17:25:28

                              Orion24 >> Sak aj ja teba ked sa bude dat :))))))))))))))))))))))))))))

                                NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 17:25:26

                                Makro >> guma vo vecsine vyspelých(otazka ktore su to) sa moc nepouziva.....preto aby si ju nenechaval zazierat...tu rybu nevies potom bez poskodenia pustit...
                                o tom ako ju chemici upravuju a v com macaju..to je na dlhsiu debatu tiez :-)

                                  NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 17:23:23

                                  Makro >> ja nikomu chybat nebudem....ale sem tam Vas pridem pozriet....kde sa bude dať :-)

                                    NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 17:22:43

                                    RADOBE >> nic lutovat nemusis....kazdy sa ma pravo opytat....ak mu niečo neni jasne
                                    podla mna stale nemas jasno v tom kto je clen a kto zakladajuci clen

                                      NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 17:21:09

                                      Branislav >> Uz som to upravil. ja viem ze ty rad plandura.

                                        NBranislav - Profil | Pá 24.2.2017 17:18:59

                                        Makro >> vstupujeme do prvej fazy a to je novy system bodovania na pretekoch...a ci len tvrde nastrahy alebo kombinacia?....to je otazka roku 2018....