Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NRADOBE - Profil | Pá 24.2.2017 13:38:26

DÁVID otázka na teba:
Neviem, do akej miery je to zložité, ale nedalo by sa takéto fórum založiť na našej stránke trout area?
Myslím ,že by to malo pozitívny ohlas. Mohlo by tam byť diskusné fóum (kde by prebiehala voľná diskusia aj pre verejnosť-tak ako je to tu) alebo aj hlasovacie fórum - len pre členov ligy (kde by prebiehalo hlasovanie o zásadných zmenách v lige-tak ako je to v stanovách organizácie).
Ďakujem za odpoveď.

    NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 13:22:25

    Hamon >> Ale tu je to o troute..... na ligu peračník ani v aute nemám a to nosím fest veľa haraburd.

      NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 12:42:19

      Hamon >> to je jasne....area pretek je fasa v tom ze mas velky bagl....a pri love si to polozis na zem....mozes nosit toho viac

        NHamon - Profil | Pá 24.2.2017 12:41:05

        Ale zase mam pocit, ze sa to trosku pomiesalo. Ak niekto chodi na ryby hlavne s vestou a casto brodi, tak bohuzial praktickejsie vyjde krabicka, ako peracnik. Kolko peracnikov vies mat vo veste pri sebe? 4? 2?
        Krabicky zvolis podla aktualneho prudu, nastrahy, druhu ryby alebo nalady. Nemusis nosit cely sersam vo veste so sebou. :)

        Zase na jazere, kde mozes za sebou tahat tasku na voziku, je mozno lepsie mat perecnik, aj ked asi tam ti zberaci najviac ocenia multibox. Takze to je taka vseho chut. Mam aj krabicku aj peracnik a aj tak po pretekoch co to najdem na spodku tasky :)

          NHamon - Profil | Pá 24.2.2017 12:39:21

          RADOBE >> V takej krabicke staci mat 6 nastrah. Na kazde kolo tajny trompf a mas vystarane. V pripade menej kol, mas aj jednu do zasoby, ak by si trhal ;)

            NRADOBE - Profil | Pá 24.2.2017 12:29:10

            Hlava >> Keď myslíš, tak mysli.... s jedným mojim peračníkom by som naplnil cca 6 hentakých krabíc..... tá krabička je vhodná vtedy, ak používaš cca 15 nástrach, toľko môj názor.

              NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 12:28:43

              Hamon >> tak na voby mam rad ine krabicky.....ale ako sa hovori podla vkusu kazdeho sudruha :-)...tak voby nemaju co hrkať

                NHamon - Profil | Pá 24.2.2017 12:26:00

                Orion24 >> Ale kde, obojstrana pena je tam od toho, aby sa ti voby neomlatievali, ked to nosis vo veste. :) velmi pekne riesenie :)

                  NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 12:24:25

                  Hlava >> zavysi co mas vo vnutri...aj obostranna nemusi byt zla....predsa tam das toho viac :-)

                    NHlava - Profil | Pá 24.2.2017 12:18:48

                    Makro >> stale si myslim ze peracnik je komplikovanejsi ako krabicka. a hlavne sa menej motaju nastrahy..

                      NHlava - Profil | Pá 24.2.2017 12:16:50

                      Orion24 >> zbytocne z oboch stran pena potom sa len motaju nastrahy. radsej tu klasicku co sme sa tu uz o nej bavili..

                        NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 12:04:01

                        Makro >> toto je taka väcsia....a je to meiho....

                          NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 11:29:29

                          Orion24 >> hovoril o krabici do 4 euro. :))) ale presne ak by som do takejto krabici chcel dať jeden peračník potrebujem dve až tri krabice.

                            NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 10:55:05

                            Hamon >> neviem...mozem spytat

                              NHamon - Profil | Pá 24.2.2017 10:48:49

                              Orion24 >> Bude na vystave? Ak este bude, tak vezmem zo tri. Paradna toto vec. Zobral by som aj mensiu. Krasa.

                                NOrion24 - Profil | Pá 24.2.2017 8:12:24

                                Makro >> inak toho japan uja mam rad...je taky iny :-).....

                                  NMakro - Profil | Pá 24.2.2017 8:07:20

                                  Orion24 >> Si si všimol koľko tam ma prekážok. Tých tvojich červených by si na to potreboval tri :) Ale máš pravdu treba dávkovať pomaličky bo plat maličký a robota veliká :))))))

                                    Nromanesku1 - Profil | Pá 24.2.2017 7:02:17

                                    MilanPE >> niee tenkara je muskarka..

                                      NBranislav - Profil | Pá 24.2.2017 6:21:54

                                      Makro >> 👍👍👍