Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 22:57:55

Makro >> zase poloprazdne peracniky....Majo...zamysli sa nad sebou....vcera ten stojan...dnes toto....co je s tebou?...si v poriadku?

    NMakro - Profil | Čt 23.2.2017 22:47:04

      NMakro - Profil | Čt 23.2.2017 15:33:50

      MilanPE >> Ne ja som salamista ktorému nalosujú. A s tou tenkarou si ma dostal. Moc toho vieš :)

        NMilanPE - Profil | Čt 23.2.2017 15:09:34

        Makro >> Neboj zoberieme ťa do kolektívu zúfalcov :)

          NMilanPE - Profil | Čt 23.2.2017 15:08:58

          Makro >> Tenkara sa to volaaa

            Nromanesku1 - Profil | Čt 23.2.2017 14:56:14

            Kolko je max dlzka udice? Co som bol na jesen na preteku bolo 4m..myslim :)

              NMakro - Profil | Čt 23.2.2017 14:32:47

              romanesku1 >> v japonskej majú aj také bice cez 10 m a umelú nástrahu a chytajú s tym aj na riekach.

                NMakro - Profil | Čt 23.2.2017 14:29:48

                MilanPE >> Čo si rozdelíte 12 a 11sku? No možno to uhráte na delené miesto :))))))))))) jeden s tréningom a druhý bude po rybačke.

                  NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 14:26:30

                  romanesku1 >> mame maximalnu dlzku udice.....stanovenu.....a kvoli gulasovkam nebudeme kupovat speci pruty

                  na prepad....co ja viem..cim kratsia tym jemnejsi pohyb....

                    NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 14:25:25

                    MilanPE >> ale no...pohoda bude....disknem Ta a neni o com....:-)

                      Nromanesku1 - Profil | Čt 23.2.2017 14:21:52

                      Skusali ste chytat s nejakymi tremallerami ? Mohlo by sa nato na pretekoch? Napr.3.9m 1-3g,alebo 4 metrova 2-6g chvejivka ..musi sa stym dat dobre hadzat aj potahovat na prepad...

                        NMilanPE - Profil | Čt 23.2.2017 14:15:21

                        Orion24 >> Jasneeee, hovor veverkam. :) čítam v tebe ako v obrázkovej knihe. Jedovatý si, ked ťa ňurim. Len nech nemame spolu los na lige :D. Sa zožereme

                          NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 13:43:53

                          MilanPE >> cista pohoda (nejedujem sa) :-)..a trenuj dalej

                            NMilanPE - Profil | Čt 23.2.2017 13:40:39

                            Orion24 >> Nejeduj sa, porazí ťa. Riešiš nepodstatne veci. Sam rad podpichuješ a keď ťa ja podpichnem, tak to nejak nezvládaš. Mier chlope.

                              NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 13:35:10

                              MilanPE >> jasne si to napisal
                              Na trénovanie pre mňa moooc ďaleko
                              co tu kolo toho chces viac tocit?....dam ti tu smailika pre istotu :-)

                                NMilanPE - Profil | Čt 23.2.2017 13:32:29

                                Orion24 >> Jaaaj ,už obraciaš. Ja som dobre pochopil. Vajco ušate. Pekne nakupuj a reviduj techniku. Je to hodnejšie.

                                  NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 13:27:39

                                  MilanPE >> to bolo za to trenovanie....skoda ze si nepochopil :-)...ja by som si siel zachytat ryby :-)

                                    NMilanPE - Profil | Čt 23.2.2017 13:23:30

                                    Orion24 >> Polke chalanom ako tak sledujem na FB :) . Si si zavaril. Včul si urazil mocnejších chlapov ako som ja :)

                                      NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 13:18:30

                                      MilanPE >> abo niekomu vytvrda-rozumej zmzla-hlava neee? ...bez smailika