Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMilanPE - Profil | Čt 23.2.2017 13:08:43

Orion24 >> Kto ma vytvrdnute ruky po zime. Reumatici, celiatici a dizlektici, sa rozumie neee :)

    NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 12:59:14

    MilanPE >> "trenovanie"......ma klepne.....

      NMilanPE - Profil | Čt 23.2.2017 12:35:58

      Poličku sa im darí úspešne rozmrazovať. Už tento víkend sa tam z časti bude dať chytať na otvorenej vode. Na trénovanie pre mňa moooc ďaleko. Kto mam chuť tak bežte :)

        NMakro - Profil | Čt 23.2.2017 8:59:30

        romanesku1 >> nájsť kufor z rovnými bokmi a v pohode. Ja pozerám už po kufre rovno s kolieskami :))))))

          NMakro - Profil | Čt 23.2.2017 8:41:24

          Marek_R >> anthrax - 22.2.2017 20:25:34 >> Tak vieš Talian. Ten ti zo pstruha spraví jalca a z jalca zas pstruha keď to potrebuje :)

            NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 7:38:08

            romanesku1 >> ten drotik je nato aby si sa prave ryby nedotkol....:-)

            tu pixlu samozrejme mozes mat aj lacnejsie..ale je tam kopu Ale.....
            rurky si das take aby ti tam vosli rucky udic....:-)

              Nromanesku1 - Profil | Čt 23.2.2017 4:53:02

              Taliani chcu za tu pixlu 75 evry :(

                Nromanesku1 - Profil | Čt 23.2.2017 4:16:26

                Aj ten drotik na vytahovanie ryb je prakticky..
                pichnes do oka a sup do igelitky :))))

                  Nromanesku1 - Profil | Čt 23.2.2017 4:14:39

                  Makro >> fajny kufrik,v lidli.som videl min tyden podobny ,musim kuknut ci este maju a dako dostuklovat rurky, ktovie aky priemer treba? ..

                    Nanthrax - Profil | St 22.2.2017 21:02:43

                    Orion24 >> mám 6, ale to si oni spravili len na 4.

                      NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 20:56:34

                      Marek_R >> anthrax - 22.2.2017 20:31:34 >> mas viac jak 4ri

                        Nanthrax - Profil | St 22.2.2017 20:31:34

                        Maju kufríky ako ja :D

                          Nanthrax - Profil | St 22.2.2017 20:25:34

                          Makro >> Pozerám ten európsky koncept, ale to si dobre poslal? Lebo v čase 3:06 hovorí že chytil jalca.

                            NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 18:30:53

                            Oreh >> budu na Vas ukazovat prstom

                              NOreh - Profil | St 22.2.2017 16:24:28

                              Orion24 >> nepamatam, kedy som mal viac ako tri . so sanim v teame mi viac netreba

                                NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 12:53:33

                                Makro >> aj tak 7min

                                  NMakro - Profil | St 22.2.2017 12:35:07

                                  Orion24 >> No ty to budeš mať akodoplnok ku stojanu.

                                    NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 11:56:12

                                    Oreh >> tak tu niesi spravne.....ale no.
                                    .
                                    Ty aj na zubace ides so snopom prutov :)

                                      NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 11:55:19

                                      Makro >> to bodu nejaki luzri...malo prutov...poloprazdne peracniky

                                        NOreh - Profil | St 22.2.2017 11:32:59

                                        pockat... tri je pre mna strop. a aj tak odchytam na jeden