Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMakro - Profil | St 22.2.2017 10:36:16

Orion24 >> Kam sme to klesli?

    NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 10:10:47

    Makro >> takych tu net

      NMakro - Profil | St 22.2.2017 10:08:50

      https://www.youtube.com/watch?v=Jnj0V6hWd9k nejaky asi Europsky koncept a pre tych ktorym stacia 4 pruty na pretek dobry boxik.

        NMilanPE - Profil | St 22.2.2017 9:36:53

        Orion24 >> Ja neželám, len upozornujem, že ti hrozí úraz. Nie že by si bol rad, že niekto ma o teba statosť ešte aj dudreš :)

          NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 9:16:41

          MilanPE >> pekne zelas druhym........hanbi sa!....:-)

            NMilanPE - Profil | St 22.2.2017 9:04:03

            Makro >> Zachvílu tu má druhu pubertu. Možno už aj predčasne :). Len nech omladzuje. Tááák ho drbcne v krížoch, že bude banovať, že na to aj pomyslel :)

              NMakro - Profil | St 22.2.2017 8:44:43

              MilanPE >> Vieš kedy starý ujco sa chce hrať na 25 keď už má po 40? :)

                NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 7:58:19

                MilanPE >> :-)

                  NMilanPE - Profil | St 22.2.2017 7:24:11

                  Orion24 >> Čo ideš do Čachtic? :)

                    NMakro - Profil | Út 21.2.2017 22:09:28

                    Orion24 >> Ta, mladý ani srandy neznal.

                      NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 21:58:02

                      Makro >> bude Vam ten stary ori chybat

                        NMakro - Profil | Út 21.2.2017 21:54:19

                        Orion24 >> To ako by si šiel hlúposť :) Človek sa teší že sa to aspoň do takého slabšieho normálu u teba dostalo a ty takto?

                          NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 21:15:50

                          MilanPE >> pozri idem mladnut...chcem to zastavit...na takých 25.....nechci vediet aky bol Orik v 25ke.....

                            NMakro - Profil | Út 21.2.2017 21:11:37

                            MilanPE >> Aj dumanie niekdy cloveka unavi.

                              NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 18:39:13

                              Orion24 >> Normalne som dumal že pojdem aj behať. Kurnik ale prší a voblery volajú :). Idem niečo ohýbať

                                NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 18:37:58

                                MilanPE >> cista pohoda...chrbat davam do poradku...aj ostry zrak bude

                                  NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 15:17:34

                                  Orion24 >> :) ja sa nejedujem, ty hej

                                    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 15:15:32

                                    MilanPE >> ja a tvoja obet?...:-)

                                      NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 15:14:30

                                      Orion24 >> neprezradím študuj ...

                                        NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 15:07:41

                                        MilanPE >> a to je zas co?...s tymto na mna nechod :-)...chcem supera a ne babu co fnuka....:-)