Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 15:01:38

Orion24 >> Asi začínaš trpieť Štokholmským sindróoomom. Asi ma začínaš mať rád :D

    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 14:58:18

    MarekPe >> viem preto to pisem....nech si sahne na dno :-)

      NMarekPe - Profil | Út 21.2.2017 14:56:50

      Orion24 >> ale aby ho ta nedôvera nevihecovala. Ináč ten skok do vody u neho je aj reálny. Už liezol aj v januári do vody pre vobik.

        NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 14:56:04

        MarekPe >> tak ako partnera mas tazkeho...ale asi zasluzis :-)

          NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 14:55:46

          MilanPE >> to je jedine co ta vyhecuje.....:-)

            NMarekPe - Profil | Út 21.2.2017 14:55:20

            Orion24 >> jaj. Zle som pochopil. Už som sa zľakol že ma zlinčuje.

              NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 14:54:32

              Orion24 >> :)

                NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 14:53:11

                MarekPe >> myslel som skok do vody....k vsetkej ucte 3ti v dvojickach nebude :-)...to som mu zatrhol dole

                  NMarekPe - Profil | Út 21.2.2017 14:51:00

                  Orion24 >> len mu netlac nádeje na 3.miesto. Bude ma honcit. On tomu uverí. A keď to nevide bude sa na mňa vyhovárať.

                    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 14:30:33

                    MilanPE >> prva dva berem......tretie necham Tebe :-).....

                      NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 14:27:53

                      Orion24 >> Chytaj ryby, bav sa. Skoč do vody. To je moja rada. :) . Nikomu sa nertaj do šešule.

                        NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 14:22:34

                        MilanPE >> necham ho chvilu zit v iluzii....dalsia cast procesu.....ci sa uspokoji :-)

                          NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 14:20:40

                          Orion24 >> Si pokaziu predprevratovú psycholóóógiu. Nesmieš moc chváliť. :)

                            NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 14:14:02

                            Makro >> majo vydrzi..je pevny ako skala....

                              NMakro - Profil | Út 21.2.2017 13:41:17

                              Orion24 >> To nadšenie je vždy na začiatku rovnaké.

                                NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 13:39:10

                                Makro >> pravepreto pisem o mentalnom treningu.....u Teba sme odhalili slabeho jedinca....Majo vydrzi

                                  NMakro - Profil | Út 21.2.2017 13:19:29

                                  Orion24 >> Sak one stále ti dookola vravieť, nenahadzuj nemáš tam nástrahu, alebo keď máš nástrahu nezabudni otvoriť cievku atď atď :) sám som sa ti venoval dva roky a už ani tabletky mi nezaberajú. Ťažký osud toto. Alebo nie peračník nemusíš nasadzovať do utoku stačí otvoriť a vybrať plándu a tú nahodiť. A v lete nie podoberať nieje na motýle. Toto človeka poznačí kus.

                                    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 12:35:26

                                    Makro >> chudak je suhlasim.....

                                      NMakro - Profil | Út 21.2.2017 12:00:10

                                      Orion24 >> A chudak chalan si musi zvikat na teba. Nem lahka to uloha a koucovat ta musi kazdy, lebo ako by si dopadol?
                                      :)

                                        NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 11:50:37

                                        Makro >> mna bude kto kaucovat...to mas odkial?..dohady....
                                        inak minuly rok o bednu som obral Pala....legitimne som to pohnojil....inak sme na bedni